درب و پنجره آلومینیوم و ترمال بریک سیستم PHT-59

قاب های درب و پنجره آلومینیوم و ترمال بریک می تواند تا حد زیادی بر بهره وری انرژی واقعی هر پنجره اثر بگذارد. عایق شیشه پنجره، عایق بندی دیوار و سقف هرکدام به نوعی می تواند در نگهداشت انرژی در فضای داخلی ساختمان اثر بگذارند. آلومینیوم استاندارد رسانای خوبی برای انتقال گرما و سرما است به این معنی که گرمای زیادی از طریق قاب پنجره های آلومینیومی از دست می رود. استفاده از پنجره های آلومینیومی ترمال بریک گزینه ای است که مانع انتقال انرژی می شود.

  1. عرض فریم ۵۹ میلی متر
  2. امکان نصب شیشه تک جداره و شیشه دوجداره از ضخامت ۶ تا ۳۲ میلی متر
  3. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM
  4. این سیستم از طریق دوخت تیغه های عایق مقاوم از جنس پلی آمید بین قسمت بیرونی و داخلی پروفیل عایق حرارت میشود و تبادل دمای بیرون و داخل ساختمان به حد اقل میرسد.
  5. قابلیت تفکیک رنگ نمای بیرونی از نمای داخلی پنجره
  6. قابلیت نصب توری پلیسه در نمای خارجی پنجره
  7. امکان نصب کرکره داخلی شیشه
  8. یراق فولکس واگنی قابل نصب در این سیستم است

پنجره آلومینیومی ترمال بریک

قاب های پنجره آلومینیومی ترمال بریک می تواند تا حد زیادی بر بهره وری انرژی واقعی هر پنجره اثر بگذارد. عایق شیشه پنجره، عایق بندی دیوار و سقف هرکدام به نوعی می تواند در نگهداشت انرژی در فضای داخلی ساختمان اثر بگذارند. آلومینیوم استاندارد رسانای خوبی برای انتقال گرما و سرما است به این معنی که گرمای زیادی از طریق قاب پنجره های آلومینیومی از دست می رود. استفاده از پنجره های آلومینیومی ترمال بریک گزینه ای است که مانع انتقال انرژی می شود.

ترمال بریک

ترمال بریک چیست؟

شکست حرارتی یا ترمال بریک به عنوان ماده ای با هدایت حرارتی کم که بین دو بخش داخلی و خارجی قاب پنجره قرار می گیرد و هدف آن کاهش جریان انرژی حرارتی در اکستروژن است. کاهش مصرف انرژی در ساختمان ها چندین سال است که مورد بحث در صنعت ساختمان است. تلاش برای کاهش مصرف انرژی به طور معمول روی پنجره ها و در ها، سیستم های مکانیکی و روشنایی متمرکز شده است و تأکید خاصی بر روی قاب های پنجره ندارند. با این حال یکی از مناطقی که باید مورد توجه قرار گیرد قاب آلومینیومی پنجره های دوجداره است و استفاده از روش ترمال بریک می تواند یکی از مؤثرترین راهکارها برای جلوگیری از هدر رفت انرژی باشد.

آلومینیوم ترمال بریک