Previous slide
Next slide

فروش انواع ورق

ورق آلومینیومی انواع مختلفی دارد. مراکز مختلفی نیز به عنوان تولید کننده و یا توزیع کننده اقدام به فروش انواع ورق آلومینیومی می کنند. با این وجود لازم است پیش از خرید، نسبت به فرایند ساخت و تولید ورق های آلومینیومی دقت لازم را داشته باشید. آلومیینوم درواقع آلیاژی ترکیب شده از چند فلز است. این آلیاژ استحکام و دوام بی نظیری دارد. تولید ورق پانچ متال نوع دیگری از خدمات قابل ارائه توسط مجتمع های صنعتی با تمرکز بر تولیدات آلومینیومی است. فروش انواع ورق های پانچ متال تنها با در اختیار داشتن تجهیزات کامل امکان پذیر است. بنابراین، می توان این امکانات را معیاری برای سنجش میزان حرفه ای بودن مجموعه دانست.
فروش انواع ورق
مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید
شماره تماس برای
خرید انواع پنجره، پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

فروش انواع ورق آلومینیوم پیمان

ورق آلومینیوم یکی از پر مصرف ترین اشکال فلز آلومینیوم در حوزه ی صنعت و ساختمان میباشد مجتمع صنعتی پیمان یکی از تامین کنندگان ورق آلومینیوم در انواع ضخامت ، ابعاد و پوشش های رنگی است.

مزایای فروش انواع ورق

تولید ورق های آلومینیومی مستحکم در مجموعه آلومینیوم پیمان

آلومینیوم در قطر و ضخامت متفاوتی نیز تولید شده و کاربرد های متنوعی دارد. شما می توانید با استفاده از خدمات پانچ برروی ورق برای دیزاین و زیباسازی نمای ساختمان و یا پارتیشن بندی داخلی از انواع ورق آلومینیومی استفاده کنید و یا ورق های رنگ شده را انتخاب کنید. بهترین مراکز فروش انواع ورق آلومینیومی خدمات و پردازش لازم را برروی ورق آلومینیوم انجام می دهند. مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان تولید کننده حرفه ای در زمینه انواع قطعات،‌ ورق و پروفیل آلومینیوم با بهترین کیفیت، در زمینه فروش انواع ورق های پانچ متال نیز توانسته است بسیاری از رقیبان را پشت سر بگذارد.
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

کاربرد انواع ورق

ورق‌ های آلومینیومی در عین سبکی از استحکام کافی برخوردارند ،علاوه بر این در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی مقاومند،انعطاف پذیری خوبی دارند ،به آسانی جوش داده میشوند ،به سهولت قابل نصب هستند به دلیل طول عمر بالا و نیاز به نگهداری کم در موارد زیادی همچون صنایع هوا فضا ،حمل و نقل ،صنایع پزشکی و نمای ساختمان کاربرد دارد.
کاربرد انواع ورق

انواع پوشش های رنگی ورق های آلومینیومی

در مجموعه پیمان ورق آلومینیوم با پوشش های متنوع رنگی آنادایزینگ، پودری و طرح های دکورال با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می شود. این پوشش های رنگی باعث افزایش مقاومت و دوام ورق های آلومینیوم است و آنها را برای شرایط مختلف جوی قابل استفاده می کنند.

ما درباره کیفیت با مشتریان خود زبان مشترک داریم

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان در حال حاظر تحت سیستم بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 گواهینامه بین المللی خود را از موسسه TUV international  دریافت نموده است .این گواهینامه به معنای تقویت بیشتر باور اصلی و تعهد ما در تهیه محصول با کیفیت و کیفیت خدمات قابل ارائه به مشتریان خود، هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی است.

سال تاسیس
0
تن تناژ تولید
0
تناژ خدمات
0
متر مربع تناژ اجرا
0

آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم اختصاصی
از سال 1360

آلومینیوم اختصاصی با برند مجتمع صنعتی پیمان از اولین ها در ایران می باشد که در سال 1360 تاسیس شده است.

این مجموعه با بیش از چهار دهه تجربه در حوزه ی تولید پروفیل آلومینیوم و اجرای خدمات رنگ آمیزی به روش آندایزینگ و روش پودری، با بزرگترین تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره آلومینیومی همکاری کرده و امروزه متنوع ترین سیستم های معماری و نما را تولید می کند.

این واحد تولیدی با تکیه بر سالها تجربه در صنعت آلومینیوم در سال 1390 اقدام به راه اندازی دو خط مونتاژ کامل ساخت، تولید و نصب درب و پنجره دوجداره مدرن آلومینیومی نمود و اکنون تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده است.

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم

تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان از اولین تولیدکنندگان آلومینیوم در ایران با چهار دهه تجربه است. این مجموعه در سال 1390 دو خط مونتاژ کامل ساخت و تولید درب و پنجره آلومینیومی راه اندازی کرد و امروزه به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده تبدیل شده است.
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

09390655800

خرید پروفیل و خدمات رنگ

09191195719

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +