پنجره چوبی دوجداره سیستم Aluwood

 1. عرض فریم ۷۵ و۸۵ میلی متر
 2. این پنجره از ۲ بخش آلومینیوم در نمای خارجی و چوب طبیعی در نمای داخلی تشکیل شده است.
 3. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM
 4. امکان نصب شیشه تک جداره و ۲جداره از ضخامت ۶ تا ۳۲ میلی متر
 5. این پنجره چوبی از طریق دوخت تیغه های عایق مقاوم از جنس پلی آمید بین قسمت بیرونی و داخلی پروفیل عایق حرارت میشود و تبادل دمای بیرون و داخل ساختمان به حد اقل میرسد.
 6. امکان نصب کرکره داخلی شیشه
 7.  قابلیت اجرای کلیه پوششهای آنودایزینگ آلومینیوم، خدمات رنگ پودری و پولیشینگ آلومینیوم.
 8. پنجره چوبی سنتی دوجداره به کار رفته در این سیستم دارای طیف های رنگی متفاوت بوده و از درختان گرانبها مانند بلوط،فندق،گردو تهیه شده است و علاوه بر زیبایی طببیعی در جذب صدا نیز نقش دارد.
 9. مناسب برای مناطق سرد سیر و گرمسیر.
 10. دارای استقامت بالا نسبت به پنجره های U.P.V.C در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی .
 11. استفاده ازبهترین یراق آلات درب و پنجره آلومینیومی

پنجره چوبی دوجداره

می توان ضمن استفاده از طرح های سنتی پنجره های چوبی با استفاده از پنجره چوبی دوجداره از ذخیره انرژی، عایق صدا و امنیت عملکرد پنجره های مدرن نیز بهره مند شد. طرح ها و فریم های چوبی امروزی که توسط متخصصان بهینه شده و بهبود یافته اند.  طراحی ظریف، رنگ و طرح چوب و همچنین جذابیت ظاهری که به نمای ساختمان می دهد ازجمله ویژگی هایی است که باعث محبوبیت ساخت پنجره چوبی دوجداره می شود. استفاده از چوب های با کیفیت در ساختن در و پنجره های دوجداره  باعث استحکام بالای سازه خواهد شد. چوب های سخت و بادوام که مقاومت طبیعی در برابر پیچ و تاب و انبساط و انقباض دارند. با دوام، دقیق و مستحکم با طول عمر بالا ساخته می شوند. آنها امنیت بالا و راندمان عالی در مصرف انرژی دارند.
در کنار انواع دیگر پنجره همچون upvc و پنجره های آلومینیومی، پنجره چوبی دوجداره به عنوان یک محصول لوکس شمرده می شود. پنجره های چوبی از محبوبیت تاریخی بسیار زیادی برخوردار هستند. پنجره های چوبی بطور طبیعی عایق حرارتی و برودتی هستند. بنابراین در طراحی این نوع پنجره ها نیاز به فناوری خاص و پیچیده ای نیست. به عبارت ساده، چوب نه تنها مانع خروج هوای گرم می شود بلکه به گرم نگه داشتن منزل نیز کمک می کند. بخصوص اگر پنجره دوجداره چوبی استفاده شود.
استفاده از پنجره چوبی دوجداره علاوه بر کاهش راندمان هزینه انرژی می تواند بر زیبایی و ارزش منزل شما نیز بیفزاید. البته توجه به نکاتی نظیر انتخاب جنس چوب مقاوم، استفاده از روکش مناسب و رنگ آمیزی چوب، نگهداری و حفظ دوام و زیبایی پنجره برای داشتن عمری طولانی تر، لازم است.

محصولات مرتبط

خرید پنجره چوبی دوجداره
تولید پنجره چوبی دوجداره
قیمت پنجره چوبی دوجداره