نرده آلومینیومی

در این مقاله به معرفی، کیفیت و مزیت حفاظ پنجره آلومینیوم و نرده پنجره آلومینیومی می پردازیم. بسیاری از سازه های ساختمانی برای تأمین ایمنی و رعایت قوانین ساخت به نرده ها متکی هستند. آپارتمان ها، هتل ها، امکانات ورزشی و سایر موارد از سیستم های نرده ای استفاده می کنند. هر پروژه ای به صورت اختصاصی با توجه به مشخصات و نوع کاربری خود ساخته شده است و نرده های آلومینیومی مناسب با آن را به کار می گیرد.

کیفیت و مزیت نرده و حفاظ پنجره آلومینیومی

نرده های آلومینیومی با دوام و با کیفیت های مختلف در بازار عرضه می شوند. همچنین به دلیل خدمات پوششی از جمله خدمات آندایزینگ آلومینیوم و خدمات رنگ پودری، نرده و حفاظ پنجره آلومینیومی دربرابر شرایط سخت آب و هوایی مقاومت بالایی دارند و دچار پوسه پوسه شدن رنگ، ترک و تغییر رنگ نمیشوند در نتیجه نرده آلومینیومی طول عمر بالایی دارند و پوسیده، شکافته نمیشوند.

تولید پروفیل های آلومینیومی

شخصی سازی یک مزیت اصلی برای نرده و حفاظ پنجره آلومینیومی محسوب می شود. مهندسین ماهر نقشه های خاصی را برای هر پروژه ایجاد می کنند، به این معنی که طراحی نهایی با اندازه گیری های خاصی تولید می شود و یک فرایند گزینش و نصب ساده برای نرده و حفاظ پنجره آلومینیومی را تضمین می کند.
در اینجا چند نمونه از انواع نرده های آلومینیومی را معرفی می کنیم:

نرده های آلومینیوم مدرن

نرده های آلومینیومی مدرن با کاربری ابتکاری، جذاب و ایمن می توانند در ایوان جلوی ساختمان یا در بالکن طبقه ۱۳ یک آپارتمان حس بسیار خوبی ایجاد کنند. با استفاده از عناصر طراحی کلاسیک مانند انواع نرده آلومینیومی در طرح های مختلف و با دو پیچ و تاب مدرن، نسبت به انواع پروژه انعطاف پذیر است

مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان
هم اکنون تماس بگیرید

سازنده حفاظ پنجره آلومینیوم

حفاظ پنجره آلومینیومی

آیا به دنبال تحولی منحصر به فرد حفاظ پنجره آلومینیومی خود هستید؟ نرده و حفاظ آلومینیومی راه حلی را برای شما به وجود آورده است! زیبایی پروژه خود را با استفاده از ظرافت ساده خطوط افقی مربع دوچندان کنید. حفاظ پنجره آلومینیومی با ایجاد تحول در نرده های سنتی در کنار خود، زیبایی شناسی منحصر به فرد و در عین حال آشنایی را در دید شما ایجاد می کند.

نرده های لوله ای آلومینیوم

با استفاده از یک طراحی غیر جوش داده شده، نرده آلومینیومی  لوله ایی با یک زیبایی بی نظیر در بازارهای امروزی ارائه می شوند. به لطف دوام و قدرت باورنکردنی لوله آلومینیومی از این نوع، استفاده از نرده های آلومینیوم لوله ای سالها نیاز به خدمات تعمیر و نگهداری ندارد.

حفاظ پنجره آلومینیوم

ایمنی اولویت اول ما در مورد خانه و فضای زندگی می‌باشد. نرده آلومینیومی گزینه ای است که می‌تواند باعث افزایش ایمنی شود. پنجره یکی از عوامل ارتباط با فضای بیرونی است که می تواند راه نفوذ به داخل نیز محسوب شود. عامل مهمی که می تواند علاوه بر امکانات و جذابیت خطرآفرین نیز باشد. بنابراین تعبیه حفاظ پنجره می تواند بدون هیچ محدودیتی برای اعضای داخل ساختمان از نفوذ و ورود افراد بیگانه جلوگیری کند. میله های آلومینیومی که کاملا ثابتند و در اندازه های مختلف برای انواع پنجره ها مناسب هستند. انواع حفاظ پنجره آلومینیوم در طرح های متنوع و کاربردهای مختلف باعث شده است که علاوه بر امنیت بر جذابیت ظاهری و زیبایی ساختمان نیز خدشه ای وارد نشود.
آلومینیوم علاوه بر استحکام در برابر شرایط بد آب و هوایی، مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی نیز دارد و هیچگونه خوردگی و پوسیدگی در آن اتفاق نمی افتد بنابراین استفاده از حفاظ پنجره آلومینیوم می تواند گزینه مناسبی در انواع پنجره ها ازجمله پنجره آلومینیومی باشد.

سازنده نرده پنجره آلومینیومی

نرده های کابلی آلومینیوم

اگر می خواهید در پروژه ی خود نرده آلومینیومی در فضای خارجی خود نصب کنید، یک راه حل ایده آل برای شما استفاده از نرده های کابلی مدرن آلومینیوم اختصاصی می باشد که منظره ای بدون مانع، به فضای داخلی و خارجی هر ساختمان می بخشد.

نرده پنجره آلومینیومی

برای افزایش ایمنی منازل گزینه های متنوعی وجود دارد. نرده پنجره آلومینیومی یکی از پرکاربردترین موارد است. اغلب آپارتمان ها، هتل ها، منازل مسکونی و ساختمان های تجاری نیاز به حفاظ در بخش پنجره هستند. نرده آلومینیومی علاوه بر ممانعت از ورود دیگران، می‌تواند جنبه حفاظت از جان ساکنین را نیز داشته باشد.
طیف گسترده ای از انواع محافظ و نرده پنجره آلومینیومی وجود دارد که می توان بسته به نیاز و سبک منازل و ساختمان بهترین آن را انتخاب کرد.
ساختار نرده های آلومینیومی بسیار پایدار و مقاوم هستند و در اشکال مختلفی طراحی شده است که می توان بر حسب نیاز و سلیقه از اشکال مربع، گرد و یا متحرک و ریلی استفاده کرد. نرده ها می توانند بصورت عمودی و یا افقی در کنار هم قرار بگیرند. بهتر است برای استفاده از نرده پنجره آلومینیومی ابتدا پنجره های قدیمی را بازسازی و با انواع جدیدتر پنجره های آلومینیومی جایگزین ساخته و پس از آن به انتخاب نرده پنجره آلومینیومی بپردازید.

خرید نرده پنجره آلومینیومی

حفاظ آلومینیومی

نرده و حفاظ آلومینیومی برای یک نیاز ساده و مسلم طراحی شده است: حریم خصوصی. ناخوشایند بودن همسایگانی که به شما انرژی منفی می دهند را با استفاده از این نوع نرده از بین ببرید یا اگر دستگاه های دزدگیر ماشین یا وسیله هایی که قصد مخفی کردن آنها بدون اینکه سبک معماری پروژه خود را تغییر بدهید دارید استفاده از این نوع نرده و حفاظ آلومینیومی می تواند برای شما راه گشا باشد. جذابیت و زیبایی و در کنار آن حفظ حریم خصوصی ….

ساخت حفاظ پنجره آلومینیوم

با ما در تماس باشید
ثبت سفارش