پنل مشبک دکوراتیو

یک دکوراسیون داخلی خوب با پنل مشبک دکوراتیو آلومینیومی ، از بالاترین قسمت خانه یا هر مکان مسکونی، اداری یا تجاری یعنی سقف آن مکان آغاز می شود و به بخش های پایین تر ادامه می یابد. اولین چیزی که زیبایی یک سقف را نمایان میکند، تزئینات آن است. در خانه های مدرن، کمتر کسی از سیمان برای نقاشی سقف استفاده می کند. متداول ترین سقف ها در این گونه منازل سقف آلومینیومی یا همان ورق آلومینیوم رنگی است.

در این متن به بررسی و معرفی پنل مشبک دکوراتیو آلومینیومی و مسائل پیرامون آن می پردازیم پس با ما همراه باشید.

پنل مشبک فلزی

بسیاری از معماران به دلیل زیبایی و دوام در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها از پنل مشبک فلزی استفاده می کنند. ورق های فلزی سوراخ دار که با الگوهای مختلف برای انواع سلایق مناسب است. این پنل ها شکل گسترده ای از اشکال و در اندازه های متفاوت برای موارد استفاده مختلف بکار می روند. با وجود الگوهای متنوع برای تولید پنل مشبک دکوراتیو اغلب از فلزهای تزئینی استفاده می شود. زیرا الگوهای پانچ بی نظیر و جذاب هستند.

پنل مشبک دکوراتیو در تهران

قیمت پنل فلزی دکوراتیو

برای تعیین قیمت پنل فلزی دکوراتیو عوامل زیادی متأثر هستند که لازم است تمامی این عناصر به دقت و براساس قیمت روز بررسی شوند تا قیمت نهایی پنل فلزی دکوراتیو مشخص شود. فرمول محاسبه براساس هزینه طراحی، مواد اولیه، استهلاک دستگاه و هزینه های مدیریت تعیین می شوند اما بزرگترین عامل برای نوسان قیمت مواد اولیه نظیر پنل مشبک دکوراتیو است. حد ضخامت پنل گزینه بعدی است که می تواند بر قیمت پنل فلزی دکوراتیو اثرگذار باشد. استفاده از مارک خوب نیز باعث افزایش هزینه تولید خواهد شد.

قیمت پنل فلزی دکوراتیو

ورق آلومینیوم دکوراتیو چه مزایایی دارند؟

 • ضد دود:

  پنل مشبک دکوراتیو دارای براقیت بالا هستند و در صورت آلوده شدن به هرگونه آلودگی یا روغنی به سهولت تمیز شده و براقیت و جلای پیشین خود را بدست خواهد آورد و زیبایی آن به هیچ وجه دچار آسیب نمی شود به همین دلیل برای انتخاب متریال نمای فلزی ساختمان، از پانل آلومینیوم استفاده میکنند

 • وزن سبک:

  ویژگی بسیار بارز و کارآمد پنل های مشبک آلومینیومی سبک بودن  وزن ورق آلومینیوم و به مراتب سهولت در حمل و نقل و جابه جایی ورق آلومینیوم است.

 • مقاومت در برابر سایش:

  آلومینیوم با وجود داشتن وزنی سبک بسیار محکم و با دوام بوده و در برابر هر گونه خراش یا سایشی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.

 • قیمت مناسب:

  قیمت ورق آلومینیوم نسبت به سایر پنل های موجود در بازار در کنار داشتن کیفیت بالا و مزایای مذکور و فراوان دارای قیمت مناسبی نیز می باشد.

مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
هم اکنون تماس بگیرید

 • ضد رطوبت:

  تایل آلومینیومی ضد آب و رطوبت می باشد و از این رو استفاده از آن در دیوارها و سقف مکان های دارای رطوبت بالا همچون استخر، سونا و سرویس های بهداشتی نیز امکان پذیر است و دوام آن در این گونه مکان ها نسبت به سایر فلزات بیشتر است.

 • داشتن سطحی صاف و صیقلی:

  سطوح ورق آلومینیوم صاف است و این خود سبب زیبایی و جلوه ای بیشتر از درخشش آن می شود.

 • تنوع رنگ:

  در حالت کلی ورق آلومینیوم رنگی مختلف و انواع پنل مشبک دکوراتیو در بازار وجود دارند و خریداران با سلیقه شخصی و تناسب با طراحی داخلی منزل خود می توانند محصول مد نظر خود را تهیه نمایند. همچنین انواع ورق های فلزی آلومینیومی را می توان با انتخاب نوع خدمات پوششی از جمله خدمات رنگ پودری و آنادایزینگ آلومینیوم به صورت سفارشی از آلومینیوم پیمان تهیه کرد.

 • دوستی با محیط زیست:

  سازگاری بالایی با محیط زیست دارند و هیچ گونه آسیبی به آن وارد نمی کنند و از این رو در دسته مواد سبز دوستدار محیط زیست قرار می گیرند.

 • طراحی در شیشه :

  میتوان بنا بر درخواست مشتری پنل ها را داخل  پنجره دوجداره آلومینیومی قرار داد .

تعیین کننده قیمت

موارد زیر تعیین کننده ی قیمت نهایی این محصول میباشد

 1. ابعاد: بزرگترین ورق موجود در بازار ۱ در۶ می باشد
 2. ضخامت:  از ۱٫۱ تا ۵ میل
 3. طرح: در اجرای طرح مشتری هیچ محدودیتی ندارد
 4. نوع خدمات: رنگ پودری, انادایز

با ما در تماس باشید
ثبت سفارش