درب و پنجره آلومینیومی لولایی سیستم PH45

سیستم های لولایی درب و پنجره الومینیومی به شما این امکان را می دهد که بسته به طیف وسیعی از کاربردها و الزامات خاص مربوط به عملکرد، زیبایی شناسی، عایق حرارتی، امنیتی، محافظت در برابر دود و مقاومت در برابر آتش، انواع مدل پنجره دوجداره را تولید کنید. از این سیستم ها برای ساخت پارتیشن های داخلی و بالکن ها استفاده می شوند.

  1. عرض فریم ۴۵ میلی متر ، وزن سبک و قیمت مناسب
  2. عملکرد بالا و قابلیت اجرای درب و پنجره به منظور کاربرد های مختلف
  3. امکان نصب شیشه تک جداره و شیشه دوجداره از ضخامت ۶ تا ۲۲ میلی متر
  4.  قابلیت نصب توری پلیسه در نمای خارجی پنجره
  5. قابلیت اجرای کلیه پوششهای آنادایزینگ آلومینیوم، خدمات رنگ پودری و پولیشینگ آلومینیوم
  6. دارای استقامت بالا نسبت به پنجره های U.P.V.C در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی .
  7. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM

ساخت درب آلومینیومی

ساخت ساز در سطح جهانی دچار دگرگونی های عمده شده است. ساخت درب آلومینیومی یکی از مشخصه هایی است که با نگاه به ساختمان شهرهای بزرگ و کوچک می توان مشاهده کرد. اینکه فلز مقاوم در عین حال سبک، مقرون به صرفه و منعطف آلومینیومی جایگزین فلزهای سخت و سرد و سنگین شده اند باعث شده است جلوه زیبایی به نمای ساختمان های داده شود. استفاده از پنجره و درهای آلومینیومی برای کاهش استفاده از چوب، کاهش اثر گرما و ورود هوای سرد و همچننی تسهیل در باز و بسته شدن صفحه ها امری رایج شده است. مزایای دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود آلومینیوم به عنوان ماده ارجح برای معماران امروزی، سازندگان و کاربران نهایی استفاده شود. استفاده از درب آلومینیومی با روکش در ابعاد و قطر متفاوت باعث شده است که امکان تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی تا حد قابل توجهی آسان شود.

ساخت پنجره آلومینیومی

ساخت پنجره آلومینیومی

پنجره های آلومینیومی نیز مانند در آلومینیومی از فناوری نوین در تولید انواع قطعات آلومینیومی استفاده می کند. ساخت پنجره آلومینیومی دوجداره همراه با تکنیک ترمال بریک روشی نوین و بسیار موثر برای داشتن فضایی امن، آرام و مقاوم است. پنجره های آلومینیومی از انواع متداول و محبوب هستند. این نوع پنجره ها به راحتی طراحی و ساخته می شوند. انعطاف پذیری بالا امکان طراحی برای هر نوع ساختمان و اتاق را فراهم می کند. فضای کمتری برای تنظیم می گیرد و دید گسترده ای را فراهم می سازد.

ساخت درب و پنجره آلومینیومی

انواع دیزاین و طراحی باعث شده است که در طراحی و ساخت درب و پنجره آلومینیومی دقت ویژه ای انجام شود. استفاده از طراحی مدرن، طراحی و فرم دهی خاص، رنگ و پولیش خاص طرح های متنوعی را برای در و پنجره آلومینیومی بوجود آورده است. بنابراین اغلب طراحان سعی در طراحی ست و هماهنگ میان این دو بخش از ساختمان دارند. حتی می توان در ساخت درب و پنجره آلومینیومی سایر طراحی ها همچون پارتیشن، کرتین وال را نیز مد نظر قرار داد.

ساخت در و پنجره های آلومینیومی

سازنده درب و پنجره آلومینیوم

دلایل مختلفی وجود دارد که سازنده در و پنجره از فلز آلومینیوم استفاده کند. سازنده درب و پنجره آلومینیوم با توجه به فضای ساختمان و طراحی داخلی برای انتخاب بهترین طراحی برای ساخت در و پنجره با ابعاد مناسب اقدام می کند. طراح و سازنده در و پنجره می داند که برخی ساختمان ها طراحی خاص خود را دارند. ممکن است نیاز به نور بیشتری در ساختمان باشد و یا طراحی مینیمال باشد. بنابراین به قابهای باریک تر و به طبع استفاده از شیشه بیشتری نیاز است. طراحی قابهای مقاوم در انواع ترمال بریک، رنگهای متناسب باعث می شود که نمای ساختمان با ظاهر مینیمال، هماهنگ و مدرن تر به نظر برسد. پنجره های دوجداره ترمال بریک جدیدترین نوع قاب پنجره است که در انواع طرح، رنگ و مدلهای متنوع قابل ساخت است.

محصولات مرتبط