پنجره های ترمال بریک سیستم PHT-60

مشخصات فنی پنجره های ترمال بریک

 1. عرض فریم ۶۰ میلی متر
 2. امکان نصب شیشه تک جداره و شیشه دوجداره از ضخامت ۶ تا ۳۲ میلی متر
 3. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM
 4. این سیستم از طریق دوخت تیغه های عایق مقاوم از جنس پلی آمید بین قسمت بیرونی و داخلی پروفیل عایق حرارت میشود و تبادل دمای بیرون و داخل ساختمان به حد اقل میرسد.
 5. عملکرد بالا و قابلیت اجرای درب و پنجره های دارای قوس
 6. امکان نصب یراق فولکس واگنی
 7. امکان نصب کرکره داخلی شیشه
 8. قابلیت نصب توری پلیسه در نمای خارجی پنجره
 9. قابلیت تفکیک رنگ نمای بیرونی از نمای داخلی پنجره
 10. مناسب برای مناطق سرد سیر و گرمسیر
 11. قابلیت اجرای کلیه پوششهای خدمات رنگ پودری، آنادایزینگ آلومینیوم و دکورال

معرفی سیستم پنجره های ترمال بریک

یکی ازمزیت های درب و پنجره های ترمال بریک عایق بودن حرارتی آنها میباشد. در این روش نمای پنجره دوجداره خارجی و داخلی با  یک نوارپلی آمید به هم دوخته شده اند، که این تکنیک باعث عایق گرما و سرما میشود. درب و پنجره آلومینیوم و ترمال بریک ضد آب است و عملکرد عایق بندی عالی حرارتی دارد.

تاثیر شیشه در صرفه جویی انرژی

شیشه عایق بندی شده، باعث می شود که پنجره آلومینیومی ترمال بریک عایق صوتی، عایق گرما، حافظ گرما، عملکرد عالی و صرفه جویی در هزینه های معدنی زیادی شود، ضریب انتقال حرارت درب و پنجره آلومینیومی پایین بوده و اثر صرفه جویی در انرژی قابل توجهی را نشان می دهد.

ضد آب

عملکرد ضد آب پنجره آلومینیومی کشویی یا لولایی ترمال بریک به شکلی طراحی شده که در هنگام بارندگی و یا شستشو، آب اضافی از طریق ناودان های پلی آمیدی که در پنجره گذاشته شده به بیرون هدایت شود.

مزیت پنجره دوجداره ترمال بریک

 1. ضد آب
 2. عایق صوت
 3. عملکرد عالی
 4. مقاومت بالا
 5. بدون تعمیر و نگهداری

عملکرد عالی

درب آلومینیومی کشویی ترمال بریک عملکرد خوبی دارد. این محصولات از آلیاژ فلز آلومینیوم ساخته شده، و نوار عایق حرارتی از پلی آمید ساخته شده است (که معمولاً به عنوان نوار عایق پلی آمید شناخته می شود).

مقاومت بالا

درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک در برابر شن و ماسه و در برابر باد مقاوم می باشند. پروفیل  آنها از آلومینیوم توخالی ساخته شده است و مقاومت بسیار خوبی در برابر تغییر شکل، فشار باد دارد و دارای اثر ضد لرزش می باشد. استحکام در مقابل شرایط جوی این پنجره ها از هر پنجره نرمال آلومینیومی و پنجره پی وی سی دیگری بهتر است و می توان اطمینان حاصل کرد که آستانه پنجره داخلی و کف ناحیه در صورت باد و ماسه شدید نیز عاری از گرد و غبار است.

عایق صوت

پنجره ترمال بریک عایق صوت هستند همچنین پنجره های آلومینیومی با دقت طراحی شده اند، درزها محکم هستند و نتایج آزمایش نشان می دهد که عایق صوتی هوا به ۳۰-۴۰db می رسد.

بدون تعمیر و نگهداری

درها و پنجره های ترمال بریک از استحکام بالایی برخوردار بوده و عاری از تعمیر و نگهداری هستند. ساختار آلومینیومی ترمال بریک دارای استحکام کششی و برشی بالا و مقاوم در برابر تغییر شکل حرارتی است. قوی و بادوام است. پروفیل آلومینیومی ترمال بریک به راحتی توسط اسید و محیط های قلیایی مورد حمله قرار نمی گیرد و به راحتی دچار آسیب نمی شود و حفظ و نگهداری از آن تقریباً غیر ضروری است.

توری های آلومینیومی

در طراحی پنجره های ترمال بریک از توری های آلومینیومی استفاده شده که می توانند در داخل و خارج نصب شوند و عملکردی به صورت ضد پشه، مگس و سایر حشرات مخصوصاً برای بسیاری از پشه های شمال داشته باشند.

قفل مکانیکی

انواع پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال و ترمال بریک مجهز به قفل ها مکانیکی استاندارد برای اطمینان از پایداری و ایمنی پنجره هستند.

انواع بازشو

پنجره های ترمال بریک در اشکال مختلف به راحتی باز می شوند. نوع چرخشی یا محوری ، نوع باز شوبه سمت داخل، نوع باز شو از بالا، نوع کشویی، نوع دوجهت بازشو باز و بسته می شوند.

پنجره های ترمال بریک

 

سیستم های مرتبط