Previous slide
Next slide

خدمات جوش آلومینیوم

فرایند اتصال قطعات مختلف می تواند به ظاهر ساده و در عین حال بسیار پیچیده و حساس باشد. ترکیب قطعات مختلف و خدمات جوش آلومینیوم به نوعی باعث بوجود آمدن اشکال پیچیده تر و حرفه ای تر خواهد بود. دستگاه های مخصوص جوشکاری ورق آلومینیوم وجود دارد که شما می توانید قطعات، پروفیل، ورقه ها و کامپوزیت را با استفاده از جوش کاری به یکدیگر متصل کرده و سازه جدیدی را خلق کنید.
مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید
شماره تماس برای
خرید انواع پنجره، پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

خدمات جوش آلومینیوم پیمان

جوشکاری آلومینیوم به روش هایی متفاوت نسبت به جوشکاری سایر فلزات نیاز دارد و دانستن این اختلاف ها برای کار بر روی انواع پروژه های مختلف بسیار حیاتی است ما در شرکت پیمان آماده ارائه انواع خدمات جوشکاری آلومینیوم به مشتریان محترم هستیم.

مزایای خدمات جوش آلومینیوم

همچنین در ساخت قطعات مختلف، محکم کاری آنها و حتی ساخت قفسه از خدمات جوش کاری استفاده می شود. کیفیت نقاط جوش، استحکام و جذابیت بصری در درجه اول اهمیت قرار دارد.

ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

کاربرد خدمات جوش آلومینیوم

آلومینیوم بیشترین مصرف را در بین دیگر فلزات در صنایع مختلف دارد و به منظور ساخت یک محصول فلزی ، از روش های جوشکاری متنوعی برای اتصال آن به دیگر فلزات استفاده میشود .جوش آلومینیوم می تواند قطعات مختلف آلومینیوم را به یکدیگر متصل کند در حالی که ظاهر محصول فلزی به خوبی حفظ میشود و جوش انجام شده به هیچ وجه ضایعاتی را ایجاد نمی نماید.

خدمات جوش آلومینیوم پیمان چه ویژگی دارد؟

آلومینیوم یک فلز ایده آل برای انجام خدمات جوش است. در عین حال جوشکاری آلومینیوم روشی چالش برانگیز است شرکت پیمان از تکنیک ها و روش های مورد نیاز برای جوشکاری فلز آلومینیوم استفاده می کند.

ویژگی شماره 1

کیفیت و صحت جوش از نکات مهمی است ، ما در شرکت پیمان با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت آلومینیوم پروژه های صنعتی شما را تضمین کیفیت میکنیم.

ویژگی شماره 2

در شرکت پیمان خدمات جوش قطعات با سایز بزرگ امکان پذیر است.

ویژگی شماره 3

ما محصول نهایی جوشکاری شده در هر ابعادی را در مجموعه خود رنگ میکنیم.

ما درباره کیفیت با مشتریان خود زبان مشترک داریم

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان در حال حاظر تحت سیستم بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 گواهینامه بین المللی خود را از موسسه TUV international  دریافت نموده است .این گواهینامه به معنای تقویت بیشتر باور اصلی و تعهد ما در تهیه محصول با کیفیت و کیفیت خدمات قابل ارائه به مشتریان خود، هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی است.

سال تاسیس
0
تن تناژ تولید
0
تناژ خدمات
0
متر مربع تناژ اجرا
0

آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم اختصاصی
از سال 1360

آلومینیوم اختصاصی با برند مجتمع صنعتی پیمان از اولین ها در ایران می باشد که در سال 1360 تاسیس شده است.

این مجموعه با بیش از چهار دهه تجربه در حوزه ی تولید پروفیل آلومینیوم و اجرای خدمات رنگ آمیزی به روش آندایزینگ و روش پودری، با بزرگترین تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره آلومینیومی همکاری کرده و امروزه متنوع ترین سیستم های معماری و نما را تولید می کند.

این واحد تولیدی با تکیه بر سالها تجربه در صنعت آلومینیوم در سال 1390 اقدام به راه اندازی دو خط مونتاژ کامل ساخت، تولید و نصب درب و پنجره دوجداره مدرن آلومینیومی نمود و اکنون تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده است.

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم

تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان از اولین تولیدکنندگان آلومینیوم در ایران با چهار دهه تجربه است. این مجموعه در سال 1390 دو خط مونتاژ کامل ساخت و تولید درب و پنجره آلومینیومی راه اندازی کرد و امروزه به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده تبدیل شده است.
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مشاوره رایگان

با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

09390655800

خرید پروفیل و خدمات رنگ

09191195719

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +