پنجره آلومینیومی کشویی دوجداره با بالاترین کیفیت سیستم PST-87

پنجره آلومینیومی کشویی دوجداره با بالاترین کیفیت در ابعاد مختلف برای مکان های مختلف که از ادارات گرفته تا انواع سازمان ها چرا که این پنجره ها به دلیل جای کمی که اشغال می کنند بسیار مناسب و محبوب هستند.

مشخصات فنی پنجره آلومینیومی کشویی

 1. عرض فریم 87 میلی متر
 2. امکان نصب شیشه تک جداره و شیشه دوجداره از ضخامت 24 تا 26 میلی متر
 3. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM
 4. این سیستم از طریق دوخت تیغه های عایق مقاوم از جنس پلی آمید بین قسمت بیرونی و داخلی پروفیل عایق حرارت میشود و تبادل دمای بیرون و داخل ساختمان به حد اقل میرسد.
 5. امکان استفاده توری ریلی
 6. قابلیت نصب کتیبه
 7. قابلیت اجرای کلیه پوششهای آنودایزینگ آلومینیوم ، خدمات رنگ پودری و دکورال.
 8. دارای استقامت بالا نسبت به پنجره های U.P.V.C در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی

پنجره آلومینیومی کشویی دوجداره با بهترین قیمت در ابعاد بزرگ در کارخانه مجتمع صنعتی شرکت آلومینیوم پیمان تولید کننده انواع پنجره کشویی قابل سفارش می باشد.

معرفی سیستم پنجره آلومینیومی کشویی

علت گرایش به پنجره دو جداره کشویی و دوری سازندگان پروژه های ساختمانی از پروفیل های پی وی سی در سالهای اخیر چه می تواند باشد؟ معایب پروفیل های پی وی سی در مقایسه با پروفیل صنعتی آلومینیوم چه می تواند باشد؟ درب و پنجره دوجداره ترمال بریک آلومینیومی چه مزایایی نسبت به سایر پروفیل های موجود در بازار دارد؟ در ابتدا به ویژگی های سیستم ps-63  پرداخت میشود و در انتها تمامی سوال های ذکر شده پاسخ داده میشود تا در این باره به دانش و اطلاعات خود بیافزایید.با ما همراه باشید.

معرفی سیستم پنجره آلومینیومی کشویی

پنجره آلومینیوم کشویی

پنجره آلومینیوم کشویی از سری پنجره های با فریم بسیار محکم هستند. تولید طیف گسترده ای از محصولات که شامل پنجره کشویی آلومینیومی، پنجره های دوجداره کشویی و ترمال بریک می شود از جمله محصولات متنوعی هستند که اغلب مخاطبین آن را به عنوان راه حل منحصر به فرد برای باز شدن افقی درب استفاده می کنند. این ساختار با استفاده از آلومینیوم آنادایز شده در رنگ های مختلف تهیه و تولید می شوند. همچنین قیمت پنجره کشویی آلومینیومی بر اساس فرایند و خدمات انجام شده بر روی آنها متفاوت خواهد بود.

قیمت پنجره آلومینیوم ریلی

پنجره آلومینیوم ریلی شرکت پیمان آلومینیوم از بهترین نمونه های پنجره کشویی در بازار می باشد که به صورت اختصاصی برای متقاضیان تولید می شود. این پنجره ها که از مرغوب ترین نوع پروفیل آلومینیومی تشکیل شده اند، دارای قیمتی بسیار مناسب و به صرفه، با توجه به روند صعودی تورم بازار، می باشند که سبب افزایش میزان تقاضا برای آن ها گشته است.

پنجره آلومینیومی دوجداره ریلی را می توانید برای انواع ساختمان های اداری و مسکونی در رنگبندی های متفاوت تهیه نمایید و از مزایای منحصر به فرد آن بهره مند گردید. البته لازم به ذکر است که قیمت پنجره های آلومینیوم ریلی با توجه به نیاز مشتری، خدمات انجام گرفته و میزان استفاده از پروفیل و یراق آلات آلومینیومی متفاوت خواهد بود. به همین خاطر برای اطلاع از قیمت های دقیق و بروز با کارشناسان ما در پیمان آلومینیوم تماس بگیرید.

قیمت پنجره آلومینیوم ریلیدلیل دوری سازندگان از پنجره های پی وی سی

درب ها و پنجره های پی وی سی (PVC) بیش از 20 سال است که در بازار ساختمان وجود دارند در حالی که طول عمر پنجره های پی وی سی ایده آل تنها به 10الی20 سال می رسد اما طول عمر پنجره دو جداره کشویی آلومینیومی 50 سال است و تفاوت پنجره آلومینیومی با upvc به دلیل داشتن ویژگی پروفیل آلومینیوم  و خدمات پوششی مثل آنادایزینگ آلومینیوم میباشد که مقاومت پنجره آلومینیومی را چند برابر میکند. اکنون بسیاری از مصرف کنندگان، پنجره های PVC را با درب و پنجره آلومینیوم و ترمال بریک جایگزین می کنند.

عیب پنجره طرح چوب پی وی سی

طول عمر پروفیل های PVC طرح چوب  نسبت به پنجره و درب آلومینیومی طرح چوب  بسیار پایین می باشد زیرا از جنس پلاستیک  ویا ضایعات هستند و حتی پروفیل های PVC  با کیفیت بالا نیز نمی تواند مشکل شکنندگی و تغییر شکل ناشی از فشار شیشه و شرایط بد آب و هوایی را حل کنند و از این رو گفته می شود درب و پنجره های پی وی سی طول عمر بالایی ندارند.

قیمت پایین پنجره آلومینیومی

پنجره ها و درب های پی وی سی با کیفیت بالا میتوانند تنها ده سال دوام داشته باشند، در حالی که کیفیت های پایین تر فقط می توانند سه تا پنج سال دوام داشته باشد. در حال حاضر، جنگ بی پایان قیمت نه تنها منجر به افت شدید سود نیست، بلکه تعداد زیادی از پنجره های پی وی سی با کیفیت پایین را نیز به دنبال داشته است. این رقابت بی پایان کم بودن هزینه باعث شده که جذابیت های اولیه در صنعت پی وی سی اشتیاق خود را از دست بدهد زیرا محصولات این صنعت بی سود می باشند، در حالی که مغازه های خیابانی همچنان به فعالیت خود در زمینه درب و پنجره های پی وی سی با کیفیت نامناسب ادامه می دهند.

پنجره کشویی آلومینیومی

پنجره کشویی آلومینیومی

پنجره ها هر کدام ویژگی و مزایای خود را دارند در این میان پنجره های دوجداره کشویی از جنس آلومینیوم دارای مزایا و ویژگی های بیشماری است که باعث می شود مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد. در ساخت ساختمان ها براساس نوع معماری و نحوه چیدمان و یا بازسازی و جایگزینی پنجره های قدیمی تر پنجره دوجداره کشویی می تواند گزینه مناسبی باشد. پنجره های کشویی به صورت افقی باز و بسته می شوند و نسبت به سایر انواع پنجره مزایای زیادی دارند. در این میان پنجره کشویی دوجداره یک گام از دیگر انواع جلوتر هستند. مدل کشویی در مناطقی که فضای زیادی در خانه وجود ندارد و تمایل دارید از تمامی فضای موجود استفاده کنید گزینه محبوبی است. سبک مینیمالیستی پنجره ها در خانه های با سبک مدرن و فانتزی میتواند بسیار زیبا باشد. پنجره های دوجداره کشویی به خوبی درزگیری شده و عایق بسیار مناسبی برای حفظ دمای داخل محیط است. نصب این پنجره ها بسیار آسان است، باز و بسته شدن درب راحت و بر روی ریل های مخصوص در حرکت هستند. همچنین، تمیز کردن این نوع پنجره ها بسیار راحت است و می توان با جابجا کردن درب ها به هر دو طرف دسترسی داشت. پنجره های دوجداره کشویی بخصوص از جنس آلومینیوم با گذشت زمان برخلاف بسیاری از مواد دیگر شکافته، متورم، پیچ خورده نمی شود. ماندگاری محصول یکی از ویژگی های استفاده از آلومینیوم در ساخت در و پنجره های کشویی دوجداره است.

قیمت پنجره دو جداره کشویی آلومینیومی

تفاوت قیمت پنجره دوجداره کشویی بسته به نحوه طراحی آنها متفاوت است. علاوه بر قیمت پنجره کشویی آلومینیومی، عوامل متعددی از جمله امنیت، مقاومت، امکانات آنها در نحوه انتخاب این نوع محصول اثرگذار خواهد بود. پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی طیف گسترده ای از رنگ، سبک، شکل و طرح را ارائه می دهد و یکی از عوامل جذابیت خانه و دفتر شما خواهد بود. همانطور که می دانید آلومینیوم مزیت دوام و مقرون به صرفه بودن را همزمان دارا می باشد. همچنین یکی دیگر از ویژگی هایی که بر قیمت پنجره دو جداره آلومینیومی اثر دارد انتخاب ابعاد پنجره است به این معنا که شما می توانید دقیقا مناسب نور طبیعی، ظاهر و نوع پنجره را انتخاب کنید.

برآورد قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی به متغیرهای متفاوتی بستگی دارد. به طور کلی نوع آلیاژ آلومینیوم استفاده شده در پروفیل، نوع شیشه سکوریت مد نظر، چند لنگه بودن قاب کشویی پنجره، ابعاد مورد انتظار و نوسانات بازار مهم ترین عوامل در تعیین قیمت صحیح پنجره دو جداره کشویی آلومینیومی شناخته می شوند. با این حال شرکت پیمان آلومینیوم با قیمت گذاری های منصفانه و رقابتی خود توانسته است نیاز خیل عظیمی از علاقه مندان را پاسخ دهد و محصولاتی باکیفیت را بدست آنان برساند.

شرکت پیمان آلومینیوم در تهران بهترین آلومینیوم برای در و پنجره را در اختیار دارد و با توانایی کارکنان و خط تولید مکانیزه و مدرن خود انواع متفاوتی از خدمات آلومینیومی را برای متقاضیان به دیده اجرا می گذارد.

پنجره آلومینیومی کشویی دوجداره با بهترین قیمت در ابعاد بزرگ در کارخانه مجتمع صنعتی شرکت آلومینیوم پیمان تولید کننده انواع پنجره کشویی قابل سفارش می باشد.

خرید پنجره آلومینیومی

امروزه بیشتر ساختمان های نوساز از درب و پنجره آلومینیوم دوجداره استفاده می کنند. این محصولات آلومینیومی علاوه بر آن که زیبایی بی حد و اندازه به ظاهر ساختمان ها می بخشند، از کیفیت، کارایی و ماندگاری قابل توجهی نیز برخوردارند. پنجره های آلومینیومی نسل جدید توانسته اند به خوبی از تکنولوژی استفاده نمایند و با شیوه ای مدرن در ساخت پروفیل آلومینیومی به برترین پنجره ها تبدیل شوند.

پنجره های شرکت آلومینیوم پیمان به هیچ عنوان معایب پنجره آلومینیومی قدیمی و سنتی، از جمله عایق ناپذیری در برابر رطوبت و حرارت، را ندارند. از این جهت خرید پنجره آلومینیومی میتواند یک راه حل کاربردی برای ساختمان های مسکونی و اداری باشد. شما می توانید در کاتالوگ شرکت پیمان، انواع متفاوتی از این درب و پنجره ها را مشاهده نمایید.

قیمت پنجره آلومینیومی کشویی ساده

درب و پنجره های آلومینیومی ساده به مراتب قیمتی پایین تر از همتاهای پیشرفته تر خود، مانند ترمال بریک ها، دارند. فریم پنجره آلومینیومی ساده از لحاظ ظاهری بسیار زیبا و چشمگیر است و میتواند نمایی جذاب را برای ساختمان ها پدید آورد. شما می توانید این محصولات آلومینیومی را در پایین ترین قیمت ممکن از شرکت پیمان آلومینیوم تهیه نمایید.

 لازم به ذکر است که امروزه قیمت محصولات آلومینیومی علاوه بر خدمات و نوع آلیاژهای خود به نوسانات بازار نیز متصل می باشد. به خاطر همین توصیه می شود برای آگاهی از دقیق ترین قیمت در و پنجره آلومینیومی با کارشناسان و مشاورین ما در مجتمع پیمان آلومینیوم تماس گرفته و از راهنمایی های ایشان بهره مند شوید.

قیمت پنجره آلومینیومی کشویی

پنجره آلومینیومی کشویی از سری جدید پنجره ها هستند که با عملکرد روان و استحکام چارچوب خریداری می شوند. قیمت پنجره آلومینیومی کشویی براساس نوع سفارش، ابعاد و نحوه طراحی تعیین می شوند. پنجره های با فریم کشویی یکی از محبوبترین محصولات هستند. این نوع پنجره های آلومینیومی ترکیبی از یک یا چند لنگه هستند. که بصورت کشویی به جلو و عقب حرکت می کنند و امکان باز یا بسته شدن پنجره را می دهند. یکی از مزایای پنجره کشویی تهویه هوای مناسب آنها است. این نوع فریم آلومینیومی می تواند از پروفیل های مختلفی تولید شود که در قیمت پنجره کشویی آلومینیومی و هزینه نهایی آن اثرگذار خواهد بود.

پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی

در میان محصولات آلومینیومی پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی طرفداران بسیاری در داخل و خارج از کشور دارد. نوع طراحی خاص، استفاده از فلز آلومینیوم و همچنین کاربردی بودن این محصول باعث شده است تا انواع پنجره دوجداره آلومینیومی کشویی و لولایی در فریم ها و پروفیل های متنوعی طراحی و تولید شود. انواع پنجره آلومینیومی کشویی بزرگ و کوچک که در ساختمان ها با طراحی و معماری متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد نشان دهنده قابلیت این نوع پنجره ها و تناسب آن با انواع ساختمان‌ها در سبک های مختلف است.

قیمت پنجره دوجداره کشویی بزرگ

ممکن است قیمت پنجره دوجداره کشویی بزرگ نسبتا بالاتر از سایر طرح ها باشد. با این حال، پنجره های دوجداره آلومینیومی کشویی دارای مزایای بسیاری است که قیمت آن را به صرفه می کند. پنجره آلومینیوم کشویی علاوه بر کاهش آلودگی صوتی، امکان تهویه مناسب هوا و عایق صوتی را نیز خواهد داشت. که نسبت به پنجره های کشویی آلومینیومی قدیمی تر کارکرد بهتری دارند. ابعاد بزرگ این نوع پنجره ها نیز خللی در امنیت ساختمان و ممانعت از ورود امواج صوتی مزاحم وارد نخواهد کرد.

پنجره آلومینیومی کشویی دوجداره با بهترین قیمت در ابعاد بزرگ در کارخانه مجتمع صنعتی شرکت آلومینیوم پیمان تولید کننده انواع پنجره کشویی قابل سفارش می باشد.

سوالات متداول پنجره آلومینیومی کشویی

در میان محصولات آلومینیومی پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی طرفداران بسیاری در داخل و خارج از کشور دارد. نوع طراحی خاص، استفاده از فلز آلومینیوم و همچنین کاربردی بودن این محصول باعث شده است تا انواع پنجره دوجداره آلومینیومی کشویی و لولایی در فریم ها و پروفیل های متنوعی طراحی و تولید شود. انواع پنجره آلومینیومی کشویی بزرگ و کوچک که در ساختمان ها با طراحی و معماری متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد نشان دهنده قابلیت این نوع پنجره ها و تناسب آن با انواع ساختمان‌ها در سبک های مختلف است.

ماندگاری آلومینیوم آنودایز شده چقدر است؟

آنادایزینگ اگر به درستی انجام شود و به خوبی نگهداری شود عملا به مدت نامحدودی می تواند عمر مفید داشته باشد. به طور متوسط 50 سال طول عمر دارد.

آیا آنادایزینگ خطرناک است؟

آنودایز یه فرایند شیمیایی پایدار است که تجزیه نمی شود. کاملا غیرسمی بوده و در برابر ذوب و حرارت نیز مقاوم است. از آنجا که آندایزینگ یک روش تقویت کننده و فرایندی طبیعی است کاملا بی خطر بوده و هیچ ضرری برای انسان ندارد.

ماندگاری آلومینیوم آنودایز شده چقدر است؟

آنادایزینگ اگر به درستی انجام شود و به خوبی نگهداری شود عملا به مدت نامحدودی می تواند عمر مفید داشته باشد. به طور متوسط 50 سال طول عمر دارد.

آیا آنادایزینگ خطرناک است؟

آنودایز یه فرایند شیمیایی پایدار است که تجزیه نمی شود. کاملا غیرسمی بوده و در برابر ذوب و حرارت نیز مقاوم است. از آنجا که آندایزینگ یک روش تقویت کننده و فرایندی طبیعی است کاملا بی خطر بوده و هیچ ضرری برای انسان ندارد.

سیستم های مرتبط

سیستم های مرتبطسیستم های مرتبط

پنجره های دوجداره کشویی در انواع مختلف با بهترین قیمت سیستم PS90

مشخصات فنی پنجره های دوجداره کشویی در انواع مختلف با بهترین قیمت

 1. عرض فریم 90 میلی متر
 2. امکان استفاده توری ریلی
 3. امکان نصب شیشه تک جداره و شیشه دوجداره از ضخامت 6 تا 18 میلی متر
 4. قابلیت نصب کتیبه
 5. قابلیت اجرای کلیه خدمات آنادایزینگ آلومینیوم ، خدمات رنگ پودری و دکورال
 6. دارای استقامت بالا نسبت به پنجره های U.P.V.C در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی.

پنجره های دوجداره آلومینیومی کشویی با کیفیت عالی باعث شده که با نصب صحیح این نوع، پنجره ها سالها دوام داشته باشند.

پنجره های دوجداره کشویی سیستم PS90

معرفی سیستم پنجره های دوجداره کشویی

در کنار پنجره های متداول و معمول، پنجره های دوجداره کشویی آلومینیومی قرار گرفته اند که به راحتی کار می‌کنند تنها نیاز است که قفل را آزاد نموده و پنجره را باز کرد. پنجره آلومینیومی کشویی بدون نیاز به فضای آزاد در اطراف خود برای باز و بسته شدن به شما این امکان را می دهد که بدون نگرانی به چیدمان دلخواه لوازم خود بپردازید.

طول و عرض استاندارد پنجره

انواع مدل پنجره دوجداره برای ایجاد ارتباط با فضای بیرون، ورود نور طبیعی خورشید و همچنین برای تهویه در فضای ساختمان تعبیه می‌شوند و لازم است که گاهی پنجره ها را باز کرد. پنجره هایی که از گذشته تا کنون رایج بوده اند پنجره های لولایی هستند که برای باز و بسته شدن نیاز به فضای مناسب در پیرامون دارند همچنین برای چیدمان وسایل همیشه باید طول و عرض استاندارد پنجره را مد نظر قرار داد که در باز و بستن درب پنجره اختلالی بوجود نیاید. بنابراین بهتر است هنگام انتخاب نوع پنجره نوع باز شدن آن را مناسب با فضا و شرایط موجود انتخاب کرد.

مقاومت بالا و تنوع اجرای رنگ

در این میان استفاده از فلز آلومینیوم برای ساخت درب و پنجره آلومینیومی دوجداره کشویی گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. با توجه به نحوه تولید پروفیل آلومینیوم، پنجره ها و درب آلومینیومی کشویی ضمن حفظ مقاومت ذاتی مواد، انواع مختلفی از سفارشی سازی را در طیف های متنوع خدمات رنگ پودری و رنگ های مختلف آنادایزینگ آلومینیوم را ممکن می سازد.

انواع مدل پنجره دوجداره متناسب با خانه

انواع مدل پنجره دوجداره متناسب با خانه

ساختار خانه های امروزی به گونه ای است که باید از تمامی فضای مفید بهترین بهره را برد. برای انتخاب بهترین نوع پنجره های دوجداره آلومینیوم که متناسب با فضای ساختمان بهتر است انواع مدل پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال را شناخته و با هم مقایسه کنید. چراکه پنجره های آلومینیومی باید شرایط زیبایی شناختی، راندمان انرژی، آکوستیک و امنیت را نیز برآورده سازند. انتخاب بهترین پنجره آلومینیومی، متناسب با ساختار خانه چه خانه‌های در حال ساخت و چه هنگام بازسازی بناهای قدیمی نیازمند بررسی شرایط و عوامل متعددی است.

مناسب برای ساختار خانه های امروزی

پنجره و درب آلومینیومی کشویی بسیار بزرگتر از سایر پنجره های دوجداره هستند و منظره طبیعی تری از دنیای خارج را پیش روی بیننده قرار می دهند. بخصوص در طراحی ساختمان های با پنجره های عریض استفاده از پنجره و درب آلومینیومی کشویی گزینه بسیار مناسبی است. چرا که این سبک پنجره های آلومینیومی نیاز به چارچوب عریض و طویل ندارند. استحکام پنجره های ترمال بریک این امکان را به طراح و سازنده ساختمان می دهد که بیشترین فضای ممکن را به پنجره اختصاص دهد.

حفظ انرژی و مقاوم در برابر شرایط بد جوی

پنجره های دوجداره کشویی آلومینیومی برای داشتن نمایی وسیع تر از محیط بیرون انتخاب می شوند اما باید توجه داشت که هنگامی که پنجره دو جداره کشویی را انتخاب می کنید می توانید با افزودن ویژگی های ترمال بریک، راندمان حفظ انرژی و محافظت در برابر شرایط جوی را افزایش دهید. پنجره های آلومینیومی کشویی با شکست حرارتی به وسیله نوار های پلی آمید، ساخته شده اند گزینه مناسبی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی از طریق قاب می باشند. همچنین استفاده از شیشه های تک جداره و شیشه دوجداره نیز جهت حفظ انرژی و جلوگیری از ورود تابش های مضر به درون ساختمان می‌گردد.

سیستم های مرتبط

پنجره های دوجداره کشویی سیستم PS63

 

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +
مشاوره رایگان
×
2 +