Previous slide
Next slide

خدمات پانچ متال

خدمات پانچ متال توسط دستگاه های cnc در طرح های مختلف و اشکال هندسی و غیرهندسی ممکن است. نمای جذابی که می تواند برای تزئین و زیباتر ساختن نمای اطراف مؤثر باشد.

مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید
شماره تماس برای
خرید انواع پنجره، پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

خدمات پانچ متال آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان با ارائه خدمات تخصصی پانچ آلومینیوم ورق هایی سفارشی با بهترین فینیشینگ آندایزینگ و رنگ الکترواستاتیک ارائه می دهد. ورق ها بر اساس نقشه های اجرا شده با نرم افزار اتوکد ، توسط دستگاه پانچ cnc برش خورده و پانچ می شوند.

مزایای خدمات پانچ متال

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان ارائه دهنده انواع خدمات مرتبط با آلومینیوم، ورق و پروفیل های ساختمانی آلومینیومی است.استفاده از دستگاه پانچ متال جهت تولید ورق های آلومینیومی طرح دار جایگزین مناسب تر و به صرفه تری نسبت به روش های دیگر است

ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

کاربرد خدمات پانچ متال

ورق پانچ متال دارای نمایی بسیار جذاب و گیرا است و امروزه در معماری ساختمان ها رواج بسیاری دارد. ایجاد سایه روی نما و کاهش نور شدید خورشید در طول روز نیز از مزایای ویژه ی نماهای پانچ متال می باشد. انواع سقف کاذب، کرتین وال، اسکای لایت، حفاظ کشی ها، پارتیشن های داخلی می تواند با استفاده از ورق های پانچ شده زیباتر و جذابتر به نظر برسد. ما سفارشات شما را بصورت اختصاصی و یا عمده ثبت کرده و بهترین کیفیت و جذاب ترین طرح ها را برای نمای ساختمان و دکوراسیون شما اجرا می کنیم.

تولید انواع ورق های پانچ متال آلومینیوم پیمان چه ویژگی دارد؟

مهندسان ما برای ایجاد محصولی قابل قبول و استاندارد از ابزار و تکنولوژی های پیشرفته استفاده می کنند تا ساخت ورق آلومینیومی پانچ شده در عین کیفیت و کارایی مقرون به صرفه و استاندارد باشد.

ویژگی شماره 1

خدمات پانچ ورق آلومینیوم در شرکت پیمان بسیار متنوع است که موجب میشود افراد با سلایق متفاوت بتوانند از محصولات این مجتمع صنعتی استفاده کنند

ویژگی شماره 2

عملیات رنگ آمیزی ورق های پانچ شده در خود مجموعه پیمان انجام می پذیرد بنابر این محصول نهایی از نظر قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه است.

ویژگی شماره 3

ورق های پانچ شده را با استفاده از روش های خم کاری، قوس نورد، مونتاژ پرچ و دنده و پولیشینگ در کوتاه ترین زمان ممکن به محصول نهایی شما تبدیل میکنیم.

ما درباره کیفیت با مشتریان خود زبان مشترک داریم

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان در حال حاظر تحت سیستم بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 گواهینامه بین المللی خود را از موسسه TUV international  دریافت نموده است .این گواهینامه به معنای تقویت بیشتر باور اصلی و تعهد ما در تهیه محصول با کیفیت و کیفیت خدمات قابل ارائه به مشتریان خود، هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی است.

سال تاسیس
0
تن تناژ تولید
0
تناژ خدمات
0
متر مربع تناژ اجرا
0

آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم اختصاصی
از سال 1360

آلومینیوم اختصاصی با برند مجتمع صنعتی پیمان از اولین ها در ایران می باشد که در سال 1360 تاسیس شده است.

این مجموعه با بیش از چهار دهه تجربه در حوزه ی تولید پروفیل آلومینیوم و اجرای خدمات رنگ آمیزی به روش آندایزینگ و روش پودری، با بزرگترین تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره آلومینیومی همکاری کرده و امروزه متنوع ترین سیستم های معماری و نما را تولید می کند.

این واحد تولیدی با تکیه بر سالها تجربه در صنعت آلومینیوم در سال 1390 اقدام به راه اندازی دو خط مونتاژ کامل ساخت، تولید و نصب درب و پنجره دوجداره مدرن آلومینیومی نمود و اکنون تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده است.

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم

تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان از اولین تولیدکنندگان آلومینیوم در ایران با چهار دهه تجربه است. این مجموعه در سال 1390 دو خط مونتاژ کامل ساخت و تولید درب و پنجره آلومینیومی راه اندازی کرد و امروزه به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده تبدیل شده است.
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

09390655800

خرید پروفیل و خدمات رنگ

09191195719

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +