عملکرد عایق در و پنجره آلومینیومی

در پنجره های آلومینیومی از  نوارهای  پلی آمید در بین پروفیل ها  استفاده میشود .نوارهای پلی آمید عایق حرارتی هستند  و تبادل حرارتی بین داخل و خارج منزل  را غیر ممکن میکند

دوام بالا نصبت به upvc

برخلاف بسیاری از مواد دیگر، آلومینیوم دچار تورم، ترک، شکاف یا تاب بر داشتگی در طی زمان نمی­شود و طول عمر طولانی در محصول تضمین می­شود.

ویژگی­ های مقاومت در آلومینیوم سبب می­شود تا تعمیرو­نگهداری قاب پنجره آلومینیومی بسیار کم باشد .

برای هر گونه حفاظت بیشتر یا انجام  طیف های تزئیناتی، آلومینیوم را می­توان رنگ­  پودری ,دکورال (طرح چوب) و آندایزینگ کرد.

طیف های رنگی

طیف گسترده گزینه ­های متنوع رنگهای پرداختی، این امکان را به وجود آورده ­اند که در و پنجره­ های آلومینیومی قابلیت سازگاری با هر نوع دکوری را داشته باشند.

پوشش پودری طیف های جذابی را برای قاب­ های آلومینیومی ایجاد می­کند و هنگامی که این پوشش انجام می­شود، دیگر نیازی به رنگ­آمیزی مجدد نیست.

طیف رنگی اینترپون (Interpon) با استفاده از گستره­ای از رنگ­های طبیعی، آزادی عمل برای خلق منظره دلخواه شما را فراهم می­کند.

انجام عملیات آندایزینگ روی آلومینیوم مقاومت خوردگی فوق­العاده و طیف رنگی وسیعی را برای آنها پدید می­آورد.

چنین سطح هایی  به طور گسترده برای نماهای داخلی و بیرونی استفاده می­شود.

افرادی که تمایل دارند به محیط خود جلوه چوبی شکل بدهند، پوشش­های موسوم به فیلم دکورال استفاده می شود.

انعطاف در طراحی

مقاومت ذاتی و انعطاف­ پذیری آلومینیوم برای تولید شدن با مشخصات کاملا دقیق به این معناست که هر نوع طراحی که به تصور شما برسد، قابل انجام است.

با بودن سیستم ­های بیشمار، انواع طیف های رنگی مختلف، آلومینیوم قابلیت ارائه طیف وسیعی از سیستم­های با صرفه اقتصادی تا سیستم ­های کاملا حرفه­ ای را با داشتن عملکرد حرارتی فوق­العاده دارد.

 

گروه های مرتبط : پنجره دو رنگ ، پنجره طرح چوب ، چرا آلومینیوم به صرفه تر از U.P.V.C است؟ ,, پنجره ی مقاوم , پنجره قوسی، فریم لس ، کرتین وال