کاتالوگ پروفیل آلومینیوم

پروفیل ها انواع و اشکال متفاوتی دارند. مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان با تولید انواع پروفیل آلومینیوم تولید کننده درب و پنجره های دو جداره با طراحی های متنوع و برای کاربردهای مختلف می باشد. طیف گسترده ای از انواع پروفیل اکستروژن پیچیده آلومینیوم با ضخامت های مختلف ایجاد می شود. این پروفیل ها می توانند طیف گسترده ای از فضاهای مختلف را در اختیار داشته باشند، طیف گسترده ای از پروفیل ها با اشکال متفاوت که به منظور تسهیل در اتصال طراحی شده اند.
طی انجام فرایند اکستروژن ممکن است خطوط سختی برروی سطح پروفیل بوجود آید برای از بین بردن آن می توان از روش های پولیش و براشینگ استفاده کرد. این عملیات پردازش را می توان به منظور بهبود هندسه سطح برای بهبود مشخصات قسمت با کاهش زبری سطح کلی پروفیل اکسترود مشخص کرد. این روش ها بطور معمول در مراحل تولید انواع پروفیل آلومینیوم وجود دارد. بخش های آلومینیومی اکستروژن متنوع و ایده آل برای استفاده در برنامه های اتوماسیون ساختمان هستند. طراحی این نوع پروفیل ها به گونه ای است که بسیار سبک، مقاوم، زیبا و در عین حال کاربردی هستند. چه در حال طراحی ساختمان جدید باشید و حتی اگر قصد بازسازی نمای قدیمی منزل را دارید ابتدا بهتر است اطمینان حاصل کنید که اکستروژن های شما با ظاهر مناسب و مقاومت کافی متناسب با نوع سازه شما انتخاب شوند. دلایل بسیار زیادی برای انتخاب پروفیل های آلومینیوم پیمان در پروژه های شما وجود دارد. برای اطلاع بیشتر از خدمات ما می توانید کاتالوگ محصولات را مطالعه کرده و یا به بخش خدمات مراجعه نمایید.
همانطور که درشناسایی کاربرد هرکدام برای انتخاب صحیح اهمیت بسیاری دارد کاتالوگی کامل از تمامی محصولات موجود در مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان که برای راحتی شما به بخش های مختلفی تقسیم شده اند. از لینک های زیر بصورت pdf قابل دانلود هستند.