درب و پنجره آلومینیوم و ترمال بریک سیستم PHT-59

مشخصات فنی درب و پنجره آلومینیوم ترمال بریک

  1. عرض فریم ۵۹ میلی متر
  2. امکان نصب شیشه تک جداره و شیشه دوجداره از ضخامت ۶ تا ۳۲ میلی متر
  3. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM
  4. این سیستم از طریق دوخت تیغه های عایق مقاوم از جنس پلی آمید بین قسمت بیرونی و داخلی پروفیل عایق حرارت میشود و تبادل دمای بیرون و داخل ساختمان به حد اقل میرسد.
  5. قابلیت تفکیک رنگ نمای بیرونی از نمای داخلی پنجره
  6. قابلیت نصب توری پلیسه در نمای خارجی پنجره
  7. امکان نصب کرکره داخلی شیشه
  8. یراق فولکس واگنی قابل نصب در این سیستم است

معرفی سیستم درب و پنجره آلومینیوم ترمال بریک

بسته به اینکه در چه منطقه ­ای هستید، می توانید  از درب و پنجره آلومینیوم و ترمال بریک پیشرفته استفاده کنید.کاربرد نوار های پلی آمید (موانع حرارتی) در درب و پنجره آلومینیومی به شدت قابلیت عایق بودن آنها را ارتقاء می­دهد. از پلی آمید  در میان پروفیل آلومینیوم استفاده می­شود، تا مانع حرارتی ایجاد شود و جریان حرارت کاهش یابد پنجره آلومینیومی ترمال بریک مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان  با پلی آمید های  حرارتی تجهیز شده­ اند و در نتیجه از بهره ­وری انرژی بالاتری را برخوردارند.

عملکرد گرمایی

پنجره های ترمال بریک با عملکرد سطح بالا از این قابلیت برخوردارند که الزامات استاندارد بهره­ وری انرژی را برآورده کنند یا حتی از سطح استاندارد نیز فراتر عمل کنند. پنجره دوجداره ترمال بریک به راحتی می­توانند تا ۶۰ درصد عمل جذب یا دفع حرارتی بهبود ببخشند و از این لحاظ با درب و پنجره پی­ وی ­سی رقابت می­کنند.

صرفه جویی درمصرف انرژی

برای خانه ­هایی که گرمایش به صورت الکتریکی در آنها انجام می­شود، یا خانه ­هایی که در اقلیم ­های گرم، سرمایش آنها به صورت الکتریکی صورت می­گیرد، قریب به ۳۰۰ برابر صرفه­ جویی انجام می­شود. در طول عمر ساختمان نیز به لحاظ انرژی در مقایسه با انرژی ورودی اولیه، تا بیش از ۱۰۰ برابر بیشتر صرفه­ جویی می­شود.

میانگین

برای نمونه میزان میانگین گاز مورد نیاز برای گرم شدن خانه ­ای در شمال کشور، در ساخت درب و پنجره آلومینیومی دوجداره ترمال بریک بصورت استاندارد باعث می­شود تا تنها در سال اول استفاده از این پنجره های آلومینیومی ، میزان معادل CO2تا سه برابر در مقایسه با تولید پروفیل آلومینیوم بیشتر صرفه ­جویی شود.

انواع بازشو

درب و پنجره آلومینیوم و ترمال بریک

پنجره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره آلومینیومی ترمال بریک می توانند تا مقدار زیادی در مصرف بهینه انرژی هر پنجره اثر بگذارد. شیشه دوجداره یا سه جداره، عایق بندی دیوار و سقف هرکدام به نوعی می تواند در نگهداشت انرژی در فضای داخلی ساختمان اثر بگذارند. اصولا آلومینیوم رسانای خوبی برای انتقال حرارت است اما با استفاده از نوار های پلی آمید در بین پروفیل های آلومینیوم می‌توانیم مانعی برای انتقال سرما و گرما ایجاد کنیم که این نوع سیستم، برای درب و پنجره آلومینیوم ترمال بریک استفاده می شود. در مناطق سرد سیر، برای کنترل کردن مصرف بهینه انرژی، استفاده از پنجره های آلومینیومی ترمال بریک پیشنهاد می شود چرا که مانع خوبی برای انتقال انرژی محسوب می شود.

ترمال بریک

ترمال بریک چیست؟

استفاده از درب و پنجره آلومینیوم ترمال بریک امروزه طرفداران بسیاری یافته است. اصطلاح ترمال بریک در پنجره درواقع به معنی شکست حرارتی است. چراکه نوار های پلی آمید با هدایت حرارتی بسیار کم مابین دو بخش داخلی و خارجی قاب پنجره قرار گرفته و به کاهش جریان انرژی گرما در پروفیل آلومینیوم کمک می کند. باتوجه به هزینه های مصرف و همچنین لزوم کاهش مصرف انرژی استفاده از روش‌های مؤثر در صرفه جویی مبحث مورد علاقه بسیاری از سازندگان و طراحان ساختمان است. تلاش برای کاهش مصرف انرژی به طور معمول روی پنجره ها و درب ها، سیستم های مکانیکی و روشنایی متمرکز شده است و در اغلب موارد اهمیت قاب‌های پنجره در سیو انرژی نادیده گرفته می‌شود. با وجود اینکه قاب پنجره‌های فلزی بخش مهمی از مواردی است که هنگام انتخاب و نصب باید مورد توجه قرار گیرد. پنجره های دوجداره ترمال بریک گزینه مناسبی جهت افزایش بهره وری انرژی ساختمان است.

آلومینیوم ترمال بریک