انادایز پروفیل آلومینیوم

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در بازار تهران

ممکن است درحال ساخت منزل خود باشید و یا اینکه می خواهید پنجره های قدیمی خانه خود را تعویض کنید. فکری که اغلب سازندگان و معماران را همیشه به خود مشغول می کند مناسب ترین قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در بازار تهران و انتخاب درست در نوع درب و پنجره است. چرا که یکی از عواملی که می تواند بر زیبایی بنا و جذابیت آن بیافزاید پنجره های آن میباشد. تعویض و انتخاب پنجره مناسبی که از خانه و محل کار شما محافظت کند، باعث کاهش مصرف انرژی، چشم انداز زیبا، دوام و ماندگاری باشد گزینه های دیگری است که مسلما اغلب سازندگان و طراحان به آن توجه خواهند داشت.

قیمت پنجره دوجداره

چه عناصر مختلفی در قیمت پنجره دوجداره اثر می گذارند؟

عواملی نظیر سن ساختمان، نوع پنجره که انتخاب می کنید و نحوه نصب پنجره جدید ممکن است هزینه متغیری را به شما تحمیل کند. اما انتخاب مناسب می تواند باعث سالها صرفه جویی در هزینه های تعویض و همچنین هزینه های جاری انرژی گرمایشی و سرمایش شود.  پنجره دوجداره آلومینیومی که جزء مدرن ترین پنجره های ساخته شده هستند امروزه گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در ساختمان ها و منازل می باشند.

انتخاب نوع پروفیل در ساخت پنجره

یکی از هزینه های خرید شما مربوط به شکل ظاهری پروفیل انتخاب شده میباشد. جنسهای مختلف قاب پنجره همچون پنجره چوبی سنتی می تواند زیبایی ظاهری قابل توجهی داشته باشد اما در عین قیمت بالا استحکام کافی را ندارند. در این میان است که گزینه های بهتری جایگزین این قبیل پنجره ها باشد. آلومینیوم فلز محکم و در عین حال کم مصرفی است که می تواند انتخاب خوبی برای درب و پنجره دوجداره شما باشد. استفاده از تکنیک شکست حرارتی و همچنین شیشه های سه جداره و شیشه دوجداره در انواع مدل پنجره دوجداره آلومینیومی ویژگی بعدی است که انتخاب پنجره های ترمال بریک از جنس آلومینیوم را نسبت به سایر فلزات و چوب در اولویت قرار می دهد.

قیمت پنجره دوجداره در تهران

انتخاب نوع سیستم پنجره

پس از انتخاب جنس مناسب پروفیل نوبت به انتخاب شکل قاب مناسب فضای ساختمان شما است. قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی متناسب با نوع سیستم متفاوت است. اگر دیدگاهی در مورد چگونگی ظاهر خانه خود دارید انتخاب مناسب قنوع سیستم می تواند بسیار راحت و سریع باشد. اگر به سبک خاصی علاقه دارید فکر کنید که چگونه انواع مدل پنجره دوجداره آلومینیومی ممکن است به خانه شما زیبایی بیشتری ببخشد. به عنوان مثال اگر شما در آب و هوایی غیر معمول سرد زندگی می کنید، ممکن است ایده انتخاب سیستم پنجره ترمال بریک مناسب باشد. اگر می خواهید پنجره مناسب هوای گرم و مرطوب را انتخاب کنید نیز پنجره دو جداره کشویی انتخاب خوبی است.

انواع مدل پنجره دوجداره آلومینیومی

از نمای شیشه ای گرفته تا سبک های مختلف درب و پنجره آلومینیومی لولایی و درب آلومینیومی کشویی، انواع مختلفی را شامل می شوند که می تواند بر روی قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی اثر گذار باشد.
بسته به نیاز و کاربرد بهتر هرکدام از سیستم ها که مناسب ساختمان و فضای مسکونی شما است می تواند انتخاب خوبی باشد. همیشه به این نکته توجه داشته باشید که در کنار توجه به قیمت آنچه که برای شما مناسب تر است را خریداری کنید.

قیمت مناسب پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره

بسیاری می تواند در قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی اثر بگذارد. آلومینیوم یکی از متداول‌ترین فلزات در جهان است که علاوه بر رسانایی عالی، وزنی سبک دارد و در برابر خوردگی نیز مقاومت خوبی دارد از آنجا که ما طیف وسیعی از انواع در و پنجره آلومینیومی را طراحی و تولید می کنیم می توان تنوع قیمت پنجره دوجداره را متناسب با هر نوع سلیقه ملاحظه نمود.
یکی از مهمترین عواملی که بر قیمت آلومینیوم تاثیر می گذارد، فرایند ذوب مورد استفاده برای تولید آلومینیوم مقدار زیادی انرژی نیاز دارد و تغییر در قیمت برق مستقیما بر هزینه آلومینیوم اثر خواهد گذاشت. همچنین قیمت فلز بخصوص آلومینیوم مستقیما با محرک های عرضه و تقاضا ارتباط دارد که تحت شرایط اقتصادی، موقعیت سیاسی و اجتماعی، قیمت رقابتی و حتی نوسانات فصلی است. استفاده از طراحی های خاص، تولید پنجره های دوجدار، ترمال بریک، محوری و کشویی از جمله عواملی هستند که می تواند قیمت پنجره های آلومینیومی را تغییر دهد. پنجره دوجداره آلومینیومی از جدیدترین انواع پنجره است که به عنوان عایق حرارتی عملکرد بسیار خوبی دارند. جلوگیری از ورود صدا، آلودگی و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی ازجمله مزایای پنجره های دوجداره است که بر قیمت نهایی آنها نیز اثر خواهد گذاشت.

ضمانت نامه

هنگامی که پنجره های آلومینیومی را خریداری می کنید می توانید از خدماتی نظیر ضمانت نامه نیز برخوردار شوید. ضمانت می تواند برروی قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی اثر بگذارد. اگر شرکتها ضمانت مطمئنی را ارائه دهند، ممکن است انتخاب پنجره آلومینیومی با ضمانت انتخاب بهتری باشد. هزینه کمتر همیشه می تواند وسوسه برانگیز باشد اما اتفاقات غیرمنتظره همواره در انتظار ما هستند و ممکن است واقعه غیرقابل پیش بینی اتفاق بیافتد و شما متحمل هزینه های بیشتری شوید. بهتر است پس از بررسی خدمات و موارد تحت پوشش ضمانت راجع به آن تصمیم بگیرید.

فروش پنجره دوجداره

انادایز پروفیل آلومینیوم

پنجره upvc مقاوم تر است یا پنجره آلومینیومی ؟

انادایز پروفیل آلومینیوم

انادایز پروفیل آلومینیوم چیست؟ و کاربردهای آن در صنعت چه میباشد؟

اگر بخواهیم فرایند آنادایزینگ آلومینیوم را به زبان ساده عنوان کنیم، می توان گفت آنادایز به نوعی قربانی کردن بافت اولیه ورقه و قطعات آلومینیومی با روشی کنترل شده است که این لایه بصورت عامدانه از بین می رود. لایه تشکیل شده به نوعی مانع این است که فرایند اکسیداسیون به بافت های زیرین منتقل شود. به این ترتیب انادایز پروفیل آلومینیوم یک فرایند الکتروشیمیایی است که با فرو بردن قطعات آلومینیومی در مخزن پر از محلول الکترولیتی و و نوعی اسید، یک جریان الکترولیتی را از آلومینیوم عبور داده و باعث اکسیده شدن آن می شود. این لایه اکسیداسیون ضخیم تر از لایه اکسیدی است که بصورت طبیعی برروی آلومینیوم ظاهر می شود. آلومینیوم آندایزینگ شده سه برابر سخت تر از خود آلومینیوم است و مقاومت در برابر سایش طبیعی را پیدا می کند. ویژگی که در مس، برنج و فولاد زد زنگ نیز یافت نمی شود.

آنادایز پروفیل آلومینیوم

آلومینیوم دارای یک روند اکسیداسیون طبیعی است که از خوردگی سطح آن محافظت می کند. آنادایز فرایندی است که اکسترودرها برای سریعتر کردن این فرایند استفاده می کنند. پروفیل آلومینیوم در محلول مخصوص قرار می گیرد و با یک ولتاژ کم، جریان برق از آنها عبور می کند. به این ترتیب مقاومت در برابر خوردگی و سایش افزایش یافته و سطحی متخلخل برروی آلومینیوم ایجاد می کند که پذیرش رنگ را راحتتر کرده و چسبندگی بهتری برای پرایمرهای رنگی و چسب ها فراهم می شود.

 

در تمام فرایندهای انادایز پروفیل آلومینیوم سه فرآیند به طور همزمان اتفاق می افتد:

  1. اچ کردن الکترولیت آلومینیوم
  2. تشکیل اکسید آلومینیوم
  3. حل برخی اکسید آلومینیوم توسط الکترولیت آنودایزینگ

در حالی که دو فرایند اول در حال گستراندن پوشش آندی هستند، سومین عامل مانع از تشکیل آن می شود و همین باعث کاهش سختی فلز آلومینیوم می شود. غالباً سطح آنادایزینگ شده به همان شکل مانده و متعاقباً با رنگ آمیزی یا سایر روشهای مشابه به اتمام می رسد. با این حال، بسته به نیاز برنامه، برخی از پوشش های خدمات آنادایزینگ آلومینیوم ممکن است نیازی به سایر خدمات دیگر نداشته باشند.

کارخانه انادایز پروفیل آلومینیوم

ویژگی های آلومینیوم آندایزینگ شده

ورق آلومینیوم آنادایزشده را می توان در صفحات نمای ساختمانها، به صورت پانچ شده در طرح های متنوع هندسی و پیوسته استفاده کرد.

انادایز پروفیل آلومینیوم می تواند به هر رنگی و هر طیفی پردازش شود و با هر نوع نیاز و سفارش مطابقت دارد.

ظاهر شفاف فلز آلومینیوم با انادایز برجسته شده و این لایه برق آلومینیوم را نمی پوشاند. لایه اکسید آلومینوم مانند رنگ و سایر فلزات نظیر مس، فولاد و برنج تراش خورده، پوسته پوسته یا لایه برداری نمی شود و در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم است.

رنگ آلومینیوم انادایز شده

آنودایزینگ آلومینیوم  طی فرایند شیمیایی، باعث می شود که یک لایه اکسید با استفاده از جریان معکوس و یک روی مواد تشکیل شود این ویژگی به دوام فلز می افزاید. به این ترتیب اگر تمایل دارید که از رنگ دیگری برای تزئین آلومینیوم استفاده کنید لازم است که سطح آلومینیوم پیشتر پرداخت شود. سطح ناهموار ورقه آلومینیوم ی باعث می شود که دوام رنگ بیشتر شود. پوشش آندی حاصل از این فرایند باعث می شود که در برابر سایش و خوردگی مقاوم بوده و همچنین خاصیت چسبندگی آن برای نقاشی بهبود یابد.

آنادایز پروفیل آلومینیوم

انادایز انتخابی

زمانی از آنادایزاسیون انتخابی استفاده می شود که بخشی از سطوح و ورقه های بزرگ در مجتمع های بزرگ و پیچیده برای اعمال برخی خدمات نیاز به آندی سازی داشته باشد. هنگام آنودایزینگ کردن ابزار به کاتد (منفی) تبدیل شده و سایر قسمت ها به آند (مثبت) و پوشش آنادایزینگ شده در یک منطقه موضعی از سطح آلومینیوم با حضور الکترولیت (محلول آندی سازی) آغشته می شود. الکترولیت ها برای آنادایز انتخابی ممکن است به شکل ژل باشند. این ژل هنگام کار در نزدیکی اجزای که ممکن است در اثر پاشیده شدن یا اجرای محلول آندی سازی آسیب ببینند، استفاده می شوند. ژل روی محل کار باقی می ماند و به سایر نقاط نمی رسد استفاده از ژل برای لوازم حساس مانند ابزار دقیق هواپیما، تجهیزات و خدماتی که درچار خوردگی می شوند استفاده می گردد.