پنجره دوجداره آلومینیومی سیستم PHT-54

مشخصات فنی

  1. عرض فریم ۵۴ میلی متر.
  2. امکان نصب شیشه تک جداره و ۲جداره از ضخامت ۲۰ تا ۳۲ میلی متر
  3. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM
  4. این سیستم از طریق دوخت تیغه های عایق مقاوم از جنس پلی آمید بین قسمت بیرونی و داخلی پروفیل عایق حرارت میشود و تبادل دمای بیرون و داخل ساختمان به حد اقل میرسد.
  5. قابلیت تفکیک رنگ نمای بیرونی از نمای داخلی پنجره
  6. قابلیت نصب توری پلیسه در نمای خارجی پنجره
  7. امکان نصب کرکره داخلی شیشه
  8. یراق فولکس واگنی قابل نصب در این سیستم است

پنجره دوجداره آلومینیومی

معرفی سیستم پنجره دوجداره آلومینیومی

ما تأمین کننده بهترین مشخصات از درب و پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک برای شما هستیم، قیمت رقابتی و کیفیت بالای حدمات رنگ و پروفیل های آلومینیومی ما پروژه ای موفق را برای شما رقم خواهد زد.

کاهش سر و صدا

استفاده از ضخامت های مختلفی از ساختار شیشه دوجداره یا سه جداره و ساختار پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک، به طور موثری می توان اثر رزونانس امواج صوتی و سر و صدای بیش از ۳۰dB را کاهش دهد. جلوگیری از انتقال صدا، می تواند این مسئله در شهر های شلوغ و پرجمعیت از حائز اهمیت ترین مسائل به شمار رود.

جلوگیری از اتلاف حرارت

تبادل گرما بین بدن انسان و محیط بستگی به درجه حرارت هوای داخلی، سرعت جریان هوا و دمای هوای بیرون دارد. با استفاده از پنجره دوجداره ترمال بریک تنظیم دما به درستی انجام شده و از اتلاف حرارت و نوسان دمای محیط پیشگیری خواهد شد.

جلوگیری از تراکم

دمای سطح داخلی پروفیل های آلومینیومی با نوار عایق حرارتی، نزدیک به دمای محیط داخلی است که این احتمال را می دهد که رطوبت داخلی به دلیل اشباع بیش از حد سطح پروفیل متراکم شود.

سیستم های مرتبط