انواع مدل پنجره دوجداره سیستم PH46

اگر نمی دانید که می خواهید از کدام مدل پنجره دوجداره آلومینیومی در خانه خود استفاده کنید، یک گزینه عالی برای شما می تواند استفاده از درب و پنجره دوجداره لولایی باشد. در این مقاله دلایلی آورده می شود و مطالبی وجود دارد تا بدانید چرا چنین انتخابی عالی است.

  1. عرض فریم ۴۶ میلی متر ، وزن سبک و قیمت مناسب
  2. عملکرد بالا و قابلیت اجرای درب و پنجره به منظور کاربرد های مختلف
  3. امکان نصب شیشه تک جداره و ۲جداره از ضخامت ۶ تا ۲۴ میلی متر
  4. قابلیت نصب توری پلیسه در نمای خارجی پنجره
  5. امکان اجرای طیف های گوناگون رنگ شامل خدمات آنادایزینگ آلومینیوم، خدمات رنگ پودری و طرح چوب
  6. دارای استقامت بالا نسبت به پنجره های U.P.V.C در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی .
  7. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM

پنجره نرمال

پنجره ها بخش مهمی از فضای یک ساختمان را تشکیل می دهند توجه به جنس، نوع و طراحی پنجره اثر مستقیمی بر کیفیت زندگی خواهد گذاشت. پنجره نرمال تشکیل شده از چند بخش مشخص است که در تمامی انواع پنجره مشترک می باشد. در مرحله پس از آن توجه به انواع پنجره و نحوه طراحی آنها می تواند در انتخاب پنجره نقشی تعیین کننده داشته باشد. استفاده از سبک های تلفیقی در طراحی پنجره ها رواج فراوانی یافته است. اما پنجره های نرمال از انواعی است که می تواند در تمامی سبک های ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته و خللی در نحوه طراحی ایجاد نکند. پنجره های دوجداره بیشتر در خانه هایی با سبک سنتی کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. هرچند در خانه های سنتی و مدرن نیز یافت می شود.

پنجره نرمال

آلومینیوم نرمال

آلومینیوم به نوعی جزء بهترین مواد برای استفاده در ساختمان ها و ابزار و قطعات بکار رفته در دکوراسیون منزل است. آلومینیوم نرمال ساده ترین شکل این فلز برای ساخت در و پنجره است.

پنجره آلومینیومی نرمال

پنجره های آلومینیومی از یک قاب نازک ساخته شده است که سبک و سیاق مدرن تری به خانه و فضای ساختمان می بخشد. بخش عمده ای از پنجره نرمال آلومینیومی از شیشه تشکیل شده است. قاب های پنجره آلومینیومی می توانند در طول سالها استفاده شده و تغییری در شکل و یا ساختار آنها اتفاق نیافتد. بطور کلی پنجره یک سیستم عامل بزرگ است که با رعایت بسیاری از مؤلفه های لازم ساخته شده است. نوع جدیدی از پنجره های نرمال بصورت دو جداره ساخته شده است که عایق مناسبی برای جلوگیری از عبور و مرور هوا و انتقال انرژی می باشد.

خرید پنجره آلومینیوم نرمال

سیستم های مرتبط