پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال کشویی با کیفیت عالی سیستم PH46

پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال کشویی با کیفیت عالی که به خاطر استحکام و مقاومت خاصی که دارند در بین همگان بسیار محبوب است، همچنین این پنجره ها در برابر خوردگی مقاوم می باشند و ویژگی های متنوعی دارند که در ادامه به آنها می پردازیم.

مشخصات فنی پنجره دوجداره آلومینیومی نرمالپنجره دوجداره آلومینیومی نرمال کشویی سیستم PH46

  1. عرض فریم 46 میلی متر ، وزن سبک و قیمت مناسب
  2. عملکرد بالا و قابلیت اجرای درب و پنجره به منظور کاربرد های مختلف
  3. امکان نصب شیشه تک جداره و 2جداره از ضخامت 6 تا 24 میلی متر
  4. قابلیت نصب توری پلیسه در نمای خارجی پنجره
  5. امکان اجرای طیف های گوناگون رنگ شامل خدمات آنادایزینگ آلومینیوم و خدمات رنگ پودری و طرح چوب
  6. دارای استقامت بالا نسبت به پنجره های U.P.V.C در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی .
  7. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM

پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال با قیمت مناسب در طرح های متنوع همچون پنجره الومینیوم کشویی نرمال در کارخانه پیمان تولید و به فروش می رسد.

پنجره آلومینیومی نرمال

پنجره آلومینیومی نرمال در واقع پنجره هایی هستند که پروفیل اولیه آن از هیچگونه نوار پلی آمیدی جهت عایق بندی استفاده نشده است. مهم ترین بخش یک پنجره آلومینیومی نرمال، یراق آلات مورد مصرف در آن است اگر در پنجره آلومینیومی از یراق آلات مستحکم و مقاومی استفاده نشود حتی اگر در آن از پروفیلهای آلومینیومی درجه یک استفاده شود کیفیت نخواهد داشت پس می بایست در انتخاب یراق آلات، پروفیل و واشر دقت کافی داشته باشیم.

آلومینیوم نرمال

آلومینیوم به نوعی جزء بهترین مواد برای استفاده در ساختمان ها و ابزار و قطعات بکار رفته در دکوراسیون منزل است. آلومینیوم نرمال ساده ترین شکل این فلز برای ساخت در و پنجره است.

آلومینیوم نرمال

معرفی سیستم پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال

اگر نمی دانید که می خواهید از کدام مدل پنجره دوجداره الومینیومی در خانه خود استفاده کنید، یک گزینه عالی برای شما میتواند استفاده از درب و پنجره دوجداره لولایی باشد. در این مقاله دلایلی آورده می شود و مطالبی وجود دارد تا بدانید چرا چنین انتخابی عالی است.

مقرون به صرفه

درب و پنجره های ترمال بریک لولایی یکی از اقتصادی ترین انواع پنجره های دوجداره آلومینیومی هستند که می توانید خریداری کنید. آنها نسبت به سایر پنجره های ترمال بریک از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند و نه تنها خرید آنها ارزان تر است بلکه دوام آنها نیز با نگهداری بسیار کمی میسر می شود، بنابراین نیازی نیست که نگران هزینه تعمیر یا جایگزینی پنجره خود باشید.

دوام بالا

یراق آلات در پنجره های معمولی به مرور زمان می پوسند یا از بین می روند و درب ترمال بریک لولایی برای عملکرد به این مؤلفه ها تکیه نمی کنند و از ماندگاری بیشتری نسبت به پنجره های معمولی برخوردار هستند. در ساخت پنجره آلومینیومی لولایی از یراق آلات روز  اروپایی استفاده میشود به همین جهت به دوام آن می افزایند.

بهره وری انرژی

به دلیل استفاده از شیشه های دو یا سه جداره در پنجره های آلومینیومی لولایی راندمان انرژی را بهبود می بخشند و این امر باعث می شود مقدار انرژی کمتری در طول زمان هرز برود.

تمیز کردن راحت

تمیز کردن داخل پنجره دو جداره آلومینیومی لولایی بسیار آسان است، اما تمیز کردن پنجره دو جداره کشویی در قسمتهای بیرونی آن می تواند به خصوص در ماه های زمستان چالش برانگیز باشد. بر خلاف انواع مدل پنجره دوجداره دیگر که می توانند برای تمیز کردن به آسانی به سمت داخل و بیرون کج شوند، پنجره دو جداره کشویی فقط به جلو و عقب کشیده می شوند.

قابل باز شدن در جهت های متفاوت

اگر فکر می کنید زمان آن رسیده است که شیوه کاربری پنجره خود را تغییر دهید، ممکن است تعجب کنید که تفاوت پنجره آلومینیومی کشویی و یک پنجره لولایی چه می تواند باشد. هر دو سبک برای کمک به جریان هوا و تهویه خانه شما بسیار مفید هستند، اما تعیین اینکه چه چیزی برای شما بهترین عملکرد را خواهد داشت نیز در نظر داشته باشید. پنجره های لولایی قابلیت باز شدن در سه جهت بالا بازشو ،چپ بازشو و راست بازشو را دارا میباشند و به همین جهت محبوبیت زیادی در بین ساختمان ساز ها دارند.

قابل باز شدن در جهت های متفاوت

پنجره نرمال

پنجره ها بخش مهمی از فضای یک ساختمان را تشکیل می دهند توجه به جنس، نوع و طراحی پنجره اثر مستقیم بر کیفیت زندگی خواهد گذاشت. پنجره نرمال تشکیل شده از چند بخش مشخص است که در تمامی انواع پنجره مشترک می باشد. در مرحله پس از آن توجه به انواع پنجره و نحوه طراحی آنها می تواند در انتخاب پنجره نقشی تعیین کننده داشته باشد. استفاده از سبک های تلفیقی در طراحی پنجره ها رواج فراوانی یافته است. اما پنجره های نرمال از انواعی است که می تواند در تمامی سبک های ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته و خللی در نحوه طراحی ایجاد نکند. پنجره های دوجداره بیشتر در خانه هایی با سبک سنتی کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. هرچند در خانه های سنتی و مدرن نیز یافت می شود.

پنجره نرمال

خصوصیات در و پنجره های آلومینیومی نرمال

استحکام پنجره در عین حال حفظ ظرافت و زیبایی، دوام و ماندگاری

طیف گسترده ایی از رنگ های اندایزینگ ، پودری و طرح چوب

امکان استفاده از لاستیک هایepdm برای پیشگیری از نفوذ آب و گرد و غبار

استفاده از یراق آلات متناسب نوع در و پنجره

استفاده از نوار پلی آمید در پنجره برای جلوگیری از اتلاف انرژی

پروفیل پنجره آلومینیومی قادر به تحمل وزن سنگین شیشه است و در آخرین مرحله نصب استاندارد قرار دارد یعنی این پروژه باید توسط گروه متخصص، مجرب و متعهد انجام شود. نصب استاندارد شامل؛ حمل پنجره ها به صورتی که دچار آسیب دیدگی و شکستگی نشود تراز کردن پنجره ها، رگلاژ و آب بندی پنجرها به وسیله‌ ی چسب های مخصوص انجام خواهد شد.

پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال با قیمت مناسب در طرح های متنوع همچون پنجره الومینیوم کشویی نرمال در کارخانه پیمان تولید و به فروش می رسد.

پنجره آلومینیومی دوجداره نرمال

استفاده از پنجره آلومینیومی دوجداره نرمال به ده ها سال پیش باز می گردد. انتخاب صحیح جنس و نوع پنجره یکی از مهمترین عوامل اتلاف انرژی در یک ساختمان است پنجره های آلومینیومی به علت عایق نسبی حرارت، رطوبت، صوتی و همچنین سبک بودن و تنوع در فرم و رنگ می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد در پنجره آلومینیومی نرمال با استفاده از چند اتصال یراق آلات پیچ شده و پس از پانچ به همراه لقمه های توپر و آلومینیومی امکان اتصال به یکدیگر را پیدا می کند و در این سیستم دیگر احتیاجی به استفاده از میلگرد آهنی  جهت فیکس کردن سازه پنجره نمیباشد.

پنجره آلومینیومی کشویی نرمال و نوارهای لاستیکی مناسب و استاندارد باعث ایجاد محیط ایزوله ای می شود که عایق حرارتی و عایق صوتی است. پنجره های آلومینیومی دارای تنوع رنگی هستند که با استفاده از رنگ های پودری، الکترواستاتیک و آنادایز (تنها برای پروفیل های آلومینیومی قابل اجرا است) و در کوره های داغ، سخت و مقاوم می‌شوند.

پنجره آلومینیومی دوجداره نرمال

پنجره آلومینیومی کشویی نرمال

پنجره آلومینیومی کشویی نرمال دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری است که می‌تواند توجه مشتریان را به خود جلب کند. امروز در ساخت ساختمان ها بر اساس نوع طراحی، نحوه چیدمان و جایگزین پنجره های قدیمی به پنجره های دوجداره، پنجره های کشویی می تواند گزینه مناسبی باشد یکی از مزیت های پنجره های کشویی این است که به صورت افقی باز و بسته می شود و نسبت به سایر انواع پنجره ها دارای مزایای زیادی هستند.

مدل کشویی می تواند گزینه خوبی برای خانه هایی باشد که فضای گسترده ای ندارند و تمایل دارند از تمامی فضاهای موجود به نحو احسن استفاده کنند و پنجره های کشویی سبک مینیمالیستی در خانه هایی با سبک مدرن و فانتزی می‌تواند بسیار زیبا باشد. این نکته قابل ذکر است که پنجره دوجداره کشویی به خوبی عایق می‌شوند و عامل بسیار مناسبی برای حفظ دما و جلوگیری از ورود گرد و غبار می باشد.

نصب این پنجره ها آسان است و باز و بسته شدن درب بر روی ریل های مخصوص به راحتی صورت می گیرد. این پنجره ها قابل جدا شدن هستند و این ویژگی باعث می شود شستشو و تمیز کردن آن ها راحت باشد. یکی از مزایای درب آلومینیومی کشویی و پنجره آلومینیومی کشویی نرمال ماندگاری و حفظ ساختارشان است بدون اینکه شکسته شوند و یا به مرور زمان دچار اکسیداسیون و یا تاب برداشتن شوند.

قیمت پنجره دوجداره نرمال

انتخاب و تهیه پنجره دوجداره نرمال میتواند یک گزینه مقرون به صرفه برای افراد تلقی شود. زیرا قیمت پنجره نرمال نسبت به بسیاری از پنجره های آلومینیومی مانند آلوود و غیره پایین تر است و در عین کیفیتی تقریباً نزدیک با آن پنجره ها دارد. پنجره های دوجداره نرمال یکی از اقتصادی ترین ملزومات برای ساختمان های اداری یا مسکونی به شمار می آید. این پنجره ها تنها با کمی نگهداری می توانند عمر و دوام طولانی ای داشته باشند و به تعویض یا تعمیر نیازی پیدا نکنند.

با این حال، برآورد قیمت و هزینه پنجره دوجداره نرمال به عوامل گوناگونی بستگی دارد مانند وزن پنجره آلومینیومی، ابعاد مد نظر، نوع آلیاژ استفاده شده و غیره. شما می توانید برای اطلاع از بروزترین قیمت ها با همکاران ما تماس گرفته و از راهنمایی های ایشان بهره مند شوید.

قیمت پنجره دوجداره نرمال

انواع مدل پنجره دو جداره

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد ساخت انواع متفاوتی از پنجره ها هستیم. شرکت آلومینیوم پیمان نیز با در دست داشتن 12 خط تولید فعال دارای انواع مختلفی از درب و پنجره دوجداره آلومینیومی می باشد. این پنجره ها را از لحاظ پروفیل به کار رفته در آن ها می توان به دو دسته پنجره دوجداره نرمال و ترمال بریک تقسیم بندی کرد.

پنجره های دو جداره نرمال دارای ظاهری شیک و زیبا می باشند و از نمای مدرنی برخوردارند. این پنجره ها در ترکیب با شیشه می توانند هر فضایی را تحت تاثیر خود قرار دهند. تنها تفاوت پنجره های دوجداره نرمال و ترمال بریک در عایق پذیری بهتر ترمال بریک ها می باشد. در پروفیل پنجره های ترمال بریک نواری به نام پلی آمید وجود دارد که عایق پذیری این محصولات را به شکل چشمگیری افزایش میدهد.

قیمت آلومینیوم نرمال

پنجره آلومینیوم دوجداره یک انتخاب مقرون به صرفه برای افراد تلقی می شود. این محصولات با ظاهر شیک و مدرنی که دارند می توانند به آسانی بر فضای داخلی تاثیر بگذارند و آن را زیباتر نشان دهند. از طرفی دیگر با دوام بالا و نگهداری آسانی که دارند گزینه ای مناسب و کم خرج شناخته می شوند.

مجتمع صنعتی پیمان آلومینیوم از معدود شرکتهایی می باشد که به تولید باکیفیت همراه با برچسب قیمت منصفانه پایبند مانده است. این قضیه در خصوص قیمت پنجره آلومینیومی معمولی نیز صدق می کند. با این حال برآورد هزینه لازم برای این پنجره ها وابسته به عوامل متعددی می باشد. متراژ مد نظر، یراق آلات استفاده شده، نوع باز شونده مورد نیاز و غیره از جمله مواردی هستند که بر قیمت گذاری این محصولات تاثیر می گذراند.

پنجره آلومینیومی نرمال

پنجره های آلومینیومی از یک قاب نازک ساخته شده است که سبک و سیاق مدرن تری به خانه و فضای ساختمان می بخشد. بخش عمده ای از پنجره نرمال آلومینیومی از شیشه تشکیل شده است. قاب های پنجره آلومینیومی می توانند در طول سالها استفاده شده و تغییری در شکل و یا ساختار آنها اتفاق نیافتد. بطور کلی پنجره یک سیستم عامل بزرگ است که با رعایت بسیاری از مؤلفه های لازم ساخته شده است. نوع جدیدی از پنجره های نرمال بصورت دو جداره ساخته شده است که عایق مناسبی برای جلوگیری از عبور و مرور هوا و انتقال انرژی می باشد.

پنجره آلومینیومی نرمال

انواع مدل پنجره آلومینیومی

برای خرید پنجره های آلومینیومی در خانه چندین فاکتور وجود دارد که لازم است آنها را به خاطر بسپارید. انواع مدل پنجره آلومینیومی متناسب با نوع ساختمان و کاربرد آن باعث شده است که امکان انتخاب بهترین گزینه را به راحتی داشته باشید. فضای اشغال شده، تعمیر و نگهداری مورد نیاز، سهولت استفاده از جمله موارد اساسی است که برای شروع باید به آنها فکر کنید. پنجره های آلومینیومی بطور کلی به دو دسته تقسیم می شوند و پس از آن براساس نوع سیستم، نوع بازشو دسته بندی خواهند شد. پنجره های نرمال با استفاده از پروفیل های آلومینیومی یکپارچه از انواع پنجره های آلومینیومی است که سالهای متمادی مورد استفاده قرار می گرفته است. در فناوری جدید امکان طراحی و تولید انواع پنجره ها در سبک های مختلف وجود دارد. یکی از جدیدترین انواع پنجره ها، پنجره های ترمال بریک است که با استفاده از یک قطعه میانی از جنس پلی آمید مانع جریان حرارتی و انتقال انرژی می گردد. این نوع پنجره آلومینیومی سبک جدیدی است که در کاهش مصرف انرژی اثر بسیار جدی دارد.

پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال با قیمت مناسب در طرح های متنوع همچون پنجره الومینیوم کشویی نرمال در کارخانه پیمان تولید و به فروش می رسد.

سوالات متداول پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال

پنجره دو جداره آلومینیومی، سازه ای بی نظیر از لحاظ کیفیت، ساختار و زیبایی برای مشتریان خاص پیمان آلومینیوم می باشد. پنجره های دو جداره آلومینیومی پیمان بهترین عایق بندی در برابر رطوبت، حرارت و سر و صدا محسوب می شوند. این پنجره ها زیبایی و کیفیت را یکجا به شما هدیه می دهند.

پنجره نرمال بهتر است یا ترمال بریک؟

انتخاب پنجره آلومینیومی نرمال و یا ترمال بریک بسته به نوع انتخاب و انتظار شما از پنجره متغیر خواهد بود. گاه نیاز به پنجره های سبک تر با قیمت به صرفه هستید که اغلب در بخش های داخلی ساختمان و یا در مناطق معتدل تر مورد استفاده قرار میگیرد. در اینجا می توانیم پنجره های دوجداره آلومینیومی نرمال را پیشنهاد دهیم.

نحوه طراحی پنجره های نرمال به چه گونه است؟

پنجره های نرمال نیز در کنار سایر انواع نظیر پنجره های ترمال بریک دارای مزایای بی شماری است. یکی از این مزایا که اغلب آن را منتخب میان بسیاری از طراحان و سازندگان می کند امکان طراحی در ابعاد متفاوت و ساخت قاب های بسیار نازک و در عین حال مقاوم است. به این صورت امکان ساخت پنجره های زیبا و ظریف فراهم می شود.

پنجره های کشویی نرمال در چه ابعادی ساخته می شوند؟

پنجره های کشویی با توجه به سهولت باز و بست و همچنین طراحی زیبا و کاربرد راحتی که دارند می توانند در انواع ابعاد طراحی و نصب شوند. امکان نصب پنجره های سرتاسری در قسمت بالکن و یا تراس نیز وجود دارد که اغلب پنجره های کشویی نرمال بهترین گزینه برای این سبک طراحی ها هستند.

نحوه سفارش پنجره های نرمال کشویی اختصاصی به چه صورت است؟

اغلب می توانید پنجره های نرمال را در ابعاد مورد نظر به کارخانه سازنده درب و پنجره آلومینیومی سفارش داده و در کوتاهترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید. مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان، تولید کننده درب و پنجره آلومینیومی امکان تولید انواع پنجره های نرمال و ترمال بریک را در ابعاد و طرح های مورد نظر شما خواهد داشت.

فرم یراق

فرم سفارش پروفیل

کاتالوگ فنی

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +