پنجره آلومینیومی کشویی دوجداره سیستم PST-87

علت گرایش به پنجره دو جداره کشویی و دوری سازندگان پروژه های ساختمانی از پروفیل های پی وی سی در سالهای اخیر چه می تواند باشد؟ معایب پروفیل های پی وی سی در مقایسه با پروفیل صنعتی آلومینیوم چه می تواند باشد؟ درب و پنجره دوجداره ترمال بریک آلومینیومی چه مزایایی نسبت به سایر پروفیل های موجود در بازار دارد؟ در ابتدا به ویژگی های سیستم ps-63  پرداخت میشود و در انتها تمامی سوال های ذکر شده پاسخ داده میشود تا در این باره به دانش و اطلاعات خود بیافزایید.با ما همراه باشید.

 1. عرض فریم ۸۷ میلی متر
 2. امکان نصب شیشه تک جداره و شیشه دوجداره از ضخامت ۲۴ تا ۲۶ میلی متر
 3. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM
 4. این سیستم از طریق دوخت تیغه های عایق مقاوم از جنس پلی آمید بین قسمت بیرونی و داخلی پروفیل عایق حرارت میشود و تبادل دمای بیرون و داخل ساختمان به حد اقل میرسد.
 5. امکان استفاده توری ریلی
 6. قابلیت نصب کتیبه
 7. قابلیت اجرای کلیه پوششهای آنودایزینگ آلومینیوم، خدمات رنگ پودری و دکورال.
 8. دارای استقامت بالا نسبت به پنجره های U.P.V.C در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی .

پنجره آلومینیومی کشویی

پنجره ها هرکدام ویژگی و مزایای خود را دارند در این میان پنجره های دوجداره کشویی از جنس آلومینیوم دارای مزایا و ویژگی های بی شماری است که باعث می شود مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد. در ساخت ساختمان ها براساس نوع معماری و نحوه چیدمان و یا بازسازی و جایگزینی پنجره های قدیمی تر پنجره دوجداره کشویی می تواند گزینه مناسبی باشد. پنجره های کشویی بصورت افقی باز و بسته می شوند و نسبت به سایر انواع پنجره مزایای زیادی دارند. در این میان پنجره کشویی دوجداره یک گام از دیگر انواع جلوتر هستند. مدل کشویی در مناطقی که فضای زیادی در خانه وجود ندارد و تمایل دارید از تمامی فضای موجود استفاده کنید گزینه محبوبی است. سبک مینیمالیستی پنجره ها در خانه های با سبک مدرن و فانتزی می تواند بسیار زیبا باشد. پنجره های دوجداره کشویی به خوبی درزگیری شده و عایق بسیار مناسبی برای حفظ دمای داخل محیط است. نصب این پنجره ها بسیار آسان است، باز و بسته شدن درب راحت و برروی ریل های مخصوص در حرکت هستند. همچنین، تمیز کردن این نوع پنجره ها بسیار راحت است و می توان با جابجا کردن درب ها به هر دو طرف دسترسی داشت. پنجره های دوجداره کشویی بخصوص از جنس آلومینیوم با گذشت زمان برخلاف بسیاری از مواد دیگر شکافته، متورم، پیچ خورده نمی شود. ماندگاری محصول یکی از ویژگی های استفاده از آلومینیوم در ساخت در و پنجره های کشویی دوجداره است.

قیمت پنجره آلومینیومی کشویی

سیستم های مرتبط

 • پنجره آلومینیومی کشویی دوجداره
 • تولید پنجره آلومینیومی کشویی
 • پنجره های دو جداره کشویی