Previous slide
Next slide

خدمات آنادایزینگ

خدمات آنادایزینگ آلومینیوم با غوطه ور ساختن آلومینیوم در حمام الکترولیت اسیدی انجام می شود. در این حالت یک جریان الکتریکی از محیط عبور می کند. یک کاتد در این مخزن قرار دارد، آلومینیوم به عنوان یک آند عمل می کند و یون های اکسیژن از الکترولیک آزاد می شوند و با اتم های آلومینیوم ترکیب می شوند.

لیست قیمت خدمات آنادایزینگ

مشاوره رایگان

با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

شماره تماس برای

خرید انواع پنجره، پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

خدمات آنادایزینگ آلومینیوم پیمان

هدف از آنادایزینگ تشکیل لایه ای از اکسید آلومینیوم است که از آلومینیوم زیر آن محافظت می کند.طی فرآیند آنادایزینگ آلومینیم به رنگ های زیبایی پوشش داده می شود ما برای حفاظت از مواد اولیه مشتریان خود از روشهای جدید انبارش استفاده می نماییم تا محصول نهایی با بهترین کیفیت به مشتری تحویل شود.

مزایای خدمات آنادایزینگ

این فرایند به طور کلی به مرور زمان و با قرار گرفتن آلومینیوم در مجاورت هوای مرطوب نیز بوجود می آید. اما انجام خدمات آنادایزینگ در محیط کنترل شده باعث می شود این فرایند بصورت کامل، یکدست و بدون خدشه به زیبایی ظاهری آلومینیوم انجام شود. ازجمله مزایای انجام آنادایزینگ افزایش طول عمر ، بالا بردن مقاومت فیزیکی و شیمیایی آلومینیوم ، جلوگیری از اکسیداسیون و افت کیفیت فلز ، و ایجاد نمای تزیینی می باشد.

ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

کاربرد خدمات آنادایزینگ

استفاده از آلومینیوم در ساختمان ها برای درب و پنجره آلومینیومی، پنل فلزی دکوراتیو، نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی رواج بسیاری یافته است. آنادایز آلومینیوم یکی از روشهایی است که این قطعات و لوازم را ماندگارتر و با کیفیت تر می‌کند. آلومینیوم به تنهایی در برابر خوردگی مقاوم است و احتمال لایه برداری یا ترک وجود ندارد. اما اگر در برابر رطوبت مداوم قرار بگیرد ممکن است دوام و زیبایی ظاهری را کاهش دهد بنابراین از روش آنادایز آلومینیوم استفاده می‌شود.

خدمات آنادایزینگ آلومینیوم پیمان چه ویژگی دارد؟

آنادایز آلومینیوم این مجتمع به عنوان قدیمی ترین و تخصصی ترین واحد آنادایزینگ آلومینیوم می باشد كه با در اختیار داشتن نیرو های مجرب، واحد آرندی و تحقیق و توسعه توانسته است همواره طی 4 دهه اخیر بخش عظیمی از تولید آندایزینگ آلومینیوم را در كشور به خود اختصاص دهد.

ویژگی شماره 1

استفاده از اتصالات مدرن برای کاهش ضایعات پروفیل پس از آندایز

ویژگی شماره 2

اجرای ١٨ طیف رنگ رایج در این صنعت، در افكت های متنوع پولیش و براش ،مات و GR از جمله رنگ های طلایی، شامپاینی، مشکی

ویژگی شماره 3

توان آنادایزینگ آلومینیوم تا ضخامت ۳۰ میکرون و سیل کامل مطابق استاندارد با بهره‌گیری از مواد اروپا

ما درباره کیفیت با مشتریان خود زبان مشترک داریم

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان در حال حاظر تحت سیستم بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 گواهینامه بین المللی خود را از موسسه TUV international  دریافت نموده است .این گواهینامه به معنای تقویت بیشتر باور اصلی و تعهد ما در تهیه محصول با کیفیت و کیفیت خدمات قابل ارائه به مشتریان خود، هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی است.

سال تاسیس
0
تن تناژ تولید
0
تناژ خدمات
0
متر مربع تناژ اجرا
0

آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم اختصاصی
از سال 1360

آلومینیوم اختصاصی با برند مجتمع صنعتی پیمان از اولین ها در ایران می باشد که در سال 1360 تاسیس شده است.

این مجموعه با بیش از چهار دهه تجربه در حوزه ی تولید پروفیل آلومینیوم و اجرای خدمات رنگ آمیزی به روش آندایزینگ و روش پودری، با بزرگترین تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره آلومینیومی همکاری کرده و امروزه متنوع ترین سیستم های معماری و نما را تولید می کند.

این واحد تولیدی با تکیه بر سالها تجربه در صنعت آلومینیوم در سال 1390 اقدام به راه اندازی دو خط مونتاژ کامل ساخت، تولید و نصب درب و پنجره دوجداره مدرن آلومینیومی نمود و اکنون تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده است.

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم

تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان از اولین تولیدکنندگان آلومینیوم در ایران با چهار دهه تجربه است. این مجموعه در سال 1390 دو خط مونتاژ کامل ساخت و تولید درب و پنجره آلومینیومی راه اندازی کرد و امروزه به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده تبدیل شده است.
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مشاوره رایگان

با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

09390655800

خرید پروفیل و خدمات رنگ

09191195719

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +