Previous slide
Next slide

ساخت انواع درب و پنجره

درب و پنجره های آلومینیومی در طرح های مختلف و انواع متفاوتی وجود دارند که شما می توانید با توجه به سبک و سلیقه خود بهترین نوع آن را انتخاب و خریداری کنید. ساخت درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک،‌ نرمال به شکل پنجره های لولایی،‌ پنجره های کشویی، پنجره های محوری و پنجره های چند جهت وجود دارند.
ساخت انواع درب و پنجره

مشاوره رایگان

با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

شماره تماس برای

خرید انواع پنجره، پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

تولید کننده برتر انواع درب و پنجره

شرکت آلومینیوم پیمان به عنوان تولید کننده برتر ملزومات آلومینیومی ساختمان، بهترین درب و پنجره های دو جداره را برای سازندگان و طراحان ساختمان تهیه کرده است. این شرکت دارای کاتالوگ متنوعی میباشد و از محصولات منحصر به فردی برخوردار است.

مزایای ساخت انواع درب و پنجره

خدمات پس از فروش در مجتمع آلومینیوم پیمان

هرکدام از این نوع پنجره ها عملکرد، مزایا و ویژگی هایی دارند که مطابق با نیاز مخاطب و نوع معماری مورد مصرف قرار می گیرند. شما می توانید بهترین نوع را در میان انواع درب و پنجره آلومینیومی انتخاب کرده و با استفاده از خدمات پس از فروش مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان آن را در محل مناسب نصب نمایید.
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

ویژگی های منحصر به فرد درب و پنجره آلومینیومی

پنجره های آلومینیومی مقاوم‌ بوده ، علی رغم وزن پایین استحکام بالایی دارند و می‌توان آن را برای پنجره‌هایی با ابعاد و اندازه‌های بزرگ طراحی کرد. این پنجره ها به دلیل زیبایی و عملکرد مناسبشان در زمینه عایق بندی معتبرترین پنجره ساختمانی محسوب می شوند، تنوع رنگی گسترده ای دارند و این ویژگی باعث شده است تا علاقه مندان بتوانند پنجره مد نظرشان را متناسب با رنگ مورد پسندشان سفارش دهند.
کاربرد ساخت انواع درب و پنجره

مزیت های خرید پروفیل درب و پنجره از شرکت آلومینیوم پیمان

ویژگی شماره 1

ما اقدام به تولید و ساخت بروزترین پنجره های دوجداره با استفاده از پروفیل های آلومینیومی اختصاصی پیمان همراه با تنوع بی نظیر رنگی کرده ایم.

ویژگی شماره 2

کلیه فرآیند تولید و رنگ آمیزی پروفیل های پنجره و ساخت و ارائه محصول نهایی بدون اتلاف وقت در یک مجموعه واحد صورت میگیرد.

ویژگی شماره 3

شرکت پیمان با بیش از 40 سال تجربه در زمینه ی انواع خدمات آلومینیومی و استفاده از بیلت فابریک در محصولات خود کیفیت پروفیل های پنجره خود را تضمین میکند.

ما درباره کیفیت با مشتریان خود زبان مشترک داریم

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان در حال حاظر تحت سیستم بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 گواهینامه بین المللی خود را از موسسه TUV international  دریافت نموده است .این گواهینامه به معنای تقویت بیشتر باور اصلی و تعهد ما در تهیه محصول با کیفیت و کیفیت خدمات قابل ارائه به مشتریان خود، هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی است.

سال تاسیس
0
تن تناژ تولید
0
تناژ خدمات
0
متر مربع تناژ اجرا
0

آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم اختصاصی
از سال 1360

آلومینیوم اختصاصی با برند مجتمع صنعتی پیمان از اولین ها در ایران می باشد که در سال 1360 تاسیس شده است.

این مجموعه با بیش از چهار دهه تجربه در حوزه ی تولید پروفیل آلومینیوم و اجرای خدمات رنگ آمیزی به روش آندایزینگ و روش پودری، با بزرگترین تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره آلومینیومی همکاری کرده و امروزه متنوع ترین سیستم های معماری و نما را تولید می کند.

این واحد تولیدی با تکیه بر سالها تجربه در صنعت آلومینیوم در سال 1390 اقدام به راه اندازی دو خط مونتاژ کامل ساخت، تولید و نصب درب و پنجره دوجداره مدرن آلومینیومی نمود و اکنون تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده است.

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم

تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان از اولین تولیدکنندگان آلومینیوم در ایران با چهار دهه تجربه است. این مجموعه در سال 1390 دو خط مونتاژ کامل ساخت و تولید درب و پنجره آلومینیومی راه اندازی کرد و امروزه به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده تبدیل شده است.
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مشاوره رایگان

با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

09390655800

خرید پروفیل و خدمات رنگ

09191195719

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +