آلومینیوم و نگاهی بر قیمت روز بازار جهانی

آلومینیوم فلز نقره ای رنگ ارزشمندی است که جزء فلزهای نرم و سبک، با مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی محسوب میشود. برای بررسی قیمت روز بازار جهانی آن به طور کلی شاخص هایی در جهان وجود دارد. به عنوان مثال هزینه شمش آن را با توجه به درصد خلوص آن تعیین می کنند به این صورت که هر چه درصد خلوص بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. این فلز ارزشمند در صنایع مختلف از جمله ساخت درب و پنجره آلومینیوم و همچنین انواع سازه های مختلف ساختمانی دکوراسیون داخلی و خارجی نمای ساختمان کاربرد دارد. از ویژگی های این فلز می توانیم به هزینه کم، مقاومت در برابر خوردگی و همچنین رسانایی حرارتی بالا و امکان بازیافت اشاره کرد. این ویژگی ها استفاده از آن را برای صنایع و تولیدکنندگان مختلف آسان تر می کند.

تغییر قیمت روز ورق آلومینیوم در ایران وابسته به عواملی که روی تغییر قیمت جهانی این فلز تاثیر می گذارند، می باشد. برای مثال میزان تقاضا برای این فلز در نوسان قیمت و انرژی مصرفی در استخراج فلز از سنگ معدن بوکسیت و همینطور هزینه های حمل و نقل، نوع آلیاژ مد نظر، نوع یراق آلات به کار رفته در آن اشاره کرد. بنابراین برای مطلع شدن از افزایش یا کاهش قیمت خرید ورق آلومینیومی باید با مجتمع صنعتی پیمان تماس بگیرید. کارخانه پیمان سعی می کند برای فروش درب آلومینیومی کشویی طرح چوب و شامپاینی پایین ترین قیمت ها را در نظر بگیرد تا رضایت خریداران محترم را جلب نماید. این شرکت همواره از به روزترین تکنولوژی ها برای تولیدات خود استفاده کرده است و از ارائه هرگونه قیمت های غیر معقول و غیرمنصفانه اجتناب می کند.

قیمت آلومینیوم

تاثیرات رنگ و طرح بر قیمت آلومینیوم

طرح آلومینیوم و همچنین رنگ آن، می تواند بر روی قیمت این فلز تاثیرگذار باشد. این فلز در بازار آلومینیوم تهران به دو صورت عادی یا ساده و سفارشی موجود می باشد و تفاوت قیمت در دو نوع یاد شده به علت هزینه بیشتری است که در نوع سفارشی صرف می شود. این تفاوت قیمت تحت تاثیر پیچیدگی طرح، فرایند ساخت و همچنین نوع پرداخت در این فلز می باشد؛ و عملیات انجام شده شامل رنگ آمیزی، آنادایزینگ، سندبلاست و در روش هایی چون اکستروژن و خمکاری می شود. قیمت آلومینیوم شامپاینی براق نیز به دلایلی همچون فرایندهای ساخت پیشرفته تر، مقاومت بالاتر در مقابل تغییرات هوایی و در برابر خوردگی، زیبایی بیشتر ظاهری و همچنین میزان درخواست بازار ممکن است در مقایسه با سایر این محصولات متفاوت باشد.

این فلز شامپاینی و طرح چوب امروز در سایت مجتمع صنعتی پیمان را مشاهده کرده و در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های این مجموعه تماس بگیرید. به عنوان مثالی دیگر در این فلز با طرح چوب شما می توانید انواع طرح چوب درختان راش، گردو، افرا و غیره را درخواست کنید. کارخانه صنعتی پیمان قیمت آلومینیوم اختصاصی ترمال بریک را متناسب با پایین ترین نرخ تورم تعیین می کند. این طرح ها نمایی کاملا طبیعی از چوب را ایجاد می کنند که تشخیص آن از چوب واقعی را دشوار می کند. بهترین راه برای برآورد قیمت تماس با مشاوران و استعلام قیمت است.

خرید و فروش انواع آلومینیوم در ایران

خرید و فروش آلومینیوم از طریق مراجعه حضوری و مستقیم از کارخانه و یا از طریق بازارها و نمایندگی های فروش به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد. هنگام خرید باید به منصفانه بودن قیمت محصولات توجه داشته باشید و از نوع آلیاژ مواد اولیه مدنظرتان مطلع شوید. امروزه به دلیل نوسانات بازار، روزانه قیمت ها در حال به روز رسانی هستند. با این حال مجتمع صنعتی پیمان، منصفانه ترین قیمت خدمات جوش آلومینیوم را به مشتریان خود اعلام می کند. تمام مراحل ساخت، اجرا و خدمات توسط عوامل متخصص این مجموعه و در استانداردهای بالای جهانی انجام می شود. پرسنل و مدیران حرفه ای این کارخانه سبب شده اند تا این کارخانه بتواند با برندهای معروف همکاری داشته باشد و مقاطع آلومینیومی را با بالاترین کیفیت به آنان عرضه کند.

خرید و فروش آلومینیوم در ایران

استفاده از ورق آلومینیوم دکوراتیو در طراحی داخلی

ورق آلومینیوم دکوراتیو در سازه های امروزی و به خصوص نمای ظاهری ساختمان ها، اعم از مسکونی یا اداری بودنشان کاربرد فراوانی دارد. به همین خاطر شرکت پیمان مناسب ترین قیمت آلومینیوم اختصاصی و دکوراتیو را برای مشتریان خویش تعیین کرده است. تولید آلومینیوم رنگی نیز یکی از خاص ترین بخش های تولیدی این کارخانه می باشد. تمامی محصولات این شرکت از مرغوب ترین آلیاژها تولید می شوند تا خریداران شاهد طول عمر بالا و کیفیت برتر آن ها باشند. با ایجاد طرح روی مدل ساده این فلز و یا تغییرات دیگر می توان جلوه زیبایی به آن بخشید و سپس در نماهای مختلف داخلی از این محصول استفاده کرد.

شرکت پیمان دارای بیشترین همکاری طولانی مدت با معماران و سازندگان ساختمان ها می باشد. داشتن صداقت کاری و تولید باکیفیت مهم ترین مولفه هایی هستند که موجب اعتماد به این شرکت می شوند. خرید ورق آلومینیومی بازار تهران در این شرکت به آسان ترین صورت ممکن انجام می پذیرد.

روش تولید آلومینیوم با رنگ شامپاینی

آلومینیوم شامپاینی و تقاضا برای خرید آن در بازار به دلیل کاربرد گسترده ای که در تولید درب و پنجره دارد، با استقبال مواجه شده است. برای تولید این محصول ابتدا به آماده سازی سطح فلز و ایجاد لایه اکسید محافظ روی آن می پردازند، بعد از آنادایزینگ نوبت به رنگ آمیزی و پس از آن پخت رنگ می رسد که به کمک حرارت این پروسه انجام می شود؛ در مرحله آخر نیز کنترل کیفیت محصول نهایی صورت می گیرد.

از ویژگی های عالی این فلز می توانیم به مقاومت بالای آن اشاره کنیم. در واقع این فلز کاربردی ترین فلز بعد از آهن می باشد. برای مثال به طور گسترده شاهد تولید درب آلومینیومی طرح چوب هستیم. دلیل تفاوت قیمت آلومینیم مربوط به نوع آلیاژ، نوع یراق آلات، قطر و اندازه ابعاد آن، طرح به کار رفته و بسیاری از فاکتورهای دیگر می باشد. در خرید و فروش آلومینیوم با رنگ شامپاینی دقت کنید که فرایند آنادایز و رنگ شدن این فلز در سطح استاندارد انجام شده باشد. در کارخانه پیمان مقاطع فلز مذکور را با کمک روش های مختلف شیمیایی و با محاسبات دقیق به رنگ شامپاینی در می آورند.

روش تولید آلومینیوم با رنگ شامپاینی

کارخانه تولید انواع مقاطع و ورق آلومینیوم در تهران

کارخانه تولید آلومینیوم ایران در چند دسته بندی متفاوت از نظر میزان ظرفیت تولید، تکنولوژی ساخت، محصولات نهایی، استانداردهای زیست محیطی و همچنین بازارهای هدف در حال فعالیت هستند. تولید این فلز به صورت ورق طرح دار و در انواع مختلف در خطوط تولید حرفه ای کارخانه پیمان و زیر نظر متخصصان انجام می گردد. امروزه تولید این فلز نقش مهمی در پیشبرد اهداف صنایع مختلف دارد. این فلز مقاوم و انعطاف پذیر است که این موضوع می تواند تاثیر مستقیمی در افزایش سطح کیفی سایر محصولات ثانوی داشته باشد که با استفاده از آن ساخته می شوند. شرکت پیمان در ساخت ورق های فلزی دکوراتیو خود از برترین آلیاژها استفاده می کند. به طور کلی مجتمع صنعتی پیمان یک واحد تولیدی کامل در حوزه این فلز و خدمات آن محسوب می شود.

فرایندهای متفاوتی نظیر ساخت یراق آلات آلومینیوم و مقاطع فلزی نوین برای صنایع خودروسازی، کشتی سازی، الکترونیکی، نظامی، هوافضا و ساختمانی تنها گوشه ای از فعالیت های شرکت پیمان می باشد. علاوه بر آن نیز ورق های طرح دار را برای تزئین نمای ساختمان ها و سازه های مختلف تولید می نماید. لازم به ذکر است که تعیین قیمت انواع آلومینیوم در ایران ساده یا طرح دار در بازار امروزی، به عوامل متعددی بستگی دارد؛ اما مجتمع پیمان به قیمت گذاری های منصفانه خود پایبند بوده و همواره در تلاش است تا بهترین شرایط را برای مشتریان خویش فراهم کند.

فرایند تولید ورق آلومینیومی با کیفیت

تولید آلومینیوم به دو روش اصلی شامل تولید اولیه و تولید ثانویه صورت می گیرد که روش دوم شامل بازیافت این فلز از مواد بازیافتی آن بوده و به نفع محیط زیست است. مرحله پیش گرم کردن، نورد گرم و نورد سرد و همچنین فرایندهای تکمیلی مانند پرداخت سطحی و برشکاری، عملیات حرارتی و موج گیری برای حاصل شدن سایز و ضخامت مورد نظر، فرایند تولید این فلز می باشد. مجتمع صنعتی پیمان از معدود کارخانه های تولید فلز مورد بحث در ایران است که به منظور تامین نیاز شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان، از سیستم خط تولید به صورت مکانیزه پشتیبانی می کند. این موضوع سبب شده تا تولیدات این مجتمع از جمله انواع در و پنجره و توری آلومینیومی دارای دقیق ترین استانداردهای جهانی باشد. لازم به ذکر است که مجتمع صنعتی پیمان تحت لیسانس ISO 9001 می باشد و دارای گواهینامه بین المللی TUV international است.

دریافت این گواهینامه به خریداران اطمینان می دهد که تولید ورق دکوراتیو با کیفیت بالا انجام می شود. ورق آلومینیوم دکوراتیو و طرح دار در دو نوع آجدار و امباس تولید می شوند و به دلیل استفاده در دکوراسیون و نما، در برابر اکسیداسیون و زنگ زدگی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهند. یکی از نکات مثبت در مجتمع صنعتی پیمان، نظارت ویژه بر تمامی مراحل تولید می باشد.

فرایند تولید آلومینیوم با کیفیت

مجتمع پیمان قطب برتر بازار آلومینیوم در ایران

بازار آلومینیوم در تهران در مکان های مختلفی متمرکز است. مجتمع پیمان واقع در شهرک صنعتی چرمشهر، قطعا داشتن کیفیت در محصولات خود را در اولویت قرار می دهد و این کار را با استفاده از تجهیزات مدرن و پرسنل حرفه ای انجام می دهد. صنایع فلز مورد نظر یکی از مهم ترین صنایع ساختمانی می باشند. امروزه بسیاری از ملزومات ساختمان ها مانند درب و پنجره، نمای ساختمان، یراق آلات، پنجره های سقفی یا اسکای لایت و پارتیشن بندی ها به سازه های این فلز نیاز دارند. شرکت پیمان با تعیین مناسب ترین نرخ با توجه به قیمت جهانی آلومینیوم همواره به متقاضیان کمک کرده است تا در پروژه های ساختمانی خود بیشترین صرفه جویی را در هزینه ها داشته باشند. این شرکت با در اختیار داشتن 24000 متر مربع فضای تولید در کنار 15000 متر فضای آزاد، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان آلومینیوم تهران به شمار می رود.

لازم به ذکر است که کارخانه پیمان به عنوان یکی از بهترین کارخانه ها در این زمینه از 12 خط تولید با ظرفیت 7000 تن برخوردار است که پروسه تولید را در کمترین زمان و در انواع متعدد امکان پذیر می سازد. این شرکت که فعالیت خود را از سال 1360 شروع کرده است، در طی 40 سال فعالیت مستمر همواره به تولید با کیفیت پایبند بوده است. تولید بهترین پروفیل آلومینیوم ایران و انواع خدمات رنگ آمیزی تنها بخشی از مهم ترین فعالیت های این شرکت محسوب می شوند. کارخانه پیمان تمامی استانداردهای جهانی را رعایت می کند. به همین دلیل بزرگترین تولیدکنندگان درب و پنجره ها مشتاق همکاری با این ابر مجموعه کارخانه آلومینیوم هستند.

سوالات متداول آلومینیوم

آلومینیوم یک فلز نقره‌ای مایل به سفید، سبک وزن، نرم و چکش خوار است. این فلز در محصولات متنوعی از جمله قوطی، فویل، ظروف آشپزخانه، قاب پنجره و قطعات هواپیما استفاده می شود. تمام این مصارف به دلیل ویژگی‌‎های خاص آن است. مجتمع صنعتی پیمان با تمرکز بر روی انواع سازه‌های دکوراسیون داخلی و خارجی، یکی از مدرن‌ترین تجهیزات مربوط به ساخت سازه‌ها را در اختیار دارد. ارائه خدمات پانچ ورق این فلز، خمکاری و برش مخصوص نیز توسط مجتمع صنعتی پیمان بصورت تخصصی و با مهارت بالا انجام می‌شود.

کاربرد آلومینیوم در صنعت چیست؟

آلومینیوم با قدرتی بالا و از لحاظ شکل ظاهری نقره‌ای رنگ با جلای فلزی، جزو آن دسته از فلزهای نرم و سبک محسوب می‌شود که در برابر زنگ زدگی نیز قدرت بالایی داشته و در صنایع مختلف از جمله ساخت درب و پنجره، انواع سازه‌های مختلف ساختمانی، دکوراسیون داخلی و خارجی نمای ساختمان کاربرد دارد. تمرکز مجتمع صنعتی پیمان نیز بر همین موضوع است.

قیمت آلومینیوم چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت شمش آلومینیوم را با توجه به درصد خلوص آن تعیین می کنند، که هر چه درصد خلوص شمش بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است.البته در برخی روش ها مثل آندایزینگ آلومینیم نیز قیمت متفاوت میشود. نوع پردازش و خدمات انجام شده بر روی این فلز نیز بر قیمت آن تاثیر می گذارد. بطور کلی بهترین راه برای برآورد قیمت، تماس با مشاوران پیمان و استعلام قیمت است.

چه عواملی بر قیمت جهانی آلومینیوم تاثیر گذار است؟

یکی از رایج ترین عوامل موثر بر قیمت آلومینیوم، تقاضای برق در هر منطقه است. فرآیند ذوب مورد استفاده برای تولید این فلز به مقدار زیادی انرژی نیاز دارد و تغییرات در قیمت برق مستقیماً بر هزینه نهایی تاثیر می گذارد. مجتمع پیمان با ارائه بهترین خدمات با مناسب‌ترین قیمت، حاضر به پذیرش انواع سفارش خواهد بود.

کدام صنعت، بیشترین مصرف آلومینیوم را دارد؟

ورق آلومینیوم کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف دارد. با این حال یکی از عمده‌ترین مصارف آن در صنعت ساختمان سازی و تولید انواع درب و پنجره، پانل های نما و یراق آلات از جنس این فلز است. همچنین از این ورق ها برای ناودان ها و در صنعت نظامی برای ساخت ادوات جنگی استفاده می‌ شود.

5/5 - (1 امتیاز)
مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +
مشاوره رایگان
×
2 +