Previous slide
Next slide

خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک

رنگ پودری الکترواستاتیک یکی از روش های خدمات رنگ آلومینیوم است که ، کیفیت و دوام بالایی نیز دارد. در این شیوه رنگ های پودری پلی استر برروی صفحه آلومینیوم مورد نظر پاشیده شده و پس از آنکه تحت حرارت قرار گرفتند کاملا به بدنه می چسبند. در این روش رنگ یکدست، با بهترین کیفیت و تنوع بالا وجود دارد و مخاطب هر طرح و رنگی که مد نظر داشت را می تواند انتخاب کند. این امکان برای انواع دیگر درب و پنجره همچون upvc ممکن نیست.

خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک
مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید
شماره تماس برای
خرید انواع پنجره، پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی پیمان معتبرترین مجموعه برای انجام انواع خدمات رنگ پودری آلومینیوم در ایران به شمار می رود. این مجتمع با استفاده از خط رنگ کاری تمام مکانیزه و اتوماتیک نوید کالا و خدماتی باکیفیت و مرغوب را به متقاضیانش میدهد.

دارنده اولین خط رنگ پودری ورتیکال در ایران

خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک یکی از جدیدترین و بهترین و مقرون به صرفه ترین روش های رنگ کردن قطعات آلومینیومی است.که در عین حال سازگار با محیط زیست ا ست و آلودگی محیطی ندارد انتخاب رنگ پودری تضمین یک عمر کیفیت و زیبایی است.مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان اولین و تنها خط رنگ پودری ورتیکال را در ایران در اختیار دارد.

ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

ارائه خدمات رنگ پودری به صورت مکانیزه

رنگ های الکترواستاتیک در تمامی محصولات آلومینیوم کاربرد دارد از جمله صنایع درب و پنجره ، سقفهای کاذب ، تایل های آلومینیومی، لوور آلومینیوم، پانل های تزئینی نما و دیگر ساخت و سازهای آلومینیومی. پایداری و طول عمر استاندارد این رنگ ها ، بین ١٥ تا ٢٠ سال میباشد و در این مدت دچار ترک و تغییر رنگ نمیشوند. آلومینیوم پیمان با استفاده از مدرن ترین دستگاه های مکانیزه و اتوماتیک از مهم ترین مراکز رنگ پودری در ایران به شمار می رود.

ویژگی های رنگ پودری الکترواستاتیک

ضخامت پوشش رنگهای الکترو استاتیک می تواند بسته به کاربرد بین ٧٠ تا ٩٠ میکرون ، متغیر باشد برای قطعات آلومینیومی که بیشتر در معرض ساییدگی و نور خورشید هستند می توان از پوشش ضخیم تری استفاده کرد.پوشش بسیار مقاوم و ضخیم که به راحتی تراشیده یا لایه برداری نمیشود خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک آلومینیوم پیمان شامل پیشرفته‌ ترین خطوط رنگ در ایران می باشد.

ویژگی شماره 1

انجام پروسه زیرسازی کامل در خطوط پیوسته و غوطه وری با انجام کلیه موارد چربی زدایی ، پوشش دهی با لایه ی تضمین کننده ی چسبندگی رنگ (کرومات ها و فسفاته ها)

ویژگی شماره 2

اسپری رنگ با گان های تمام اتوماتیک ساخت معتبر ترین شرکت های سوئیسی و ایجاد سطحی یک نواخت از رنگ هایی پودری بر روی ورق و یا پروفیل آلومینیوم

ویژگی شماره 3

امکان اجرای کلیه رنگ های موجود با هر مقدار ارائه شده و با افکت های براق , مات و سمباده ایی

ما درباره کیفیت با مشتریان خود زبان مشترک داریم

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان در حال حاظر تحت سیستم بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 گواهینامه بین المللی خود را از موسسه TUV international  دریافت نموده است .این گواهینامه به معنای تقویت بیشتر باور اصلی و تعهد ما در تهیه محصول با کیفیت و کیفیت خدمات قابل ارائه به مشتریان خود، هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی است.

سال تاسیس
0
تن تناژ تولید
0
تناژ خدمات
0
متر مربع تناژ اجرا
0

آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم اختصاصی
از سال 1360

آلومینیوم اختصاصی با برند مجتمع صنعتی پیمان از اولین ها در ایران می باشد که در سال 1360 تاسیس شده است.

این مجموعه با بیش از چهار دهه تجربه در حوزه ی تولید پروفیل آلومینیوم و اجرای خدمات رنگ آمیزی به روش آندایزینگ و روش پودری، با بزرگترین تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره آلومینیومی همکاری کرده و امروزه متنوع ترین سیستم های معماری و نما را تولید می کند.

این واحد تولیدی با تکیه بر سالها تجربه در صنعت آلومینیوم در سال 1390 اقدام به راه اندازی دو خط مونتاژ کامل ساخت، تولید و نصب درب و پنجره دوجداره مدرن آلومینیومی نمود و اکنون تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده است.

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم

تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان از اولین تولیدکنندگان آلومینیوم در ایران با چهار دهه تجربه است. این مجموعه در سال 1390 دو خط مونتاژ کامل ساخت و تولید درب و پنجره آلومینیومی راه اندازی کرد و امروزه به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده تبدیل شده است.
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مشاوره رایگان

با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

09390655800

خرید پروفیل و خدمات رنگ

09191195719

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +