Previous slide
Next slide

فروش انواع یراق آلات

یراق آلات آلومینیومی در سبک های متنوع می توانند در کنار جنبه کاربریشان از نظر زیبایی نیز تکمیل کننده درب و پنجره باشند. فروش انواع یراق آلات برای درب و پنجره های آلومینیومی در سبک و طرح های مختلف متناسب با نیاز شما توسط مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان انجام می شود. شما می توانید بهترین و جدیدترین طرح ها را با کیفیت بی نظیر انتخاب کنید.

یراق آلات درب و پنجره آلومینیومی درواقع شامل کلیه قطعاتی هستند که برای مونتاژ و ساخت درب ها و پنجره ها مورد استفاده قرار می‌گیرند از جمله فیکسرها وگونیاها که باعث اتصال دو گوشه و در کنار هم قرار گرفتن دو قطعه پروفیلی می شوند ،لاستیک‌ها و گسکت های آب بندی و هوابندی که برای پوشاندن شیارهای درب و پنجره و بهبود عملکرد ریل ها کاربرد دارند و انواع قفل ها و لولا ها که به عملکرد بهتر سیستم درب و پنجره کمک می کنند. فیکسچرهای آلومینیومی طراحی و تولید شده در مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان قابلیت استفاده در کلیه مقاطع شرکت های تولیدی سطح کشوررا دارا می باشد. لاستیک ها و گسکت های ارایه شده در مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان نوع EPDM است که ازبهترین و استاندارد ترین و مقاوم ترین لاستیک مورد استفاده در پنجره های آلومینیومی است.

مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید
شماره تماس برای
خرید انواع پنجره، پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

فروش انواع یراق آلات آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان انواع گوناگونی از فیکسرهای پنجره را برای سیستم های در و پنجره خود طراحی و فراهم نموده که قابلیت استفاده در کلیه مقاطع شرکت های تولیدی سطح کشور را دارا است.

برخورداری از مجموعه کامل یراق آلات

شما می توانید در کنار تولید درب و پنجره آلومینیومی یراق آلات مناسب آنها را نیز تهیه کنید. جنس های فلزی، پلاستیکی و طرح های مختلف کلاسیک، مدرن و فانتزی موجود است و هیچ محدودیتی در انتخاب وجود نخواهد داشت. در مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان یراق آلات GU و ROTO آلمان ارایه می شود. استفاده از قفل ها ،دستگیره ها، ریل ها و لولاها باید متناسب با نوع درب و پنجره،‌ طراحی آنها و جنسشان باشد. بطور مثال برای درب های ورودی و پنجره های آلومینیومی کشویی نیاز به دستگیره و قفل های ساده، محکم و متناسب با ساختار کشویی پنجره است. تعداد قفل های استفاده شده برای هر پنجره نیز به تناسب نیاز متفاوت می باشد. پنجره های لولایی و محوری نیز یراق آلات متفاوت و متناسب خود را خواهند داشت. بنابراین اغلب ترجیح می دهند تولید یراق الات درب و پنجره آلومینیوم را نیز برعهده سازنده پروفیل و مقاطع آلومینیومی بسپارند تا با توجه به طراحی کلی مناسبت ترین گزینه را برای اتصالات فراهم ساخته و مجموعه ای کامل و زیبا از درب و پنجره آلومینیومی را بوجود آورد.
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

تولید تخصصی فیکسرهای درب و پنجره آلومینیوم

فیکسرها یا لقمه ها از یراق آلات اساسی در مونتاژ درب و پنجره های آلومینیومی هستند که برای اتصال دو گوشه فارسي بر شده و در کنار هم قرار گرفتن دو پروفیل درب یا پنجره کاربرد دارند فیکسرها از نظر ضخامت و شیارهای پانچ گوناگون هستند و با توجه به مقطع پروفیل از لقمه متناسب با آن استفاده می‌شود.

کاربرد فروش انواع یراق آلات

مراحل تولید فیکسرهای پروفیل درب و پنجره

ابتدا در واحد اکستروژن پروفیل فیکسر ها تولید شده سپس توسط دستگاه ایجینگ ، عملیات سختکاری روی آن صورت می پذیرد و پس از آن با دستگاه برش با دقت بالا برش داده می شود و با بسته بندی مناسب در اختیار مشتریان قرار میگیرند.

ویژگی شماره 1

لقمه های تولیدی شرکت پیمان در دو نوع دکمه ای و پرسی ارائه می شود.

ویژگی شماره 2

استفاده از دستگاه پرس پانچ رایج فقط با تنظیم فاصله سوراخ امکان پذیر است.

ویژگی شماره 3

ثابت بودن دکمه که علاوه بر عدم دررفتگی صد در صد که در فیکسچرهای قبلی سابقه دارد و عدم محدودیت در استفاده از دستگیره دو جهت بازشو و یک جهت

ما درباره کیفیت با مشتریان خود زبان مشترک داریم

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان در حال حاظر تحت سیستم بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 گواهینامه بین المللی خود را از موسسه TUV international  دریافت نموده است .این گواهینامه به معنای تقویت بیشتر باور اصلی و تعهد ما در تهیه محصول با کیفیت و کیفیت خدمات قابل ارائه به مشتریان خود، هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی است.

سال تاسیس
0
تن تناژ تولید
0
تناژ خدمات
0
متر مربع تناژ اجرا
0

آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم اختصاصی
از سال 1360

آلومینیوم اختصاصی با برند مجتمع صنعتی پیمان از اولین ها در ایران می باشد که در سال 1360 تاسیس شده است.

این مجموعه با بیش از چهار دهه تجربه در حوزه ی تولید پروفیل آلومینیوم و اجرای خدمات رنگ آمیزی به روش آندایزینگ و روش پودری، با بزرگترین تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره آلومینیومی همکاری کرده و امروزه متنوع ترین سیستم های معماری و نما را تولید می کند.

این واحد تولیدی با تکیه بر سالها تجربه در صنعت آلومینیوم در سال 1390 اقدام به راه اندازی دو خط مونتاژ کامل ساخت، تولید و نصب درب و پنجره دوجداره مدرن آلومینیومی نمود و اکنون تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده است.

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم

تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان از اولین تولیدکنندگان آلومینیوم در ایران با چهار دهه تجربه است. این مجموعه در سال 1390 دو خط مونتاژ کامل ساخت و تولید درب و پنجره آلومینیومی راه اندازی کرد و امروزه به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده تبدیل شده است.
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مشاوره رایگان

با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

09390655800

خرید پروفیل و خدمات رنگ

09191195719

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +
مشاوره رایگان
×
2 +