Previous slide
Next slide

فروش پروفیل درب و پنجره

برای انتخاب بهترین ملزومات بهتر است محل فروش مناسب را پیدا کنید. فروش پروفیل درب و پنجره آلومینیومی در انواع طرح ها و طراحی های متنوع تنها از مراکز معتبر و حرفه ای قابل تهیه است. بنابراین پیشنهاد می شود پیش از اقدام به خرید به خوبی درباره نحوه تولید و تجهیزات لازم برای تولید انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره ترمال بریک و نرمال تحقیق کرده و تنها از مراکزی که بهترین تجهیزات و دستگاه ها را دارند اقدام به خرید نمایید.

فروش پروفیل درب و پنجره
مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید
شماره تماس برای
خرید انواع پنجره، پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

فروش پروفیل درب و پنجره آلومینیوم پیمان

آلومینیوم پیمان، از اولین های برند آلومینیوم اختصاصی در ایران است که امروزه متنوع ترین محصولات معماری و نما را در قالب 18 سیستم درب و پنجره و نما همراه با کاتالوگ فنی طراحی و تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد.
مزایای فروش پروفیل درب و پنجره

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

بخصوص در پروژه های بزرگ که نیازمند طراحی اختصاصی و انتخاب های ویژه است، مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان تولید کننده انواع درب و پنجره و پروفیل آلومینیوم با در اختیار داشتن بهترین و مدرن ترین دستگاه ها و کادر فنی مجرب، بدون هیچ محدودیتی در میزان سفارش می تواند بهترین انتخاب برای فروش پروفیل درب و پنجره برای شما باشد.
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

ارائه خدمات تخصصی در حوزه پروفیل درب و پنجره

صنعت ساختمانی عمده ‌ترین صنعتی است که از پروفیل آلومینیوم استفاده می‌کند.مهم‌ترین عاملی که موجب استفاده از آلومینیوم در این صنعت است، سبکی، شکل پذیری خوب، هزینه کم برای نگهداری، عمر طولانی و عدم‌نیاز به رنگ‌کردن می‌باشد. ما با بزرگترین تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره همکاری کرده و خدمات تخصصی در حوزه ی آلومینیوم به سازندگان ارائه می دهیم.
کاربرد فروش پروفیل درب و پنجره

با سابقه ترین تولیدی پروفیل آلومینیوم درب و پنجره

آلومینیوم پیمان با تکیه بر 4 دهه تجربه در حوزه ی صنعت آلومینیوم در حال حاضر یکی از کامل ترین مجموعه ها در زمینه ی ارائه سیستم های معماری می باشد که همکاری مستمر با تولید کنندگان درب و پنجره و نما دارد و در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات خود را تولید و ارسال می کند.

ویژگی شماره 1

ما برای تولید محصولات خود از بیلت فابریک و استاندارد 6063 استفاده میکنیم که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

ویژگی شماره 2

سیستم های معماری تولید شده با پوشش های متنوع آنادایزینگ ، رنگ پودری و دکورال در افکت های مات ،براق و براش در طیف وسیعی از رنگها ارائه می شود.

ویژگی شماره 3

آلومینیوم پیمان کلیه فرایند تولید و خدمات محصول نهایی را در مجموعه خود به انجام میرساند بنابراین تولیدات خود را از نظر کیفیت تضمین می نماید.

ما درباره کیفیت با مشتریان خود زبان مشترک داریم

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان در حال حاظر تحت سیستم بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 گواهینامه بین المللی خود را از موسسه TUV international  دریافت نموده است .این گواهینامه به معنای تقویت بیشتر باور اصلی و تعهد ما در تهیه محصول با کیفیت و کیفیت خدمات قابل ارائه به مشتریان خود، هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی است.

سال تاسیس
0
تن تناژ تولید
0
تناژ خدمات
0
متر مربع تناژ اجرا
0

آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم اختصاصی
از سال 1360

آلومینیوم اختصاصی با برند مجتمع صنعتی پیمان از اولین ها در ایران می باشد که در سال 1360 تاسیس شده است.

این مجموعه با بیش از چهار دهه تجربه در حوزه ی تولید پروفیل آلومینیوم و اجرای خدمات رنگ آمیزی به روش آندایزینگ و روش پودری، با بزرگترین تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره آلومینیومی همکاری کرده و امروزه متنوع ترین سیستم های معماری و نما را تولید می کند.

این واحد تولیدی با تکیه بر سالها تجربه در صنعت آلومینیوم در سال 1390 اقدام به راه اندازی دو خط مونتاژ کامل ساخت، تولید و نصب درب و پنجره دوجداره مدرن آلومینیومی نمود و اکنون تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده است.

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم

تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان از اولین تولیدکنندگان آلومینیوم در ایران با چهار دهه تجربه است. این مجموعه در سال 1390 دو خط مونتاژ کامل ساخت و تولید درب و پنجره آلومینیومی راه اندازی کرد و امروزه به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده تبدیل شده است.
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مشاوره رایگان

با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

09390655800

خرید پروفیل و خدمات رنگ

09191195719

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +