درب و پنجره دوجداره لنگه مخفی PHT67

مشخصات فنی درب و پنجره دوجداره لنگه مخفی

 1. عرض فریم ۶۷ میلی متر
 2. امکان نصب شیشه تک جداره و ۲جداره از ضخامت ۶ تا ۲۲ میلی متر
 3. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM
 4. این سیستم از طریق دوخت تیغه های عایق مقاوم از جنس پلی آمید بین قسمت بیرونی و داخلی پروفیل آلومینیوم عایق حرارت میشود و تبادل دمای بیرون و داخل ساختمان به حد اقل میرسد.
 5. مناسب برای درب و پنجره های دوجداره آلومینیومی با ابعاد بسیار بزرگ و بدون ایجاد محدودیت در ابعاد بازشو و ایجاد دید وسیع در نمای ساختمان
 6. قابلیت نصب توری پلیسه در نمای پنجره دوجداره
 7. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM
 8. قابلیت اجرای کلیه پوششهای آنودایزینگ آلومینیوم، خدمات رنگ پودری و دکورال.
 9. قابلیت تفکیک رنگ نمای بیرونی از نمای داخلی پنجره .
 10. مناسب برای مناطق سرد سیر و گرمسیر.
 11. دارای استقامت بالا نسبت به پنجره های U.P.V.C در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی

معرفی سیستم درب و پنجره دوجداره لنگه مخفی

نصب اینگونه درب و پنجره دوجداره آلومینیومی نسبت به انواع دیگر آسان تر است، دوام بیشتری داشته و از نظر ظاهری اثر شگفت انگیزی بر فضای مسکونی و اداری خواهد گذاشت. نگهداری از این نوع پنجره ترمال بریک آلومینیومی آسانتر بوده همچنین مشکلاتی همچون خوردگی، پوسیدگی و فرسودگی نیز در پنجره آلومینیومی ترمال بریک وجود ندارند.

شیشه های دوجداره

یکی از مشکلات رایج در زمستان با پنجره های قدیمی ایجاد میعان برروی شیشه های پنجره است که به دلیل تفاوت دما میان فضای سرد بیرونی و دمای بالای داخل ساختمان ایجاد می‌شود.
درب و پنجره دوجداره ترمال بریک با ایجاد دو لایه شیشه که به خوبی توسط درزگیر و چسب به یدکدیگر متصل شده اند و در یک قاب پنجره قرار گرفته اند ساخته می‌شود. فضای خالی میان این دو مانع انتقال دو هوای متضاد می شود. فضای میان دو ورقه شیشه را می‌توان با استفاده از گازهای بی اثر همچون آرگون پر کرد و یا اینکه خالی از هوا و رطوبت نمود تا باعث کدر شدن و تعریق فضای میان دو جداره نشود. علاوه بر شیشه سایر اجزای پنجره نیز در انتقال انرژی و گرما مؤثر هستند. بطور معمول شیشه های دوجداره در قابهای آلومینیوم ساخته می شود که خود که با استفاده از تیغه های پلی آمید در پروفیل ها می‌تواند مشکلات ناشی از هوای متغیر میان دو بخش داخلی و خارجی ساختمان را کنترل کند.

مشکلات پنجره های قدیمی

هنوز بسیاری از خانه ها را میبینیم که از پنجره های ساده و قدیمی استفاده می‌کنند و این به معنای دوبرابر بودن استفاده انرژی در این نوع خانه ها است و احتمالاً مبالغ هنگفتی را برای قبض های خود پرداخت می‌کنند. استفاده از پنجره های دوجداره ایده بسیار عالی برای حفظ گرمای فضای درونی ساختمان است به این ترتیب هوای سرد راهی برای نفوذ به داخل ندارد هوای داخل ساختمان حفظ شده و علاوه بر کاهش هزینه سوخت باعث بوجود آمدن محیطی دلنشین برای ساکنین می‌گردد.
درب و پنجره آلومینیوم و ترمال بریک انتخاب محبوبی میان کسانی است که به بحث صرفه جویی و مصرف بهینه انرژی علاقه مند هستند چرا که انواع مدل پنجره دوجداره می‌توانند خانه شما را در طول زمستان گرم و در طول تابستان سرد نگه دارند.

کاهش مصرف انرژی

درب و پنجره دوجداره ترمال بریک علاوه بر اینکه موجب کاهش هزینه مصرف انرژی می‌شود خانه شما را زیباتر نموده همچنین سطح حریم خصوصی شما را تا ۱۰۰ درصد افزایش می دهد. عایقی مناسب برای جلوگیری از ورود آلودگی های صوتی به فضای داخلی، حفظ آرامش است و شما را از مزاحمتهای خارج محافظت می کند.
در ساخت درب و پنجره آلومینیومی و ترمال بریک امکان سفارشی سازی کامل وجود دارد. شما می توانید ابعاد این پنجره های آلومینیومی را بسته به نیاز خود مشخص کرده و در رنگ های متنوع سفارش خود را ثبت کنید.

مناسب برای مناطق گرمسیر و سرد سیر

درب و پنجره دوجداره ترمال بریک از جنس آلومینیوم انتخاب مناسبی برای انواع آب و هوا است. از هوای سرد مناطق کوهستانی تا مناطق گرمسیر می‌توانند با استفاده از پنجره های ترمال بریک علاوه بر اینکه در مصرف انرژی صرفه جویی کنند از دمایی مطلوب در داخل فضای ساختمان نیز برخوردار شوند.

انواع بازشو

درب و پنجره دوجداره

سیستم های مرتبط