Previous slide
Next slide

تولید مقاطع درب و پنجره و نما

تولید مقاطع آلومینیومی درب و پنجره و نما با توجه به ترجیحات هر فرد، معیارهای مهندسی و طراحی شده، استحکام و همچنین میزان سرمایه گذاری می تواند بهترین گزینه را به شما ارائه دهد. مقاطعی که ده ها سال مورد استفاده قرار گرفته و کیفیت، تازگی و زیبایی را همچنان توأمان داشته باشد.
تولید مقاطع درب و پنجره و نما

مشاوره رایگان

با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

شماره تماس برای

خرید انواع پنجره، پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

تولید انواع ورق های پانچ متال آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان با نیم قرن تجربه در صنعت آلومینیوم امروز یکی از معتبر ترین تولید کنندگان مقاطع متنوع درب و پنجره و نما میباشد که با برخورداری از تکنولوژی پرس اکستروژن محصولاتی با کیفیت و با قیمت رقابتی ارائه میکند.
مزایای تولید مقاطع درب و پنجره و نما

مقاطع آلومینیومی درب و پنجره، عنصر اساسی ساختمان ها

درب و پنجره های آلومینیومی دوجداره ترمال بریک و همچنین انواع نمای ساختمان همچون کرتین وال امروزه به عنوان یکی از مهمترین جنبه های طراحی ساختمان در نظر گرفته می شود. به این ترتیب ساختمان نه تنها از نظر فضای داخلی از برودت و حرارت و یا در برابر آب و هوای مختلف محافظت می شود، بلکه از نظر ظاهری نیز منظره ای شیک، مدرن و جذاب را به وجود خواهد آورد.

ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
ارتباط با کارشناسان خرید - خرید پروفیل و خدمات رنگ از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

چرا درب و پنجره های آلومینومی؟ / مزایای مقاطع آلومینیومی درب و پنجره و نما

آلومینیوم به دلیل زیبایی ، سبکی و مقاومت بالا در برابر عوامل محیطی، انتخاب نخست طراحان و سازندگان درب و پنجره است . استفاده از درب و پنجره‌های آلومینیومی مدرن ، علاوه بر اینکه اقتصادی و به صرفه است با محیط زیست نیز سازگاری خوبی دارد.

کاربرد تولید مقاطع درب و پنجره و نما

مراحل ساخت قالب در مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

قالب های طراحی شده در شرکت پیمان با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و تحت نظر کارشناسان مجرب و متخصص ساخته میشود. پس از تست اولیه‌ی قالب ، بیلت فابریک آلومینیوم تحت عملیات اکسترود قرار میگیرد و بدین ترتیب طیف متنوعی از مقاطع درب و پنجره و نما آلومینیومی تولید میشود.

ویژگی شماره 1

قالب رایگان با سفارش بیشتر از 20 تن

ویژگی شماره 2

تولید مقاطع درب و پنجره و نما به همراه خدمات پوشش دهی رنگی

ویژگی شماره 3

کوتاه ترین زمان تولید

ما درباره کیفیت با مشتریان خود زبان مشترک داریم

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان در حال حاظر تحت سیستم بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 گواهینامه بین المللی خود را از موسسه TUV international  دریافت نموده است .این گواهینامه به معنای تقویت بیشتر باور اصلی و تعهد ما در تهیه محصول با کیفیت و کیفیت خدمات قابل ارائه به مشتریان خود، هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی است.

سال تاسیس
0
تن تناژ تولید
0
تناژ خدمات
0
متر مربع تناژ اجرا
0

آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم اختصاصی
از سال 1360

آلومینیوم اختصاصی با برند مجتمع صنعتی پیمان از اولین ها در ایران می باشد که در سال 1360 تاسیس شده است.

این مجموعه با بیش از چهار دهه تجربه در حوزه ی تولید پروفیل آلومینیوم و اجرای خدمات رنگ آمیزی به روش آندایزینگ و روش پودری، با بزرگترین تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره آلومینیومی همکاری کرده و امروزه متنوع ترین سیستم های معماری و نما را تولید می کند.

این واحد تولیدی با تکیه بر سالها تجربه در صنعت آلومینیوم در سال 1390 اقدام به راه اندازی دو خط مونتاژ کامل ساخت، تولید و نصب درب و پنجره دوجداره مدرن آلومینیومی نمود و اکنون تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده است.

مجتمع صنعتی تولید آلومینیوم

تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان از اولین تولیدکنندگان آلومینیوم در ایران با چهار دهه تجربه است. این مجموعه در سال 1390 دو خط مونتاژ کامل ساخت و تولید درب و پنجره آلومینیومی راه اندازی کرد و امروزه به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان ایران و کشورهای همسایه شده تبدیل شده است.
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان
تاریخچه مجتمع آلومینیوم پیمان

مشاوره رایگان

با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان هم اکنون تماس بگیرید

خرید پنجره از مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان

09390655800

خرید پروفیل و خدمات رنگ

09191195719

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
2 +