پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال کشویی سیستم PH46

مشخصات فنی پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال

  1. عرض فریم ۴۶ میلی متر ، وزن سبک و قیمت مناسب
  2. عملکرد بالا و قابلیت اجرای درب و پنجره به منظور کاربرد های مختلف
  3. امکان نصب شیشه تک جداره و ۲جداره از ضخامت ۶ تا ۲۴ میلی متر
  4. قابلیت نصب توری پلیسه در نمای خارجی پنجره
  5. امکان اجرای طیف های گوناگون رنگ شامل خدمات آنادایزینگ آلومینیوم، خدمات رنگ پودری و طرح چوب
  6. دارای استقامت بالا نسبت به پنجره های U.P.V.C در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی .
  7. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM

معرفی سیستم پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال

اگر نمی دانید که می خواهید از کدام مدل پنجره دوجداره آلومینیومی در خانه خود استفاده کنید، یک گزینه عالی برای شما می تواند استفاده از درب و پنجره دوجداره لولایی باشد. در این مقاله دلایلی آورده می شود و مطالبی وجود دارد تا بدانید چرا چنین انتخابی عالی است.

مقرون به صرفه

درب و پنجره های ترمال بریک لولایی یکی از اقتصادی ترین انواع پنجره دوجداره آلومینیومی هستند که می توانید خریداری کنید. آنها نسبت به سایر پنجره های ترمال بریک از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند و نه تنها خرید آنها ارزان تر است بلکه دوام آنها نیز با نگهداری بسیار کمی میسر می شود، بنابراین نیازی نیست که نگران هزینه تعمیر یا جایگزینی پنجره خود باشید.

دوام بالا

یراق آلات در پنجره های معمولی به مرور زمان می پوسند یا از بین می روند. درب و  پنجره های ترمال بریک لولایی برای عملکرد به این مؤلفه ها تکیه نمی کنند و از ماندگاری بیشتری نسبت به پنجره های معمولی برخوردار هستند. در ساخت پنجره آلومینیومی لولایی از یراق آلات روز  اروپایی استفاده میشود به همین جهت به دوام آن می افزایند.

بهره وری انرژی

به دلیل استفاده از شیشه های دو یا سه جداره در پنجره های آلومینیومی لولایی راندمان انرژی را بهبود می بخشند و این امر باعث می شود مقدار انرژی کمتری در طول زمان هرز برود.

مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
هم اکنون تماس بگیرید

تمیز کردن راحت

تمیز کردن داخل پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی بسیار آسان است، اما تمیز کردن پنجره دو جداره کشویی در قسمتهای بیرونی آن می تواند به خصوص در ماه های زمستان چالش برانگیز باشد. بر خلاف انواع مدل پنجره دوجداره دیگر که می توانند برای تمیز کردن به آسانی به سمت داخل و بیرون کج شوند، پنجره دو جداره کشویی فقط به جلو و عقب کشیده می شوند.

قابل باز شدن در جهت های متفاوت

اگر فکر می کنید زمان آن رسیده است که شیوه کاربری پنجره خود را تغییر دهید، ممکن است تعجب کنید که تفاوت پنجره آلومینیومی کشویی و یک پنجره لولایی چه می تواند باشد. هر دو سبک برای کمک به جریان هوا و تهویه خانه شما بسیار مفید هستند، اما تعیین اینکه چه چیزی برای شما بهترین عملکرد را خواهد داشت نیز در نظر داشته باشید. پنجره های لولایی قابلیت باز شدن در سه جهت بالا باز شو ،چپ باز شو و راست بازشو را دارا میباشند و به همین جهت محبوبیت زیادی در بین ساختمان ساز ها دارند.

انواع بازشو

انواع مدل پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره نرمال

پنجره ها بخش مهمی از فضای یک ساختمان را تشکیل می دهند توجه به جنس، نوع و طراحی پنجره اثر مستقیمی بر کیفیت زندگی خواهد گذاشت. پنجره نرمال تشکیل شده از چند بخش مشخص است که در تمامی انواع پنجره مشترک می باشد. در مرحله پس از آن توجه به انواع پنجره و نحوه طراحی آنها می تواند در انتخاب پنجره نقشی تعیین کننده داشته باشد. استفاده از سبک های تلفیقی در طراحی پنجره ها رواج فراوانی یافته است. اما پنجره های نرمال از انواعی است که می تواند در تمامی سبک های ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته و خللی در نحوه طراحی ایجاد نکند. پنجره های دوجداره بیشتر در خانه هایی با سبک سنتی کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. هرچند در خانه های سنتی و مدرن نیز یافت می شود.

پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال

آلومینیوم نرمال

آلومینیوم به نوعی جزء بهترین مواد برای استفاده در ساختمان ها و ابزار و قطعات بکار رفته در دکوراسیون منزل است. آلومینیوم نرمال ساده ترین شکل این فلز برای ساخت در و پنجره است.

پنجره آلومینیومی نرمال

پنجره های آلومینیومی از یک قاب نازک ساخته شده است که سبک و سیاق مدرن تری به خانه و فضای ساختمان می بخشد. بخش عمده ای از پنجره نرمال آلومینیومی از شیشه تشکیل شده است. قاب های پنجره آلومینیومی می توانند در طول سالها استفاده شده و تغییری در شکل و یا ساختار آنها اتفاق نیافتد. بطور کلی پنجره یک سیستم عامل بزرگ است که با رعایت بسیاری از مؤلفه های لازم ساخته شده است. نوع جدیدی از پنجره های نرمال بصورت دو جداره ساخته شده است که عایق مناسبی برای جلوگیری از عبور و مرور هوا و انتقال انرژی می باشد.

خرید پنجره آلومینیوم نرمال

انواع مدل پنجره آلومینیومی

برای خرید پنجره های آلومینیومی در خانه چندین فاکتور وجود دارد که لازم است آنها را به خاطر بسپارید. انواع مدل پنجره آلومینیومی متناسب با نوع ساختمان و کاربرد آن باعث شده است که امکان انتخاب بهترین گزینه را به راحتی داشته باشید. فضای اشغا شده، تعمیر و نگهداری مورد نیاز، سهولت استفاده ازجمله موارد اساسی است که برای شروع باید به آنها فکر کنید. پنجره های آلومینیومی بطور کلی به دو دسته تقسیم می شوند و پس از آن براساس نوع سیستم، نوع باز شو دسته بندی خواهند شد. پنجره های نرمال با استفاده از پروفیل های آلومینیومی یکپارچه از انواع پنجره های آلومینیومی است که سالهای متمادی مورد استفاده قرار می گرفته است. در فناوری جدید امکان طراحی و تولید انواع پنجره ها در سبک های مختلف وجود دارد. یکی از جدیدترین انواع پنجره ها، پنجره های ترمال بریک است که با استفاده از یک قطعه میانی از جنس پلی آمید مانع جریان حرارتی و انتقال انرژی می گردد. این نوع پنجره آلومینیومی سبک جدیدی است که در کاهش مصرف انرژی اثر بسیار جدی دارد.

سیستم های مرتبط