نمای کرتین وال با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به همراه خدمات نصب بخش اصلی فعالیت های مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان را تشکیل می دهد. کرتین وال نمایی شیشه ای است که ویژگی های خاص خود را دارد. برای مثال ضخامت شیشه ای که برای آن استفاده می شود باید بین ۱۸ تا۲۴ میلی متر باشد. نصب آن می تواند به صورتی باشد که از داخل یا بیرون باز شود. خرید انواع پنجره های کرتین وال انتخابی بسیار مناسب برای استفاده در نمای ساختمان های بلند و مدرن تمام شیشه به لحاظ مسئله سازه در ارتفاع است. آب بندی و هوابندی مناسب، ضریب استحکام بالا عدم نیاز به پیج و پرچ در هنگام نصب از ویژگی های منحصر به فرد این مدل از نما می باشد. در نمای فوق از اتصالات کلیپسی بهره گرفته می شود. بدون نیاز به شبکه بندی و زیر سازی، در این سیستم پروفیل های آلومینیوم توسط صفحه ای که با پیچ های لوبیایی درون آن رگلاژ شده است به ساختمان وصل می گردند. سایر خصوصیات نمای کرتین وال شامل موارد زیر هستند:

  • ایجاد سطوح شیشه ای گسترده با کم ترین خطوط اتصال قابل مشاهده
  • انعطاف پذیری ویژه در برابر تنش های زلزله و نشست های احتمالی ساختمان به علت داشتن خاصیت خودایستا.
  • امکان اجرای طیف های گوناگون رنگی آلومینیوم توسط خدمات آنادایزینگ آلومینیوم، خدمات رنگ پودری و طرح چوب
  • امکان تفکیک رنگ نمای داخلی ساختمان از نمای خارجی
  • سبکی ساختار و کاهش بار مرده ساختمان
  • هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM
کرتین وال چیست

 

اجرای نمای کرتین وال فیس کپ برای ساختمان

اجرای نمای کرتین وال فیس کپ برای ساختمان هایی مناسب است که خواهان ورود نور بیشتری به داخل هستند زیرا این نما یکپارچگی زیادی نسبت به سایر مدل ها دارد. نمای شیشه ای کرتین وال می تواند در ترکیب با درب و پنجره آلومینیوم و ترمال بریک به کار گرفته شود که این امر سبب جذاب تر شدن طراحی بنا می گردد. کارایی بالای نماهای ساختاری و پنجره آلومینیومی کشویی جدید، امکان افزایش عایق گرمایی و آکوستیک را هم زمان با کاهش نیاز به نگهداری دوره ای فراهم می آورد.
در کرتین وال فیس کپ پروفیل های آلومینیومی را به صورت یک چهارچوب درآورده و سپس شیشه را درون آن ها قرار می دهند. این مدل نما ایمنی و ضریب امنیتی بالا برای ساختمان را همراه با محافظت در برابر عوامل آب و هوایی و طبیعی با هزینه ای قابل قبول ممکن می سازد. به کارگیری نمای شیشه ای جذابیت زیبایی شناختی بنا را افزایش داده و محیط کار بهتری را فراهم می کند. استفاده از اتصالات تقویت شده سبب کاهش قیمت نمای شیشه ای کرتین وال و هزینه های نگهداری آن در آینده خواهد شد.

نصاب کرتین وال حرفه ای در تهران

نصاب کرتین وال حرفه ای در تهران باید از جزئیات فنی کار نیز مطلع باشد. در واقع مهم ترین بخش کار همین قسمت اجرا و نصب می باشد. نمای کرتین وال امکان به کارگیری نوآوری را برای معماران به ارمغان می آورد. اجرا و نصب کرتین وال به دلیل استفاده از روش نصب منحصر به فرد بسیار به سرعت انجام می گیرد. این سیستم را می توان با روش نصب فریم سنتی که بیشتر نصاب ها با آن آشنایی دارند نیز اجرا کرد. قبل از طراحی و نصب نمای کرتن وال باید شرایط ساختمان و قابلیت اجرای چنین طرحی برای آن بررسی شود. نکته دوم این است که باید اندازه گیری ها در تمام انواع نما از جمله پنل نما با دقت بسیار انجام شوند. نصاب حرفه ای حین کار باید سیستم های عایق هوا و آب را نیز با دقت بالا تنظیم نماید. برخلاف ظاهر ساده ای که این نماها دارند، جزئیات فنی و اجرایی بسیاری باید درباره آن ها رعایت شود

نصب کرتین وال

 

ویژگی های بهترین سیستم نما کرتین وال

ویژگی های بهترین سیستم نما کرتین وال به آن اجازه می دهد تا بدون بروز هیچگونه مشکلی هم بر زیبایی نما بیفزاید و هم از فضای داخلی محافظت کند. این نماها می توانند مصرف و هدر رفت انرژی را کاهش دهند چون در ساختشان از شیشه های دو یا سه جداره استفاده می شود. این نما به جز وزن خود، هیچ بار مرده ای از سازه را حمل نمی کند. این نوع نمای کرتن وال، نیروی افقی باد (اعمال شده بر خود) را به وسیله اتصالات واسط، به سازه منتقل می کند. نمای فوق برای حفاظت در برابر آب و هوای بیرون، نوسانات ناشی از نیروی باد، نیروی زمین لرزه و نیروی حاصل از بار مرده خود دیوار طراحی می گردد. سرعت اجرای نمای کرتین وال درست مانند ساخت درب آلومینیومی کشویی بالاست و می توان از آن در ترکیب با سایر سیستم های نمای ساختمان استفاده کرد. برای اطلاع از قیمت نمای کرتین وال در انواع مدل های بازشو با ما تماس بگیرید.

ابعاد پروفیل پنجره دوجداره کرتین وال

ابعاد پروفیل پنجره دوجداره کرتین وال را معمولا می توان در 5 اندازه متفاوت دسته بندی کرد. نمونه های اولیه پنجره کرتین وال از فولاد ساخته می شدند، اما امروزه در بیشتر موارد از پروفیل های آلومینیوم تولید شده به روش اکستروژن آلومینیوم استفاده می شود. در حد فاصل پروفیل آلومینیوم معمولا شیشه های دوجداره نصب می شود که ظاهری زیبا را برای نمای کرتین وال ساختمان فراهم می کند و فوایدی از جمله امکان استفاده بهینه از نور خورشید را نیز به همراه دارد. علاوه بر شیشه، روکش های سنگ، نمای فلزی طرح دار، کرکره، پنجره های چندجهته یا دریچه های تهویه نیز می توانند در فضای بین پروفیل ها به کار گرفته شوند. ابعاد مورد نیاز پروفیل برای پروژه و ساختمان شما توسط ابزارهای دقیق اندازه گرفته می شود. اندازه گیری ابعاد یکی از مهم ترین مراحل ساخت و اجرای نمای شیشه ای کرتین وال است. برای همین سعی می شود تا با ابزارهای پیشرفته این کار انجام شود.

پنجره کرتین وال چیست

 

خرید انواع پنجره های کرتین وال

با خرید انواع پنجره های کرتین وال نور را به درون فضای داخلی ساختمان های اداری و تجاری یا کافه رستوران ها وارد می کنید. سیستم های نمای کرتین وال از نظر استحکام، طول عمر و عایق بودن تقریبا مشابه یکدیگر هستند و عمده تفاوت آن ها مربوط به نمای داخلی می شود. بر اساس محاسبات انجام شده اجرای زیرسازی و نصب لامل های عمودی یا مولیون و لامل های افقی یا ترنزم در اغلب سیستم ها به یک روش و بر اساس مدول بندی اختصاصی پروژه انجام می شود. پیش از خرید این مدل از نما یا پانچ نما بهتر است از امکان مشاوره رایگان این مجموعه استفاده کنید تا در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید.

سیستم نمای کرتین وال را می توانیم به چهار دسته فیس کپ، فریم لس، سیستم سِمی فریم لس و یوچنل تقسیم کنیم. در بین سیستم های ذکر شده، سیستم نمای فریم لس به دلیل نمای شفاف و یکنواختی که ارائه می دهد، پر طرفدارتر است. تیم تخصصی آلومینیوم پیمان به عنوان بهترین مجری کرتین وال در تهران با جزئیات روش نصب انواع مدل های آن آشنایی کامل دارد.

قیمت نمای شیشه ای کرتین وال در مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

قیمت نمای شیشه ای کرتین وال در مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان طبق طرح و نقشه نهایی پروژه که توسط کارفرما ارائه می شود، تعیین می گردد.این مدل نما نمونه بارز یک نمای مدرن است به همین دلیل درخواست این نوع نما در حال افزایش است. مانند دیگر شاخه های معماری داخلی یا خارجی ساختمان، هزینه نمای کرتین وال هم بسیار پر بحث می باشد. امروزه با سوالات زیادی در زمینه هزینه انواع سیستم های نما و پنل مشبک مواجه می شویم. تعیین هزینه بستگی به موارد بسیاری دارد و تعیین یک نوع هزینه برای تمام انواع روش اجرای نمای کرتین وال تقریبا غیر ممکن است. همچنین هر یک از سیستم ها دارای یراق آلات و تفاوت هایی با یکدیگر هستند که این امر هزینه نهایی را تحت تاثیر قرار می دهد. هزینه نهایی نمای کرتین وال با توجه به ارتفاع ساختمان، مقدار شیشه مورد نیاز، هزینه نصب و اجرا، نوع شیشه، نوع یراق آلات و غیره تعیین می شود.

قیمت نمای شیشه ای کرتین وال

 

خصوصیات نمای کرتین وال فریم لس

خصوصیات نمای کرتین وال فریم لس که پیش از این نیز به بخشی از آن ها اشاره شد، باعث شده تا از آن برای نمای آسمان خراش ها و یا ساختمان های تجاری بلند استفاده شود. نمای فریم لس کرتین وال یکی از شناخته شده ترین سیستم های این نما می باشد که دارای مزایای بسیاری است. نمای کرتین وال فریم لس دارای درپوش در سطح خارجی نما نیست و همین امر منجر به ایجاد یک نمای نسبتا یکنواختی از شیشه می باشد. در واقع از چسب های مخصوص استراکچرال برای تثبیت شیشه در فضای بین لامل ها استفاده می شود. بدین ترتیب پس از مدول بندی نما با لامل ها، شیشه ها مجددا در کلاف آلومینیومی قرار می گیرند. ویژگی قابل توجه در آلومینیوم این است که توسط خدمات براق کاری آلومینیوم می توان به آن مانند روز اول جلا بخشید.

بنابراین ترکیب فلز آلومینیوم با شیشه در تولید و طراحی دیوار کرتین وال ترکیب بسیار مناسبی محسوب می شود. در نهایت شیشه ها پس از قرار گیری در فضای بین لامل ها فیکس می شوند. همین امر منجر به یکنواخت شدن نمای خارجی شیشه ای ساختمان می شود. فضای داخلی بین هر مدول بیش از 2 سانتی متر نمی شود و عموما از چسب و لاستیک های EPDM پر می شود.

مراحل اجرای نمای شیشه ای کرتین وال

مراحل اجرای نمای شیشه ای کرتین وال بستگی به نوع سیستم کرتین وال انتخاب شده برای پروژه دارد. در واقع قوانین اولیه اجرا در تمام پروژه ها یکسان می باشد اما به دلیل اختصاصی بودن نماها و ارتفاع متفاوت ساختمان، امکان تفاوت جزئی در روش اجرا وجود دارد. نمای کرتین وال نوعی سازه آلومینیومی است که در دسته معماری خارجی ساختمان قرار می گیرد. نمای کرتین وال از نظر اجرا به دو دسته استیک و یونیتایز تقسیم می شود. روش استیک (Stick) بدین صورت است که تمامی مراحل ساختمان نما در محل پروژه صورت می گیرد.

بدین ترتیب مقاطع آلومینیومی به صورت شاخه ای وارد کارگاه یا کارخانه می شوند و پس از برش، طبق دیتیل نصب بر روی زیرسازی صورت گرفته، نصب می شوند. برخلاف روش استیک، تمامی مراحل روش یونیتایز (Unitized) مانند نرده آلومینیومی در کارخانه انجام می شود و کلیه مدول های نما به صورت آماده همراه با شیشه وارد کارخانه می شود. در این روش تنها اجرای زیرسازی و نصب پنل های آماده بر روی زیرسازی، در محل پروژه انجام می شود. اینکه کدام یک می تواند بهترین سیستم نما کرتین وال برای ساختمان شما باشد، طبق نظر کارشناس تعیین می شود.

روش اجرای نمای کرتین وال

 

نحوه تعیین قیمت نمای کرتین وال

نحوه تعیین قیمت نمای کرتین وال تا حدی با توجه به روش اجرا و سختی کار تعیین می شود. منظور از سختی کار ارتفاع ساختمان و زیرسازی لازم برای نصب پنل ها می باشد. به طور کلی تعیین هزینه کرتین وال بستگی به موارد زیادی دارد و نحوه اجرا تنها یکی از فاکتورهای دخیل در تعیین قیمت می باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم اگر شما هم متقاضی این نمای لوکس و زیبا هستند با مشاوران حرفه ای آلومینیوم پیمان در این زمینه صحبت کنید. صحبت با مشاوران تخصصی منجر به کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر می شود. گاهی دانستن تفاوت پنجره آلومینیومی با UPVC کافیست تا بتوانید با توجه به نیاز خود انتخاب بهتری داشته باشید. نمای کرتین وال زیبایی منحصر به فردی دارد و یک انتخاب عالی برای ساختمان های بلند است. وسعت پروژه معیار اصلی برای مشخص کردن قیمت نمای فوق است. کارشناسان این مجموعه می توانند قیمت را از روی دیتیل کرتین وال اتوکد پروژه شما تخمین بزنند.

تیم متخصص اجرا نمای کرتین وال فریم لس

تیم متخصص اجرا نمای کرتین وال فریم لس در آلومینیوم پیمان علاوه بر داشتن مهارت کافی، دانش تخصصی نیز دارند. اشراف کامل به جزئیات کار کمک می کند تا نما با بیشترین دقت اجرا شود. یکی از مزایای نمای شیشه ای فریم لس، سهولت در نگهداری و نظافت و سرعت نصب بالا می باشد که سرعت نصب بالا به علت آزادی استفاده از سیستم یونیتایز است. به طور کلی اجرای نمای فریم لس به دو روش متفاوت انجام می شود. این دو روش ذکر شده با نام های U-Channel و Full Frameless Step-Unite شناخته می شوند. طبیعتا قیمت نمای کرتین وال تحت تاثیر انتخاب یکی از این دو روش قرار می گیرد.

برای انتخاب روش اجرای متناسب با ارتفاع و مشخصات ساختمانتان می توانید با مجری کرتین وال صحبت کنید. اما به طور کلی سیستم U-Channel یکی از سیستم های سبک و مقرون به صرفه می باشد که از لحاظ فنی برای ساختمان های مرتفع مناسب نیست. برخلاف روش U-Channel، روش Full Frameless Step-Unite یکی از روش های مستحکم و مورد اطمینان شناخته شده است.

اجرای نمای شیشه ای فریم لس
 

مزایای استفاده از نمای کرتن وال برای ساختمان های بلند

مزایای استفاده از نمای کرتن وال برای ساختمان های بلند بسیار است. سرعت مونتاژ این مدل نما بالاست. نمای شیشه ای کرتن وال در برابر آلودگی های محیطی کاملا عایق است. قابلیت اجرای آن برای اکثر ساختمان ها وجود دارد. عناصر غیر شیشه ای نظیر پروفیل کرتین وال که از جنس آلومینیوم است، چندان به چشم نمی آیند و نما حالت یکنواختی دارد. زیبایی بصری نمای شیشه ای کرتین وال درست مانند پنجره چوبی غیر قابل انکار است و این نما از انعطاف پذیری بالایی در طراحی برخوردار است.

اگر از مزایای بصری چشم پوشی کنیم و بخواهیم مشخصات فنی این نما را بررسی کنیم باید به مواردی همچون ایمنی بالا، وزن پایین، نصب آسان و هزینه نگهداری پایین اشاره کنیم. نمای فوق  به دلیل حفظ مداوم دمای طبیعی و دلخواه ساختمان در دسته بهترین نماهای ساختمانی قرار می گیرد. همچنین توجه به جزئیات در حین طراحی و اجرا، از عوامل تاثیرگذار در کاهش هزینه نگهداری و استهلاک بسیار پایین هستند.

