Previous slide
Next slide

ساخت و اجرای قطعات و سازه های آلومینیومی

آلومینیوم به دلیل خواص منحصربفردی از قبیل سبکی، ظاهر زیبا، ساخت آسان، مقاومت به خوردگی خوب و چگالی پایین، یکی از محبوب‌ترین متریال‌ها درصنعت است. ساخت و اجرا قطعات آلومینیومی شامل فرآیند هایی از جمله اکستروژن ، برش لیزری، خمکاری ،جوش ،پانچ ، فینیشینگ و مونتاژ است.

ساخت و اجرای قطعات و سازه های آلومینیومی
مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید
شماره تماس برای
خرید انواع پنجره، پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

ساخت و اجرای قطعات و سازه های آلومینیومی آلومینیوم پیمان

آلومینیوم یک فلز غیر مغناطیسی، مقاوم به خوردگی و چکش خوار است این ویژگی ها آن را به یکی از مواد اصلی مهندسی برای کاربردهای مختلف تبدیل می کند مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان با در اختیار داشتن پیشرفته ترین ماشین آلات، دانش فنی و سال ها تجربه در صنعت آلومینیوم، کلیه فرآیند ساخت قطعات آلومینیومی و ارائه محصول نهایی را در مجموعه خود به انجام می رساند.

مزایای ساخت و اجرای قطعات وسازه های آلومینیومی

تولید تخصصی سازه های آلومینیومی

به منظور ساخت قطعه مورد نظر ممکن است از چند فرآیند استفاده شود . انتخاب فرآیند مناسب به تجربه در زمینه ساخت و تولید قطعات آلومینیومی نیازمند است . مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان با ساخت انواع قطعات آلومینیومی و ارایه خدمات تخصصی آلومینیوم کلیه طرح های پیشنهادی معماران و سازندگان در زمینه دکوراسیون و نما را فراهم می آورد.
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

ویژگی های منحصر به فرد قطعات و سازه های آلومینیومی

آلومینیوم با قدرتی بالا جزو آن دسته از فلزهای نرم و سبک محسوب می‌شود که در برابر زنگ زدگی مقاومت خوبی داشته و در صنایع مختلف از جمله صنایع پزشکی، خودرو ، انواع سازه‌های مختلف ساختمانی، دکوراسیون داخلی و خارجی و نمای ساختمان کاربرد دارد. مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان با انجام خدمات ماشینکاری از قبیل برش، خم، پانچ، جوشکاری و رنگ قطعات آلومینیومی تمامی نیازهای مشتریان را به نحوی شایسته به سرانجام می رساند.

کاربرد ساخت و اجرای قطعات و سازه های آلومینیومی

مزیت های خرید قطعات و سازه های آلومینیومی آلومینیوم پیمان

تمام مراحل ساخت قطعات آلومینیومی بصورت یکپارچه در مجموعه مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان انجام می شود و از ابتدای تولید قطعه تا انجام کلیه خدمات ماشین کاری و فینیشینگ، محصولات مورد کنترل کیفیت و ارزیابی قرار می گیرند و در کوتاه ترین زمان ممکن به بهره برداری می رسند.

ویژگی شماره 1

آلومینیوم پیمان مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات تمام کاری از قبیل پانچ، برش، خم و جوش می باشد.

ویژگی شماره 2

ما با بهره گیری از سال ها تجربه در عرصه صنعت آلومینیوم، محصول نهایی تولید شده را تضمین کیفیت میکنیم.

ویژگی شماره 3

قطعات آلومینیومی تولید شده در مجموعه ما با پوشش بادوام آنادایزینگ و رنگ الکترواستاتیک قابل ارائه هستند.

ما درباره کیفیت با مشتریان خود زبان مشترک داریم

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان در حال حاظر تحت سیستم بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 گواهینامه بین المللی خود را از موسسه TUV international  دریافت نموده است .این گواهینامه به معنای تقویت بیشتر باور اصلی و تعهد ما در تهیه محصول با کیفیت و کیفیت خدمات قابل ارائه به مشتریان خود، هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی است.

سال تاسیس
0
تن تناژ تولید
0
تناژ خدمات
0
متر مربع تناژ اجرا
0

آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم اختصاصی
از سال 1360

آلومینیوم اختصاصی با برند مجتمع صنعتی پیمان از اولین ها در ایران می باشد که در سال 1360 تاسیس شده است.

این مجموعه با بیش از چهار دهه تجربه در حوزه ی تولید پروفیل آلومینیوم و اجرای خدمات رنگ آمیزی به روش آندایزینگ و روش پودری، با بزرگترین تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره آلومینیومی همکاری کرده و امروزه متنوع ترین سیستم های معماری و نما را تولید می کند.

این واحد تولیدی با تکیه بر سالها تجربه در صنعت آلومینیوم در سال 1390 اقدام به راه اندازی دو خط مونتاژ کامل ساخت، تولید و نصب درب و پنجره دوجداره مدرن آلومینیومی نمود و اکنون تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده است.

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم

تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان از اولین تولیدکنندگان آلومینیوم در ایران با چهار دهه تجربه است. این مجموعه در سال 1390 دو خط مونتاژ کامل ساخت و تولید درب و پنجره آلومینیومی راه اندازی کرد و امروزه به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده تبدیل شده است.
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

09390655800

خرید پروفیل و خدمات رنگ

09191195719

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +