Previous slide
Next slide

فروش سیستم های آلوود

آلوود سبک جدیدی از درب و پنجره های مدرن است که تلفیق هنرمندانه ای از زیبایی کلاسیک و استحکام مدرنیته را با هم دارد. قاب آلومینیومی که توسط روکشی از چوب واقعی پوشیده شده است. با دوامی چندین برابر پنجره های چوبی زیبایی و جذابیت چوب را خواهد داشت.

فروش سیستم های آلوود

مشاوره رایگان

با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

شماره تماس برای

خرید انواع پنجره، پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

فروش سیستم های آلوود آلومینیوم پیمان

پروفیل های آلوود با فناوری خاصی که در تولید آن ها استفاده میشود،یکی از لوکس ترین پنجره های موجود در بازار محسوب می شوند.آلومینیوم پیمان می‌تواند به شما در انتخاب بهترین، زیباترین و اقتصادی ترین نوع پنجره آلوود یاری رساند.
مزایای فروش سیستم های آلوود

تولید سیستم های آلوود با استفاده از تجهیزات مدرن

فروش سیستم های آلوود نیازمند داشتن تجهیزات کافی برای ادغام آلومینیوم و چوب است. به همین خاطر این سبک از پنجره ها را می باست تنها از مجتمع های صنعتی و حرفه ای همچون مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان تهیه کرد. انتخاب نوع چوب، دوجداره بودن پنجره ها و همچنین عایق بندی قاب پنجره همگی از امکاناتی است که می توان از سیستم های آلوود انتظار داشت.

ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

سیستم های آلوود از چه متریالی تشکیل شده اند؟/ متریال مورد استفاده در سیستم های آلوود

پنجره های آلوود از ترکیب آلومینیوم و چوب فرآوری شده تشکیل شده و با مکانیسم ترمال بریک به هم دوخته شده اند . بنابراین نمای بیرونی در مقابل نور ،گرما و آب مقاوم بوده و دارای طول عمر بالا است . نمای داخلی نیز با ایجاد حس خوب طبیعت جلوه ای منحصر بفرد به دکوراسیون خانه می‌دهد.

کاربرد سیستم های آلوود

ویژگی سیستم های آلوود مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

پنجره های آلووود با امکان نصب شیشه تک جداره و ۲جداره و در انواع بازشو تولید می شوند ما از بهترین یراق آلات درب و پنجره آلومینیومی استفاده میکنیم.

ویژگی شماره 1

دارای طیف های رنگی متنوع از درختان گرانبها

ویژگی شماره 2

استفاده از چوب های ترمو مقاوم در برابر موریانه و رطوبت

ویژگی شماره 3

قابلیت اجرای کلیه پوششهای رنگی آنودایزینگ و پودری

ما درباره کیفیت با مشتریان خود زبان مشترک داریم

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان در حال حاظر تحت سیستم بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 گواهینامه بین المللی خود را از موسسه TUV international  دریافت نموده است .این گواهینامه به معنای تقویت بیشتر باور اصلی و تعهد ما در تهیه محصول با کیفیت و کیفیت خدمات قابل ارائه به مشتریان خود، هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی است.

سال تاسیس
0
تن تناژ تولید
0
تناژ خدمات
0
متر مربع تناژ اجرا
0

آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم اختصاصی
از سال 1360

آلومینیوم اختصاصی با برند مجتمع صنعتی پیمان از اولین ها در ایران می باشد که در سال 1360 تاسیس شده است.

این مجموعه با بیش از چهار دهه تجربه در حوزه ی تولید پروفیل آلومینیوم و اجرای خدمات رنگ آمیزی به روش آندایزینگ و روش پودری، با بزرگترین تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره آلومینیومی همکاری کرده و امروزه متنوع ترین سیستم های معماری و نما را تولید می کند.

این واحد تولیدی با تکیه بر سالها تجربه در صنعت آلومینیوم در سال 1390 اقدام به راه اندازی دو خط مونتاژ کامل ساخت، تولید و نصب درب و پنجره دوجداره مدرن آلومینیومی نمود و اکنون تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده است.

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم

تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان از اولین تولیدکنندگان آلومینیوم در ایران با چهار دهه تجربه است. این مجموعه در سال 1390 دو خط مونتاژ کامل ساخت و تولید درب و پنجره آلومینیومی راه اندازی کرد و امروزه به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده تبدیل شده است.
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مشاوره رایگان

با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

09390655800

خرید پروفیل و خدمات رنگ

09191195719

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +