ساخت درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک سیستم PH45

مشخصات فنی ساخت درب و پنجره آلومینیومی

 1. عرض فریم ۴۵ میلی متر ، وزن سبک و قیمت مناسب
 2. عملکرد بالا و قابلیت اجرای درب و پنجره به منظور کاربرد های مختلف
 3. امکان نصب شیشه تک جداره و شیشه دوجداره از ضخامت ۶ تا ۲۲ میلی متر
 4.  قابلیت نصب توری پلیسه در نمای خارجی پنجره
 5. قابلیت اجرای کلیه پوششهای آنادایزینگ آلومینیوم، خدمات رنگ پودری و پولیشینگ آلومینیوم
 6. دارای استقامت بالا نسبت به پنجره های U.P.V.C در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی .
 7. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM

معرفی سیستم ساخت درب و پنجره آلومینیومی

سیستم های لولایی پنجره و درب های الومینیومی به شما این امکان را می دهد که بسته به طیف وسیعی از کاربردها و الزامات خاص مربوط به عملکرد، برای ساخت درب و پنجره آلومینیومی به زیبایی شناسی، عایق حرارتی، امنیتی، محافظت در برابر دود و مقاومت در برابر آتش، انواع مدل پنجره دوجداره توجه کنید. از این سیستم ها برای ساخت پارتیشن های داخلی و بالکن ها استفاده می شوند.

مقاومت بالای پنجره های نرمال آلومینیومی

پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال به شکلی طراحی شده که در طول زمان دچار افتادگی و ترک نمیشود و دارای استقامت بالا یی نسبت به پنجره های U.P.V.C در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی میباشد.
پنجرهای نرمال آلومینیومی به دو دسته تقصیم میشوند و این امکان را فراهم می کند تا با هزینه ی کمتر صاحب پنجره ی الومینیومی شوید.

 1. پنجرهای نرمال لولایی
 2. پنجره های نرمال کشویی

درادامه مشخصات فنی و ساختارهای مبتنی بر چندین سیستم برای خرید یا سرمایه گذاری در بازار درب و پنجره آلومینیوم و ترمال بریک را ارائه می دهیم.

پنجرهای ترمال بریک

پنجرهای ترمال بریک به شکلی طراحی شده که با استفاده از پلی آمید بین قسمت بیرونی و داخلی پروفیل آلومینیوم دمای بیرون و داخل ساختمان را به حد اقل برساند.
پنجرهای ترمال بریک به دو دسته تقصیم میشوند و این امکان را فراهم می کند تا ضمن تولید انواع مختلفی از درب و پنجره الومینیومی کاربردهای مختلفی را ایجاد کند.

 1. پنجرهای ترمال بریک کشویی
 2. پنجرهای ترمال بریک لولایی

سیستم لیفت اسلاید

این یک سیستم درب آلومینیومی کشویی مدرن است که به طورعمده برای تولید درب و پنجره الومینیومی در ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم لیفت اسلاید دارای ساختارهای پایه ای برای کاربردهای خاص، مانند انواع مختلف پارتیشن ها، پنجره هایی با ابعاد بزرگ، درب کشویی و غیره را فراهم می کند. این سیستم انتخاب گسترده ای از انواع درب آلومینیومی کشویی درابعاد بزرگ را ارائه می دهد وهمچنین امکان استفاده از کتیبه ی قوس دارنیز وجود دارد.

پنجره آلومینیومی محوری

این پنجره آلومینیومی امکان چرخش در دو محور افقی یا عمودی را فراهم می کند. نمای پنجره دوجداره این سیستم، ساده و شیک میباشد واز یراق آلات روز اروپایی استفاده شده است.

سیستم فریم لس

در این سیستم سطح نما توسط پروفیل های فولادی شبکه بندی میگردد و سپس نمای فریم لس در درون این شبکه ها واقع میشود. با عناصر موجود در این سیستم می توان انواع مختلفی از نمای پنجره دوجداره را تولید کرد.

پنجره چوب و آلومینیوم

نام این سیستم پنجره چوبی دوجداره آلو وود میباشد. پنجره آلووود از ۲ بخش تشکیل شده است بخش نمای خارجی آلومینیوم و بخش نمای داخلی چوب میباشد. این سیستم به ما امکان می دهد انواع مختلفی از پنجره های چوبی، در رنگ های مختلف را تولید کنیم.

