یراق آلات درب و پنجره آلومینیومی سیستم PS-63

پنجره دو جداره کشویی پنجره ای است که دارای یک سطح ثابت و یک سطح کشویی میباشد. سطح کشویی به منظور باز یا بسته شدن، توسط یراق آلات درب و پنجره آلومینومی در امتداد یک مسیر داخل قاب پنجره آلومینیومی به آسانی حرکت می کند.

  1. عرض فریم ۶۳ میلی متر
  2. امکان استفاده توری ریلی
  3. امکان نصب شیشه تک جداره و ۲جداره از ضخامت ۶ تا ۱۸ میلی متر
  4. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM
  5. قابلیت نصب کتیبه
  6. امکان اجرای طیف های گوناگون رنگ شامل خدمات آنادایزینگ آلومینیوم، خدمات رنگ پودری و طرح چوب
  7. دارای استقامت بالا نسبت به پنجره upvc در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی .

یراق آلات آلومینیوم

استفاده از قطعات مناسب برای سهولت کاربرد لوازم و قطعات فلزی اهمیت زیادی دارد. در این میان آلومینیومی فلزی است با ویژگی های مثبت فراوان که می تواند در انواع صنایع مورد استفاده قرار بگیرد. فلز آلومینیوم به عنوان یک ماده پایه از نظر ایده آل برای اتصالات سبک وزن مناسب است، استفاده از یراق آلات آلومینیوم می تواند علاوه بر سهولت استفاده، دوام و ماندگاری آنها را افزایش دهد، آلومینیوم فلزی قوی، مقاوم در برابر واکنش های شیمیایی است. یراق آلات مناسب برای فلزجات ازجمله آلومینیوم اغلب از جنس پلاستیک، قابل انعطاف و با استهلاک کمتر تولید می شود. این قطعات همواره مورد استفاده کاربران قرار می گیرد و فضایی ایمن را برای مصرف کننده و همچنین اطرافیان ایجاد می کند.

فروش یراق آلات آلومینیوم

فروش یراق آلات آلومینیوم

آلومینیوم به دلیل دوام و استحکام در بیشتر قسمت های دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار می گیرد. در کنار آن فروش یراق آلات آلومینیوم نیز رونق فراوانی یافته است. طیف گسترده ای از گزینه به عنوان اتصالات و یراق آلات آلومینیوم وجود دارد که با تنوع طراحی، جنس، رنگ متناسب با نیاز و نوع دکوراسیون عرضه و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. فروش یراق آلات آلومینیوم ازجمله دستگیره های پنجره آلومینیومی، لولا و… باعث زیبایی ظاهری کل خانه می شوند چرا که دستگیره ها اولین چیزی است که برای ورود و خروج از یک مسیر به آن روبرو می شوید. مطمئنا اگر بهترین دستگیره طراحی شده برای در و پنجره آلومینیومی انتخاب کنید جلوه ای تازه به ساختمان می بخشید.

سیستم های مرتبط

یراق آلومینیوم

درب و پنجره های آلومینیومی تشکیل شده از قطعات جایگزینی هستند که به آنها ملحق می شوند. سخت افزاری که برای اتصال درها به قاب، سهولت باز و بسته کردن آنها به وسیله دستگیره، قفل کردن درب آلومینیومی و همچنین حرکت راحتتر آنها استفاده می شود. یراق آلومینیوم ازجمله یراق آلات بسیار مفید و ماندگار در در و پنجره هستند. سبکی، مقاومت در عین حال زیبایی ظاهری آنها باعث می شود که جزء گزینه های برتر انتخابی در نمای ساختمان ها باشند. چرا که جلوه ای ویژه به فضا و نمای درب و پنجره می بخشند.