بهترین مجری کرتین وال در تهران

بهترین مجری کرتین وال در تهران همزمان باید چندین مورد را درباره نمای کرتین وال در نظر بگیرد. یکی از این موارد، توجه به کیفیت ساخت عناصر شیشه ای و آلومینیومی به کار رفته در آن است. کرتین وال یک نمای شیشه ای است که توسط مجری نمای کرتین وال و تیم متخصص اجرا می شود. همانطور که می دانید روش های اجرا نما بستگی به ارتفاع ساختمان و متریال کرتین وال دارد و تشخیص آن به عهده سازنده و مجری نمای کرتین وال می باشد. نصاب کرتین وال با توجه به مقاومت و نوع شیشه روش مورد نظر برای اجرای نما را انتخاب می کند. اندازه گیری ابعاد پروفیل پنجره دوجداره کرتین وال نیز به عهده شرکتی است که کار ساخت و اجرای نما را به او سپرده اید. مجتمع صنعتی پیمان با وجود سابقه درخشانی که در زمینه تولید و خدماتی نظیر جوش آلومینیوم دارد اکنون تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده و اجرای نماهای بسیاری از جمله نمای کرتین وال را بر عهده می گیرد.

مجری نمای کرتین وال

 

تولید و طراحی دیوار کرتین وال طبق استاندارد جهانی

تولید و طراحی دیوار کرتین وال طبق استاندارد جهانی از اولویت های شرکت آلومینیوم پیمان است. طبق استانداردهای جهانی پروفیل های آلومینیومی که در بین اجزای شیشه ای قرار می گیرند، باید با رنگ سفید پودری پوشیده شده باشند. کرتین وال دارای پروفیل های آلومینیومی یا لامل می باشد. این دیوار دارای شیشه به جهت پر کردن فضای بین پروفیل ها است. کرتین وال در ابعاد و مقاطع گوناگون قابل سفارش است و نصبی بسیار آسان دارد. این نما به همراه درب آلومینیومی برای داشتن ساختمانی لوکس و لاکچری بهترین گزینه می باشد. شیشه ها باید همگی طبق شرایط آب و هوایی شهر مورد نظر ساخته شوند و مقاومت خوبی در برابر پدیده های هواشناسی منطقه داشته باشند.

کرتین وال یکی از بهترین و کامل ترین نماهای خارجی ساختمان می باشد که با نام هایی چون دیوار شیشه ای یا دیوار پرده ای هم شناخته می شود. تفاوت نمای کرتین وال و فریم لس در شیوه اجرای آن هاست. در واقع فریم لس نوعی از روش اجرای نمای کرتین وال است. مجری کرتین وال باید تمامی اصول را رعایت کند و اجرای کرتین وال را به درستی انجام دهد.

محاسبه قیمت بر اساس دیتیل کرتین وال اتوکد

محاسبه قیمت بر اساس دیتیل کرتین وال اتوکد زیر نظر مهندسان انجام می شود. بنابراین شما با بررسی این نقشه می توانید از هزینه نمای پروژه خود مطلع شوید. قیمت نمای کرتین وال بستگی به عوامل فراوانی دارد اما مجتمع صنعتی پیمان همواره سعی دارد تا بهترین قیمت را با استفاده از مرغوب ترین متریال ارائه دهند. در واقع نوع مواد اولیه و متریالی که برای نمای ساختمانی کرتین وال یا هر محصول آلومینیومی دیگری مثل توری آلومینیومی استفاده می شود از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت هستند. مجتمع صنعتی پیمان با در نظر گرفتن کیفیت، بهترین هزینه را به متقاضیان اعلام می کند. هرچند که باید در نظر داشته باشید مواردی چون حمل و نقل، روش اجرا و دستمزد نصاب کرتین وال حرفه ای در تهران هم در تعیین هزینه دخیل هستند. در نتیجه تعیین قیمت تنها به متریال و نوع شیشه بستگی ندارد و باید موارد دیگری از جمله دستمزد مجری و نحوه نصب نما را هم در نظر داشته باشید.

قیمت کرتین وال

 

ویژگی های پروفیل کرتین وال تولید شده در مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

از ویژگی های پروفیل کرتین وال تولید شده در مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان می توانیم به کیفیت بالا و تولید طبق استانداردهای جهانی اشاره کنیم. کرتین وال یکی از نماهای مدرن است که کیفیت ساخت آن بسیار عالی بوده و سرعت اجرایی بالایی دارد. در ساخت و اجرا نمای کرتین وال فریم لس از ترکیب پروفیل های آلومینیومی، یک متریال پوشش دهنده، اتصالات نصب، هوابندی، آب بندی و ورق استفاده می شود.

ابعاد پروفیل کرتین وال بستگی به هدف پروژه و مشخصات ساختمان دارد. جنس پروفیل های کرتین وال آلومینیومی می باشد و با استفاده از خدمات رنگ پودری می توان آن ها را رنگ کرد. به همین دلیل قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارند و به راحتی برای هر طراحی قابل استفاده هستند. کرتین وال به دلیل ساختار ویژه ای که دارد به جز وزن خود، بار دیگری را تحمل نمی کند. به همین دلیل در برابر نیروی زلزله و تکان های آنی مقاومت بالایی نشان می دهد.

تفاوت نمای کرتین وال و فریم لس

تفاوت نمای کرتین وال و فریم لس را در این بخش بررسی می کنیم. همانطور که در مطالب قبلی ذکر کردیم، نمای کرتین وال دارای انواع متفاوتی می باشد. فریم لس یکی از زیرشاخه های کرتین وال است که شباهت ها و تفاوت هایی با آن دارد. نمای فریم لس و نمای کرتین وال از نظر شیشه، پروفیل های آلومینیومی، پروفیل های آهنی و چسب و لاستیک جهت آب بندی با یکدیگر مشابه هستند. اما از نظر ساختار، ابعاد شیشه ها، میزان استفاده از پروفیل آهنی و میزان استفاده از پروفیل آلومینیومی با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

کرتین وال به دلیل ساختاری که دارد نسبت به نمای فریم لس مقاومت بیشتری دارد. هزینه نمای فریم لس کمتر است و دیده نشدن فریم در نمای فریم لس یک مزیت محسوب می شود. هر دو نما از نماهای بسیار محبوب و پرطرفدار هستند اما هنگام انتخاب نمای کرتین وال فریم لس و همچنین انتخاب درب و پنجره آلومینیوم باید پروژه و مشخصات ساختمان را هم در نظر بگیرید. به همین دلیل حتما با یک کارشناس در این زمینه مشورت داشته باشید.

تفاوت نمای کرتین وال و فریم لس

 

سوالات متداول نمای کرتین وال

نمای کرتین وال همان چیزی است که به هیچ عنوان از دیدگان پنهان نمی ماند. این نماهای شیشه ای وسیع ظاهر بسیار گیرا و جذابی به ساختمان می بخشند و آن را در میان ساختمان های کناری بسیار خاص و منحصر به فرد جلوه می دهند. حال در کنار زیبایی، عنصر ایمنی و کیفیت را نیز به آن اضافه نمایید.

نمای کرتین وال چیست و چه تفاوتی با نماهای دیگر ساختمانی دارد؟

نمای شیشه ای کرتین وال ترکیبی از فریم های آکوستیک آلومینیومی با شیشه های مقاوم و ضخیم می باشد. این نما با عبور حجم وسیعی از نور طبیعی به روشنایی بخشی محیط داخلی می پردازد. در ضمن این نماها بر خلاف بسیاری از نماهای معمول، عایق هستند و مانع از ورود آب و هوای بیرون به داخل می شوند.

چه نوع شیشه ای در نمای کرتین وال استفاده می شود؟

از آن جایی که نمای این سازه ها شیشه ای می باشد، حائز اهمیت است که از بهترین نوع شیشه برخوردار باشند. شرکت پیمان آلومینیوم در نمای شیشه ای کرتین وال از شیشه هایی با ضخامت 18 تا 24 میلی متر استفاده می کند تا به قدر کافی ایمن باشند و در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی از خود مقاومت نشان دهند.

نمای کرتین وال چه مزیت هایی دارد؟

مهم ترین مزیت نمای شیشه ای کرتین وال، زیبایی و چشم نوازی آن می باشد. اما در بحث کیفیت و ماندگاری نیز می توان از آن ها به عنوان برترین سازه های آلومینیومی نام برد، چرا که دارای بالاترین استانداردهای ساخت می باشند. از دیگر مزایای این نماها باید به عایق بندی، پخش نور و قابلیت باز و بسته شدن اشاره کرد.

اجرای نمای کرتین وال چگونه است؟

اجرای نمای شیشه ای کرتین وال به دلیل سبک بودن آن بسیار آسان است و سرعت بسیاری دارد. این نماها به هیچ شبکه بندی و زیرسازی نیازی ندارند و توسط صفحاتی تحت عنوان لامل به ساختمان متصل می گردند. بدین ترتیب هیچ وزن و فشاری نیز به ساختمان وارد نمی شود.

سیستم های مرتبط