نمای شیشه ای

سیستم کرتین وال گزینه ی بسیار مناسبی برای ساختمان های مدرن و بلند تمام شیشه ای میباشد. امروزه در بيشتر موارد از پروفیل آلومینیوم اختصاصی توليد شده به روش اكستروژن استفاده مي‌شود.

انواع بازشو

درب و پنجره آلومینیومی

ساخت درب آلومینیومی

ساخت ساز در سطح جهانی دچار دگرگونی های عمده شده است. ساخت درب آلومینیومی یکی از مشخصه هایی است که با نگاه به ساختمان شهرهای بزرگ و کوچک می توان مشاهده کرد. اینکه فلز مقاوم در عین حال سبک، مقرون به صرفه و منعطف آلومینیومی جایگزین فلزهای سخت و سرد و سنگین شده اند باعث شده است جلوه زیبایی به نمای ساختمان ها داده شود. ساخت درب و پنجره آلومینیومی برای کاهش استفاده از چوب، کاهش اثر گرما و ورود هوای سرد و همچننی تسهیل در باز و بسته شدن صفحه ها امری رایج شده است. مزایای دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود آلومینیوم به عنوان ماده ارجح برای معماران امروزی، سازندگان و کاربران نهایی استفاده شود. استفاده از درب آلومینیومی با روکش در ابعاد و قطر متفاوت باعث شده است که امکان تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی تا حد قابل توجهی آسان شود

ساخت پنجره آلومینیومی

ساخت پنجره آلومینیومی

پنجره های آلومینیومی نیز مانند در آلومینیومی از فناوری نوین در تولید انواع قطعات آلومینیومی استفاده می کند. ساخت پنجره آلومینیومی دوجداره همراه با تکنیک ترمال بریک روشی نوین و بسیار موثر برای داشتن فضایی امن، آرام و مقاوم است. پنجره های آلومینیومی از انواع متداول و محبوب هستند. این نوع پنجره ها به راحتی طراحی و ساخته می شوند. انعطاف پذیری بالا امکان طراحی برای هر نوع ساختمان و اتاق را فراهم می کند. فضای کمتری برای تنظیم می گیرد و دید گسترده ای را فراهم می سازد.

ساخت درب و پنجره آلومینیومی

انواع دیزاین و طراحی باعث شده است که در طراحی و ساخت درب و پنجره آلومینیومی دقت ویژه ای انجام شود. استفاده از طراحی مدرن، طراحی و فرم دهی خاص، رنگ و پولیش خاص طرح های متنوعی را برای در و پنجره آلومینیومی بوجود آورده است. بنابراین اغلب طراحان سعی در طراحی ست و هماهنگ میان این دو بخش از ساختمان دارند. حتی می توان در ساخت درب و پنجره آلومینیومی سایر طراحی ها همچون پارتیشن، کرتین وال را نیز مد نظر قرار داد.

ساخت در و پنجره های آلومینیومی

سازنده درب و پنجره آلومینیوم

دلایل مختلفی وجود دارد که سازندگان درب و پنجره از پروفیل آلومینیوم استفاده کند. سازنده درب و پنجره آلومینیوم با توجه به فضای ساختمان و طراحی داخلی برای انتخاب بهترین سیستم درب و پنجره با ابعاد مناسب اقدام می کند. طراح و سازنده درب و پنجره می داند که برخی ساختمان ها طراحی خاص خود را دارند. ممکن است نیاز به نور بیشتری در ساختمان باشد و یا طراحی می‌بایست مینیمال باشد. بنابراین، به پروفیل های سنگین تر و به طبع استفاده از شیشه بیشتری نیاز است. طراحی پنجره های آلومینیومی دو جداره ی ترمال بریک ، با طیف گسترده ای از رنگ های آندایزینگ و پوردی باعث می شود که نمای ساختمان با ظاهر مینیمال، هماهنگ و مدرن تر به نظر برسد. پنجره های دوجداره ترمال بریک جدیدترین نوع نسل پنجره آلومینیومی است که در انواع طرح، رنگ و مدل‌های متنوع قابل ساخت می‌باشد

محصولات مرتبط