ممکن است درحال ساخت منزل خود باشید و یا اینکه می خواهید پنجره های قدیمی خانه خود را تعویض کنید. فکری که اغلب سازندگان و معماران را همیشه به خود مشغول می کند مناسب ترین قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در بازار تهران و انتخاب درست در نوع درب و پنجره است. چرا که یکی از عواملی که می تواند بر زیبایی بنا و جذابیت آن بیافزاید پنجره های آن میباشد. تعویض و انتخاب پنجره مناسبی که از خانه و محل کار شما محافظت کند، باعث کاهش مصرف انرژی، چشم انداز زیبا، دوام و ماندگاری باشد گزینه های دیگری است که مسلما اغلب سازندگان و طراحان به آن توجه خواهند داشت.

قیمت پنجره دوجداره

چه عناصر مختلفی در قیمت پنجره دوجداره اثر می گذارند؟

عواملی نظیر سن ساختمان، نوع پنجره که انتخاب می کنید و نحوه نصب پنجره جدید ممکن است هزینه متغیری را به شما تحمیل کند. اما انتخاب مناسب می تواند باعث سالها صرفه جویی در هزینه های تعویض و همچنین هزینه های جاری انرژی گرمایشی و سرمایش شود.  پنجره دوجداره آلومینیومی که جزء مدرن ترین پنجره های ساخته شده هستند امروزه گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در ساختمان ها و منازل می باشند.

انتخاب نوع پروفیل در ساخت پنجره

یکی از هزینه های خرید شما مربوط به شکل ظاهری پروفیل انتخاب شده میباشد. جنسهای مختلف قاب پنجره همچون پنجره چوبی سنتی می تواند زیبایی ظاهری قابل توجهی داشته باشد اما در عین قیمت بالا استحکام کافی را ندارند. در این میان است که گزینه های بهتری جایگزین این قبیل پنجره ها باشد. آلومینیوم فلز محکم و در عین حال کم مصرفی است که می تواند انتخاب خوبی برای درب و پنجره دوجداره شما باشد. استفاده از تکنیک شکست حرارتی و همچنین شیشه های سه جداره و شیشه دوجداره در انواع مدل پنجره دوجداره آلومینیومی ویژگی بعدی است که انتخاب پنجره های ترمال بریک از جنس آلومینیوم را نسبت به سایر فلزات و چوب در اولویت قرار می دهد.

قیمت پنجره دوجداره

انتخاب نوع سیستم پنجره

پس از انتخاب جنس مناسب پروفیل نوبت به انتخاب شکل قاب مناسب فضای ساختمان شما است. قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی متناسب با نوع سیستم متفاوت است. اگر دیدگاهی در مورد چگونگی ظاهر خانه خود دارید انتخاب مناسب قنوع سیستم می تواند بسیار راحت و سریع باشد. اگر به سبک خاصی علاقه دارید فکر کنید که چگونه انواع مدل پنجره دوجداره آلومینیومی ممکن است به خانه شما زیبایی بیشتری ببخشد. به عنوان مثال اگر شما در آب و هوایی غیر معمول سرد زندگی می کنید، ممکن است ایده انتخاب سیستم پنجره ترمال بریک مناسب باشد. اگر می خواهید پنجره مناسب هوای گرم و مرطوب را انتخاب کنید نیز پنجره دو جداره کشویی انتخاب خوبی است.

انواع مدل پنجره دوجداره آلومینیومی

از نمای شیشه ای گرفته تا سبک های مختلف درب و پنجره آلومینیومی لولایی و درب آلومینیومی کشویی، انواع مختلفی را شامل می شوند که می تواند بر روی قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی اثر گذار باشد.
بسته به نیاز و کاربرد بهتر هرکدام از سیستم ها که مناسب ساختمان و فضای مسکونی شما است می تواند انتخاب خوبی باشد. همیشه به این نکته توجه داشته باشید که در کنار توجه به قیمت آنچه که برای شما مناسب تر است را خریداری کنید.

قیمت پنجره دوجداره

ضمانت نامه

هنگامی که پنجره های آلومینیومی را خریداری می کنید می توانید از خدماتی نظیر ضمانت نامه نیز برخوردار شوید. ضمانت می تواند برروی قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی اثر بگذارد. اگر شرکتها ضمانت مطمئنی را ارائه دهند، ممکن است انتخاب پنجره آلومینیومی با ضمانت انتخاب بهتری باشد. هزینه کمتر همیشه می تواند وسوسه برانگیز باشد اما اتفاقات غیرمنتظره همواره در انتظار ما هستند و ممکن است واقعه غیرقابل پیش بینی اتفاق بیافتد و شما متحمل هزینه های بیشتری شوید. بهتر است پس از بررسی خدمات و موارد تحت پوشش ضمانت راجع به آن تصمیم بگیرید.

قیمت پنجره دوجداره