• تولید انواع پروفیل

  نرده های آلومینیوم

 • ساخت قالب اکستروژن آلومینیوم

  برای انواع مقاطع حفاظ پنجره آلومینیوم

 • خدمات آنادایزینگ آلومینیوم

  بهترین خدمات بر روی پروفیل نرده و حفاظ پنجره آلومینیومی

 • خدمات رنگ پودری

  بر روی پروفیل نرده و حفاظ پنجره

 • تولید انواع پروفیل

  نرده های آلومینیوم

 • ساخت قالب اکستروژن آلومینیوم

  برای انواع مقاطع حفاظ پنجره آلومینیوم

 • خدمات آنادایزینگ آلومینیوم

  بهترین خدمات بر روی پروفیل نرده و حفاظ پنجره آلومینیومی

 • خدمات رنگ پودری

  بر روی پروفیل نرده و حفاظ پنجره

نرده آلومینیومی

در این مقاله به معرفی، کیفیت و مزیت نرده آلومینیومی و حفاظ پنجره  می پردازیم. بسیاری از سازه های ساختمانی برای تأمین ایمنی و رعایت قوانین ساخت به نرده ها متکی هستند. آپارتمان ها، هتل ها، امکانات ورزشی و سایر موارد از سیستم های نرده ای استفاده می کنند. هر پروژه ای به صورت اختصاصی با توجه به مشخصات و نوع کاربری خود ساخته شده است و نرده های آلومینیومی مناسب با آن را به کار می گیرد.

کیفیت و مزیت نرده و حفاظ پنجره آلومینیومی

نرده های آلومینیومی با دوام و با کیفیت های مختلف در بازار عرضه می شوند. همچنین به دلیل خدمات پوششی از جمله خدمات آندایزینگ آلومینیوم و خدمات رنگ پودری، نرده و حفاظ پنجره آلومینیومی دربرابر شرایط سخت آب و هوایی مقاومت بالایی دارند و دچار پوسه پوسه شدن رنگ، ترک و تغییر رنگ نمیشوند در نتیجه نرده آلومینیومی طول عمر بالایی دارند و پوسیده، شکافته نمیشوند.

شخصی سازی یک مزیت اصلی برای نرده و حفاظ پنجره آلومینیومی محسوب می شود. مهندسین ماهر نقشه های خاصی را برای هر پروژه ایجاد می کنند، به این معنی که طراحی نهایی با اندازه گیری های خاصی تولید می شود و یک فرایند گزینش و نصب ساده برای نرده و حفاظ پنجره آلومینیومی را تضمین می کند.
در اینجا چند نمونه از انواع نرده های آلومینیومی را معرفی می کنیم:

نرده های آلومینیوم مدرن

نرده های آلومینیومی با کاربری ابتکاری، جذاب و ایمن می توانند در ایوان جلوی ساختمان یا در بالکن طبقه ۱۳ یک آپارتمان حس بسیار خوبی ایجاد کنند. با استفاده از عناصر طراحی کلاسیک با دو پیچ و تاب مدرن، نسبت به انواع پروژه انعطاف پذیر است.

نرده های لوله ای آلومینیوم

با استفاده از یک طراحی غیر جوش داده شده، نرده آلومینیومی  لوله ایی با یک زیبایی بی نظیر در بازارهای امروزی ارائه می شوند. به لطف دوام و قدرت باورنکردنی لوله آلومینیومی از این نوع، استفاده از نرده های آلومینیوم لوله ای سالها نیاز به خدمات تعمیر و نگهداری ندارد.

نرده های کابلی آلومینیوم

اگر می خواهید در پروژه ی خود نرده ایی در فضای خارجی خود نصب کنید، یک راه حل ایده آل برای شما استفاده از نرده های کابلی مدرن آلومینیوم اختصاصی می باشد که منظره ای بدون مانع، به فضای داخلی و خارجی هر ساختمان می بخشد.

حفاظ پنجره آلومینیومی

آیا به دنبال تحولی منحصر به فرد حفاظ پنجره آلومینیومی خود هستید؟ نرده و حفاظ آلومینیومی راه حلی را برای شما به وجود آورده است! زیبایی پروژه خود را با استفاده از ظرافت ساده خطوط افقی مربع دوچندان کنید. حفاظ پنجره آلومینیومی با ایجاد تحول در نرده های سنتی در کنار خود، زیبایی شناسی منحصر به فرد و در عین حال آشنایی را در دید شما ایجاد می کند.

حفاظ آلومینیومی

نرده و حفاظ آلومینیومی برای یک نیاز ساده و مسلم طراحی شده است: حریم خصوصی. ناخوشایند بودن همسایگانی که به شما انرژی منفی می دهند را با استفاده از این نوع نرده از بین ببرید یا اگر دستگاه های دزدگیر ماشین یا وسیله هایی که قصد مخفی کردن آنها بدون اینکه سبک معماری پروژه خود را تغییر بدهید دارید استفاده از این نوع نرده و حفاظ آلومینیومی می تواند برای شما راه گشا باشد. جذابیت و زیبایی و در کنار آن حفظ حریم خصوصی ….

با ما در تماس باشید
ثبت سفارش
طراحی سایت الهام شعبانی