Previous slide
Next slide

خدمات چاپ طرح چوب و طرح های فانتزی

علاوه بر تولید پنجره های آلوود و یا رنگ کردن آلومینیوم خدمات چاپ طرح چوب و طرح های فانتزی نیز رواج و گسترش بسیاری دارد. روش کم هزینه و مناسبی که می تواند شما را در رسیدن به طرح و مدل مورد نظرتان همراهی کند. شما می توانید هر طرح و رنگی که مد نظر دارید را سفارش داده تا به صورت روکش برروی پروفیل و ورق آلومینیومی بنشیند. پوشش های دکورال طرح چوب نمابی کاملا واقعی از اغلب چوب های گران بها و زیبا را دارا می باشد که علاوه بر حفظ منابع طبیعی ،جلوه هایی بسیار جذاب از طبیعت را به ارمغان می آورند.

خدمات چاپ طرح چوب و طرح های فانتزی
مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید
شماره تماس برای
خرید انواع پنجره، پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

خدمات چاپ طرح چوب و طرح های فانتزی آلومینیوم پیمان

استفاده از انواع پوشش های متنوع طرح چوب و طرح های خاص فلزی مثل طرح بتن و آهن زنگ زده می تواند علاوه بر زیبایی ، عمر و دوام سطح پروفیل و ورق آلومینیوم را نیز افزایش دهد. شما می توانید با مشاهده طیف گسترده ای از رئال رنگ طرح دکورال هر آنچه که توجه شما را جلب کرد به صورت سفارشی برای ساختمان خود تهیه نمایید.
مزایای خدمات چاپ طرح چوب و طرح های فانتزی

چاپ طرح های گوناگون بر روی قطعات آلومینیومی

این کار توسط متخصصان و با دقت و مهارت کافی انجام می شود. این روش چند مزیت بارز دارد. اولین مورد هزینه اندک و سرعت عمل در تولید و تحویل سفارش است. مرحله بعدی امکان تغییر طرح و رنگ به مرور زمان خواهد بود. اگر به هردلیل تمایل به تغییر پوشش قطعات و پروفیل های آلومینیومی داشتید می توانید آن را به سرعت عوض کنید.
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

کاربرد خدمات چاپ طرح چوب و طرح های فانتزی

بسیاری از طراحان به دنبال ایجاد فضایی خاص هستند. چاپ طرح چوب روی پروفیل و ورق آلومینیوم راهی است که می توانید طراحی منحصر به فرد و اختصاصی خود را داشته باشید. از پروفیل های دکورال با طرح چوب در قاب های درب و پنجره استفاده می گردد که ظاهر نمای چوب را به بیننده القا می کند اما کلیه مزیت های درب و پنجره آلومینیومی را داراست.

کاربرد خدمات چاپ طرح چوب و طرح های فانتزی

خدمات چاپ طرح چوب و طرح های فانتزی آلومینیوم پیمان چه ویژگی دارد؟

انواع طرح های چوبی و یا هر طرح خاص دیگری مانند طرح بتن، آهن زنگ زده می توانند در این مجتمع ارائه شوند. پوشش های دکورال می تواند زیبایی غیرقابل توصیفی به نمای ساختمان هدیه دهند.

ویژگی شماره 1

ما گسترده ترین طیف رئال رنگ طرح چوب را که برخی از آنها انحصاری خود شرکت است به بازار ارائه میدهیم.

ویژگی شماره 2

شرکت پیمان از فیلم های طرح چوب با کیفیت ایتالیایی برای خدمات چاپ طرح چوب بهره می برد.

ویژگی شماره 3

مدت طول عمر رنگهای طرح چوب و دکورال آلومینیوم پیمان به طور قابل توجهی بسیار بالا می باشد.

ما درباره کیفیت با مشتریان خود زبان مشترک داریم

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان در حال حاظر تحت سیستم بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 گواهینامه بین المللی خود را از موسسه TUV international  دریافت نموده است .این گواهینامه به معنای تقویت بیشتر باور اصلی و تعهد ما در تهیه محصول با کیفیت و کیفیت خدمات قابل ارائه به مشتریان خود، هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی است.

سال تاسیس
0
تن تناژ تولید
0
تناژ خدمات
0
متر مربع تناژ اجرا
0

آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم اختصاصی
از سال 1360

آلومینیوم اختصاصی با برند مجتمع صنعتی پیمان از اولین ها در ایران می باشد که در سال 1360 تاسیس شده است.

این مجموعه با بیش از چهار دهه تجربه در حوزه ی تولید پروفیل آلومینیوم و اجرای خدمات رنگ آمیزی به روش آندایزینگ و روش پودری، با بزرگترین تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره آلومینیومی همکاری کرده و امروزه متنوع ترین سیستم های معماری و نما را تولید می کند.

این واحد تولیدی با تکیه بر سالها تجربه در صنعت آلومینیوم در سال 1390 اقدام به راه اندازی دو خط مونتاژ کامل ساخت، تولید و نصب درب و پنجره دوجداره مدرن آلومینیومی نمود و اکنون تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده است.

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم

تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان از اولین تولیدکنندگان آلومینیوم در ایران با چهار دهه تجربه است. این مجموعه در سال 1390 دو خط مونتاژ کامل ساخت و تولید درب و پنجره آلومینیومی راه اندازی کرد و امروزه به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده تبدیل شده است.
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

09390655800

خرید پروفیل و خدمات رنگ

09191195719

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +
مشاوره رایگان
×
2 +