نمای فریم لس ویژگی های سیستم FP

مشخصات فنی فریم لس

  1. در این سیستم سطح نمای فریم لس توسط پروفیل های فولادی شبکه بندی میگردد و سپس فریم نما در درون این شبکه ها واقع میشود.
  2.  ضخامت شیشه ۲۰ میلی متر
  3. قابلیت نصب به صورت بیرون بازشو و داخل بازشو
  4. با توجه به هسته ی فولادی نمای شیشه با ظرافت بیشتر و مقاومت بیشتری ایجاد میشود.
  5. عدم محدودیت در رنگ فریم شامل خدمات رنگ پودری، آندایزینگ و طرح چوب
  6. دارای واشر های مخفی جهت آب بندی مناسب
  7. ایجاد سطح بصری یکنواخت شیشه
  8. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM
  • نمای فریم لس

معرفی سیستم فریم لس

در ادامه به معرفی و مزایای سیستم ­های شیشه­ ای فریم لس می پردازیم

مزایای نمای فریم لس

یکی از بزرگترین مزایای پنجره های فریم لس آلومینیوم این است که هنگام تهویه، انعطاف پذیری زیادی را ارائه می دهند. نیازی نیست پنجره را به طور کامل باز کنید تا هوا به درون ساختمان منتقل شود. می توانید با کج کردن آن اندکی آن را باز کرده یا بسته به میزان تهویه زاویه پنجره را تنظیم کنید. همچنین طراحی به صورتی است که در هنگام باران با تغییر زاویه پنجره از ورود رطوبت به درون ساختمان جلوگیری کنید. گرما نیز به دلیل سبک بودن بالاتر از هوای سرد قرار می گیرد باز کردن افقی پنجره بدون اینکه نیازی باشد پنجره را کامل باز کنید باعث جریان هوا و خروج هوای گرم از اتاق شوید. این امر امنیت و آب و هوایی کاملا، مناسب را برای فضای داخلی ساختمان فراهم می کند.

منظره ای بدون مانع

پنجره های دوجداره فریم لس برای فضای بزرگ نیز بسیار مناسب هستند زیرا آنها منظره ای بدون مانع را ایجاد کرده همچنین تا سطح بالایی از نور طبیعی را به درون اتاق وارد می کنند. از آنجا که می توانید پنجره ها را فقط به مقدار کمی به سمت داخل خم کنید، برای خانه هایی با کودکان کوچک انتخاب مناسبی است چرا که می توانید بدون اینکه خطر بیرون رفتن و یا بسته شدن پنجره و آسیب کودکان شما را تهدید کند پنجره را به میزان لازم باز کنید. همچنین از آنجا که می توان این پنجره ها را به طور کامل باز کرد در مواقع بحرانی چون آتشسوزی می توان برای خروج اضطراری از پنجره استفاده کرد.

دقت در نگه داری این نوع پنجره

در کنار تمامی مزایایی که این سبک پنجره ها دارند می توان ذکر کرد که باید دقت شود سیستم نگه داشت این نوع پنجره ها به خوبی کار کند، چرا که در صورت بروز مشکل و یا اختلال در روند کار با این پنجره ها تعمیر آن می تواند کمی هزینه بر باشد. همچنین این قبیل پنجره ها امکان عبور و مرور از پنجره را راحتتر کرده و مشکلاتی را از نظر امنیتی برای ساختمان ایجاد نماید پس در هنگام طراحی و خرید این سبک پنجره ها لازم است که تمامی جوانب به دقت مورد بررسی قرار گیرند.

مزایای سیستم ­های شیشه­ ای فریم لس

از جمله مزایای سیستم ­های نمای شیشه ای فریم لس در ایجاد تغییر و تحول قابل ­ملاحظه در ظاهر نمای ساختمان است، به گونه ­ای که صرفا با تعویض درب و پنجره های کنونی خانه خود و استفاده از این سیستم­ ها می­توانید، این تغییر را به وجود بیاورید.

بیشترین محبوبیت در بازار

سیستم های شیشه­ ای بدون فریم در میان سیستم های کنونی در بازار با بیشترین استقبال برای طراحی نمای ساختمان مواجه شده­ اند، چراکه با نصب این پنجره های آلومینیومی جدید، به نظر می­رسد که فضای بیشتری در خانه پدید آمده است. باز بودن و افزایش قابلیت نورگیری طبیعی خانه از بیرون، از جمله مزایای این سیستم پنجره آلومینیومی شیشه ­ای است.