• آلومینیوم پیمان دارای

  کاملترین فیلمهای طرح چوب، بتن،و آهن زنگ زده میباشد

 • فیلم های خاص دکوراتیو

  طرح بتن بر روی ورق ۳ میل آلومیینیوم

 • فیلم های دکوراتیو طرح چوب

  بر روی پروفیل و ورق الومینیوم

 • طول عمر بالای طرح چوب بر روی آلومینیوم

  نصبت به پی وی سی

 • فیلم های خاص دکوراتیو

  طرح بتن بر روی ورق ۳ میل آلومیینیوم

 • فیلم های دکوراتیو طرح چوب

  بر روی پروفیل و ورق الومینیوم

 • طول عمر بالای طرح چوب بر روی آلومینیوم

  نصبت به پی وی سی

پنجره چوبی سنتی آلومینیومی ترمال بریک

آلومینیوم پیمان تولید کننده ی پنجره آلومینیومی ترمال بریک به سبک پنجره چوبی سنتی میباشد. این مجتمع دارای طیف گسترده ایی از رئال رنگ طرح چوب بر روی پروفیل آلومینیوم است و می تواند به صورت سفارشی، خدمات پنجره و درب آلومینیومی طرح چوب را در انواع کد رنگ بپذیرد.

انواع پنجره چوبی دوجداره

اگر تمایل و علاقه شما به داشتن پنجره چوبی دوجداره باشد. خبر خوش برای شما این است که انواع پنجره چوبی سنتی آلومینیومی همراه با عایق بندی و کیفیت بالا در طرح های چوبی و یا هر طرح خاص دیگری  مانند طرح بتون، آهن زنگ زده می توانند در این مجتمع ارائه شوند.

روشهای خاص

این رنگ آمیزی به معنی رنگ آمیزی به صورت عام نبوده و روشهای خاص خود را دارد از جمله رنگ آمیزی به شیوه خدمات رنگ پودری و یا دکورال است. در هر حال آنچه مهم است کیفیت و عملکرد بالا در کنار ظاهری زیبا برای پنجره های لوکس آلومینیومی ساختمان شماست.

شیوه اجرا

به طور تخصصی تر درب و پنجره آلومینیوم و ترمال بریک که به دو شیوه مذکور قابلیت رنگ آمیزی در رنگ های مختلف و متنوعی را دارند، که بهترین گزینه برای دستیابی به پنجره طرح چوب هستند. حال اگر بخواهیم نگاه کوتاهی به هریک از این دو روش، خدمات رنگ پودری و دکورال برای رنگ کردن آلومینیوم به صورت طرح چوبی بیاندازیم بایستی بگوییم که:

روش رنگ پودری

در روش خدمات رنگ پودری پروفیل آلومینیوم در داخل کوره با دمای حدود ۲۰۰ درجه سلسیوس قرار می گیرد و پاشش رنگ پودری توسط دستگاه هایی الکترواستاتیک که باردار شده باشند انجام می شود. مزیت اصلی استفاده از این شیوه سازگاری آن با محیط است اما در کنار این مزیت، رنگ آمیزی پروفیل های آلومینیومی به روش رنگ پودری مزایایی از جمله تنوع در رنگ، کیفیت و استحکام بالا و … را نیز دارد.

روش دکورال

در این روش نیز نوعی از رنگ آمیزی پودری آلومینیوم است با این تفاوت که در آن رنگ در کوره پخته می شود و سپس عملیات دکورال بر روی پروفیل انجام می پذیرد.با هر دو روش نیز می توان پروفیل هایی به رنگ دلخواه بدست آورد چه پنجره طرح چوب آلومینیومی و چه هر طرح دیگر.

مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
هم اکنون تماس بگیرید

ویژگی های خدمات آلومینیوم پیمان

یکی دیگر از مزیت های مهم درب آلومینیومی طرح چوب  تولید شده در این واحد، مدت طول عمر رنگ خدمات آلومینیوم پیمان نسبت به سایر پنجره های  پی وی سی با طرح چوب است  که به طور قابل توجهی بسیار بالا می باشد. شما می توانید با مشاهده طیف گسترده ای از رئال رنگ طرح چوب و محصولات طراحی داخلی و خارجی آلومینیومی هر آنچه که توجه شما را جلب کرد به صورت سفارشی با برقراری تماس با ما و درخواست رئال رنگ طرح چوب برای ساختمان خود تهیه نمایید.

با ما در تماس باشید
ثبت سفارش